Вівторок, 18.01.2022, 00:33

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/84728077.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Все про заробіток на перекладі текстів в інтернеті

Якщо вам цікаво як без вкладень можна заробити хороші гроші на перекладах текстів в інтернеті, тоді дана стаття для вас. Ми розповімо про заробіток на перекладі з англійської на російську, і з будь-яких інших іноземних мов. Також ми розповімо про біржі і сайти, за допомогою яких без знання мови можна заробити 100 доларів на добу.

Знання іноземної мови необхідно не тільки в розмовній формі. Оформлення документів, текстів або наповнення контенту на особистий сайт необхідно здійснювати відповідно до встановлених правил.

Але, як зрозуміти, де і, що написано, якщо немає навіть мінімальних знань? Доведеться замовляти на біржі копірайтингу переклад з англійської мови. А це означає, що довіряти доведеться або онлайн програмою, або фрілансеру. Останній має більш серйозними знаннями, але не завжди грамотно виконує роботу.

Без знання мови набагато важче навіть розуміти, про що йде мова. Тому вкрай важливо володіти знаннями не тільки про транскрипціях або розмовному сленгу. Тут необхідно вміти правильно подавати інформацію. Особливо в тих випадках, коли сайт відвідується лише російськомовної аудиторією.

Заробіток на перекладах текстів з англійської на російську

Тут спочатку потрібно знайти біржу в мережі, яка має потрібні кандидатами для виконання такої роботи. Вони виставляють в своїх профілях навіть портфоліо або фотографії з виконаними замовленнями.

Знайти їх не буде складно на наступних біржах:
 • ETXT;
 • Адвего;
 • Weblancer;
 • Contentmonster;
 • Kwork.

Заробіток на іноземних перекладах дозволяє людям отримувати від 400 доларів США на місяць. Такі показники забезпечуються без будь-яких мінімальних вкладень. Для дуже серйозних тем і статей вони взагалі піднімають цінник до 100 $ на добу.

Зате на виході виходить унікальний контент, який складений людиною, яка розуміє. Його знання мови не обмежуються розмовною сленгом. Він в разі потреби зрозуміє нові придумані вираження по їх смисловим навантаженням.

Причому іноді це здійснюється по аудіо-матеріалами або відео. Звідси висока ціна і вимоги до унікальності. Але, що не менш важливо, дотримання таких параметрів супроводжується високим співвідношенням ціни / якості.

Це викликано не високою конкуренцією, а більш низькою оплатою за рахунок роботи по засобу онлайн. Адже в реальному житті цінники трохи вище. Та й пошук правильного кандидата відбувається набагато довше.

Також не потрібно забувати, що заробіток на перекладі текстів через сайти і онлайн біржі здійснюється в зазначені тимчасові рамки.

А якщо виникають додаткові питання, то вони вирішуються іноді навіть в таких месенджерах, як:
 • Telegram;
 • WhatsApp;
 • Viber;
 • Через систему особистих повідомлень на конкретному онлайн ресурсі.

Заробіток на перекладі аудіо в текст

Додатковою функцією вважається можливість перекладу з аудіофайлу. Адже в такому випадку складність роботи підвищується в кілька разів.

При цьому від фрілансера потрібне обов'язкове виконання кожного нюансу, що призводить до додаткових тимчасових витратах. А іноді доводиться навіть забезпечувати декількома варіантами записи для її детального вивчення. Тому цінник сильно підвищується.

Як правило, тут за один серйозний замовлення заробіток на іноземний переклад тексту складе від 200 $. Причому це середня ціна по всім бірж.

Як заробити на транскрібаціі аудіо та відео в текст

Чим відрізняється кваліфікований фахівець?

У фрілансерів також присутня конкуренція. Вони показують рівень знань, виставляють виконані праці та пропонують різні власні задумки.

Професіоналів від новачків відрізняє такі пункти в профілі:
 1. Власний архів з роботами, на яких він пояснить клієнту, як буде виглядати його замовлення.
 2. Наявність профільного диплома, що показує наявність знань, що дозволяють вести заробіток грошей на переді іноземних текстів.
 3. Особисті навички, складені керівництва, матеріали і навіть вміння користуватися тим чи іншим софтом на ПК. Тут маються на увазі програми, що забезпечують розуміння аудіофайлів або розпізнавання рукописного тексту.
 4. Рівень володіння мови, грамотність і можливість для його структурування.
 5. Грамотно складений прайс на оплату своїх послуг. Професіонал завжди знає, що і скільки буде коштувати. Адже він розуміє це виходячи з власного досвіду.

Новачки в світі заробітку на перекладі текстів

Таких фахівців відрізняє кілька особливостей, які вони вказують самі по не знанню або недосвідчений. Так цінник на послуги або занадто великий, або занадто маленький. В обох випадках немає успішно напрацьованої бази, тому вони прагнуть заробити, як можна більше. Та й принцип налагодження потоку клієнтів їм просто не знайомий.

Новачки беруться за тексти високої складності без будь-яких уточнень. Для прикладу: їм пропонується виконати роботу з перекладу новинної стрічки. Вказана тільки унікальність і джерело. При цьому сама стрічка містить різні технічні дані і повністю переспамлена.

Чи не обговоривши всі тонкощі, вони здають виконане завдання клієнту. Той виявляє високу унікальність, але текст повністю не читабельний. І починаються проблеми. Адже у замовника теж терміни, яких необхідно дотримуватися. Тому він вкрай незадоволений сталася ситуацією.

Чи можливий переклад текстів без знання мови?

Якщо потрібно сухе виконання роботи, то в принципі все більш-менш можна здійснити. C допомогою Google перекладача або сервісу системи Яндекс, можна отримати готовий текст.

Інша справа, що в такому випадку не забезпечується висока якість праці. А сам заробіток на перекладі тексту знижується до 200 доларів на місяць (в кращому випадку). Адже вся робота зводиться до завантаження тексту в програму і копіюванні його. Зате за часом одні плюси і такі замовлення дійсно існують.

Тимчасові рамки і оплата роботи

На будь-якій біржі цінник буде залежати від декількох особливостей. Адже заробіток на перекладі текстів це набагато складніше, ніж писати звичайні статті і займатися Рерайтінг або копірайтінгом. Не кажучи вже про складання статей за окремими правилами і вимогам.

Так оплата залежить в першу чергу від мови перекладу. Англійська мова знають всі, хто більш-менш навчався в школі. А ось окремі діалекти племені папуасів або латинь взагалі не багато. Та й ті не зможуть правильно кваліфікувати без додаткової допомоги.

Другий пункт, що впливає на оплату, це технічна складність тексту і його тема. Тут важливо розуміти, що навіть простий англійський володіє технічними нюансами або сленгом. Так описуючи погоду текст один. Якщо потрібно вивчення технічних матеріалів, нюанси стануть трохи іншими.

Третім пунктом, позначається на заробітку з перекладу текстів, є досвід самого перекладача і вміння володіти необхідними знаннями. Така праця оплачується від 150 рублів за одну тисячу символів. Прогалини в тексті не враховуються взагалі при складанні перекладу. Тільки якщо це не конкретне замовлення.

Тимчасові рамки залежать від оплати і кваліфікації рівня працівника. Зазвичай одна тисяча символів складається за кілька годин. Це якщо рівень складності високий. Але набивши руку, майстер професіонал впоратися за кілька годин з роботою в 5000 символів. Час також залежить від рідкості мови і його нюансів. В цілому, здійснити пристойний заробіток виходить.

Відгуки

Олексій, 23 роки.


Знання мови на рівні шкільної програми та отриманого середньої освіти. Перші замовлення виходило виконувати вкрай довго. Google перекладач працює відмінно, але після нього текст необхідно перечитувати і приводити в порядок. Після одного місяця роботи все пішло набагато простіше. Робота не пильна, але вимагає певного досвіду і посидючості від виконавця. Заробіток на перекладі в перші дні був дуже маленьким. Поступово рівень зріс на 400 доларів. Зараз робота здійснюється за допомогою електронних перекладачів і власних знань. Все відмінно, лаконічно і по справі.

Жанна, 25 роки.

Закінчила відповідний вуз з відзнакою. Причому профіль іноземні мови. Працюю з англійським і французьким. Якість на найвищому рівні, що дозволило стартувати з оплати в 100 доларів текст. Зараз мій рівень заробітку на перекладі зріс у кілька разів. Позначається відмінна база знань. Чи не користуюся електронними програмами перекладачами. Іноді доводиться розпізнавати аудіозапис за допомогою спеціального софту. Тимчасові рамки сильно не обмежуються, що ставить в дуже зручне положення. Постійні замовники взагалі кажуть, що всі роботи намагаються направляти мені.

Андрій, 39 років.

Працював учителем англійської мови в школі. Звідси безліч додаткових знань і умінь. Всі вони цілком і повністю виправдовують мій поточний рівень доходу. Виходить працювати на двох біржах, що виводить заробіток на перекладах на рівень 700 доларів. Дуже цим задоволений.


Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 161 | Рейтинг: 0.0/0