Вівторок, 18.01.2022, 00:32

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/46912062.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Заробіток на торгах з питань банкрутства

Щорічно в Росії потрапляють під банкрутство понад дванадцять тисяч організацій, а ще більше фізичних осіб. Після проходження всіх законодавчих процедур їх майно виставляється на торги. Як правило, більша частина рухомого і нерухомого майна реалізується за зниженою вартістю, яка відрізняється від ринкової в десятки разів. Тому і заробити на торгах з питань банкрутства можна дуже непогано, знаючи всі нюанси справи і з огляду на безліч «підводних каменів».

Що таке торги по банкрутству і як вони проходять?

Торги по банкрутству - це аукціони з продажу майна банкрутів - юридичних і фізичних осіб, які проводяться на спеціалізованих інтернет майданчиках.

До недавнього часу подібні аукціони проводилися напівлегально і практично не регулювалися законодавством. Але, прийняття федерального закону про неспроможність дозволило чітко регламентувати порядок проведення торгів.

Процедура проходить в електронному вигляді, а тому прийняти в ній участь може кожен бажаючий, навіть дистанційно. Головне виконати деякі вимоги і дотримуватися правил.

Виставляється майно збанкрутілих громадян і установ позначається в лотах. Мета торгів полягає в можливо швидкої реалізації лотів, для погашення боргів перед кредиторами.

Абсолютно будь-яке майно банкрутів може потрапити на торги. Якщо оборот деяких предметів строго обмежений, наприклад, зброї, то проводяться закриті торги. Найбільш часто на аукціоні можна придбати наступне:
 • торгові і промислові підприємства;
 • цінні папери;
 • житлова, комерційна та виробнича нерухомість;
 • ділянки землі для ІЖС, сільськогосподарського або комерційного призначення;
 • транспортні засоби;
 • бренди і товарні знаки;
 • права вимог;
 • побутова техніка, меблі і т.д.

Вся інформація про проведені торгах є на електронних торговельних майданчиках, де, власне, і проходять аукціони. У нашій країні є понад шістдесят майданчиків, але найбільших всього шість.

З чого почати і як стати учасником?

Законодавчі норми встановлюють певні вимоги для тих, хто бажає стати учасником торгів з питань банкрутства. Розглянемо все по порядку.
 1. Оформляємо електронний цифровий підпис. Для цього вирушаємо в спеціальний засвідчує центр з документами, що підтверджують особистість.
 2. Реєструємося на майданчику. Це неважко - досить ввести свої дані в форму на сайті торгового ресурсу і підтвердити їх електронним підписом. Процедура займає три-п'ять днів, так як вказані дані нового учасника перевіряються і не вимагає внесення грошових коштів. Але, при внесенні від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян акредитують вас і три години.
 3. Підбираємо об'єкт і оцінюємо його. Інформація про кожного представленому лоті подається в загальному вигляді, аналогічно оголошеннях про продажі. Щоб не прогоріти при покупці, стан об'єкта необхідно перевіряти самостійно. Про це ми розповімо трохи нижче.
 4. Робимо заявку на участь в аукціоні. Подача заявки здійснюється в електронному вигляді і підтверджується ЕЦП. У ній вказується твердження на згоду з правилами торгів, дані паспорта та ІПН з контактною інформацією, лот з інфою про власника об'єкта, відомості про відсутність або наявність особистого інтересу до учасників аукціону.
 5. Укладаємо договір з керуючим майданчика про внесення задаточной суми. Договір укладається після сплати завдатку, який становить 15-20 відсотків від усієї суми лота. Оригінал платіжного документа з банківської позначкою відправляється керуючому аукціону разом із заявою про участь у торгах і договором. Він гарантує участь в торгах і зобов'язує користувача в разі виграшу викупити об'єкт.

Як заробити на участі в торгах з питань банкрутства?

Суть заробітку на аукціонах полягає в придбанні майна за ціною нижче ринкової і подальшої її реалізації. Гідність його полягає в тому, що на початкових етапах буде потрібно невелика сума фінансових вкладень. Наприклад, можна купувати меблі або побутову техніку, а збільшенням капіталу братися за більші об'єкти. Існує кілька варіантів заробітку на торгах з питань банкрутства:
 • набувати майно (нерухомість, транспорт, земельні ділянки або ресурси) для його реалізації;
 • значно економити на покупці лотів для подальшого особистого користування;
 • стати власником комерційного об'єкта для бізнесу;
 • вкладати кошти у відновлення збанкрутілих підприємств з метою отримати вигоду;
 • заробляти на відсотках від угод, працюючи агентом.

Способів заробітку на торгах кілька і кожен з них ми розглянемо окремо.
 1. Самим вигідним варіантом є придбання майна на власні гроші. Так, ви можете стати власником квартири в будь-якому місті, ціна якої на 50% нижча за середньоринкову і згодом продати її. Або, скупити лом чорного металу зі значним дисконтом, відвезти на точку скупки і відразу ж отримати прибуток. Якщо власних коштів на покупку лота не вистачає, то можна залучити кредитні кошти. Спосіб полягає в здійсненні покупки майна, яке можна реалізувати швидко по кредитній карті. Бистра реалізація дозволить не вийти за рамки безвідсоткового, пільгового періоду і після здійснення операції відразу ж віддати банку позикові гроші.
 2. Робота агентом дозволяє не ризикувати власними заощадженнями, але отримувати прибуток при здійсненні угод. Така схема дає можливість заробляти в середньому 10% від кожної угоди. До того ж, агент може запропонувати допомогу і в реалізації набутого майна, що збільшить його прибуток ще на 3-5% в залежності від регіону.
 3. Заробити на торгах з питань банкрутства можна без вкладення власних коштів і залучення кредиту. Знайшовши хороший об'єкт, найкраще підійде житлова нерухомість, можна відразу виставляти його на продаж. Подальші дії залежать від клієнта, який бажає стати власником квартири. Йому можна прямо пояснити суть торгів і те, що його майбутнє житло реалізується з торгів і запропонувати бути агентом. При категоричному відмову, можна запропонувати йому викупити лот з націнкою в 20-30% для власного прибутку. Потім залучити інвестора, викупити квартиру і перепродати впертому клієнту. Як показує досвід заробляють на аукціоні людей, другий варіант розвитку ситуації відбувається рідко, адже значно заощадити на покупці житла хочуть все.

Електронний підпис для торгів з питань банкрутства.

Електронний підпис є найважливішим складовим для участі в торгах. Оформити її можна в установі, що займається даним видом діяльності, за пред'явленням документів. Фізичним особам потрібно паспорт і ІПН, юридичним - установчі документи. Майте на увазі, що функціональна підпис, яка підходить для всіх аукціонів, обійдеться вам в п'ять-шість тисяч рублів. Якщо вартість ЕЦП нижче, то і користуватися нею можна не на всіх торгових майданчиках, що значно знизить ваші шанси на придбання «смачного» лота. Тому, перш ніж купувати дешеву ЕЦП, варто переконатися в її функціональності і необхідності особисто для ваших дій. Являє собою ЕЦП певний тип файлів з набором символів, який встановлюється на комп'ютер, завдяки яким можна дистанційно підтверджувати електронні документи, заявки, договору.За допомогою ЕЦП ведеться документообіг в електронному вигляді, без використання паперових носіїв. Як і звичайний підпис, ЕЦП служить для доведення правдивості інформації, висвітленої в документі.

Електронні торги: список майданчиків.

Як вже говорилося вище, в Росії існує близько шістдесяти п'яти торгових майданчиків, де реалізується майно збанкрутілих громадян і організацій. Більш детально ми розглянемо тільки п'ять з них:
 1. Російський аукціонний будинок, який є універсальним майданчиком, де зібрано велике різноманіття лотів. Ресурс зручний інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Найбільші і нові лоти представлені на головній сторінці. Тут же можна оформити ЕЦП і за додаткові гроші пройти акредитацію за лічені години. Дуже зручний аукціонний будинок для новачків.
 2. Фабрикант відрізняється широким розмаїттям представлених лотів. Він складніший, ніж попередня майданчик для торгів, але дає можливість користувачам шукати майно по датах, регіонах і початкової вартості. Також Фабрикант класифікує об'єкти за призначенням.
 3. Центр реалізації представляє безліч лотів збанкрутілих організацій. Тут можна знайти об'єкти за назвою боржника.
 4. Сбербанк АСТ працює в більшій мірі на державні потреби і лотів з питань банкрутства тут не багато. Серед них можна відшукати досить хороші пропозиції і придбати майно великих збанкрутілих компаній. Мінус ресурсу в його незручному інтерфейсі і мінімумі інформації для покупців.
 5. Міжрегіональна торгова система являє велику кількість лотів, серед яких можна відшукати багато житлової нерухомості і транспортних засобів. Шукати об'єкти можна на прізвище або назвою боржника і за категоріями. В регіоні вибірки тут немає.

Як брати участь в торгах з питань банкрутства навіть дистанційно?

Дистанційна участь в торгах з питань банкрутства - це зручно, але спосіб має певні камені спотикання. Тут головне навчитися аналізувати лоти і розуміти стратегію аукціонних продажів. Купуючи майно дистанційно, для забезпечення безпеки власних коштів, проведіть наступні дії;
 • зверніться до організаторів аукціону і запросіть більш докладні відомості про вподобаному об'єкті - фото, документи та характеристики;
 • проаналізуйте майно на спеціалізованих сервісах на відсутність арештів або обтяжень (Росреестр, ГИБДД, Федеральна служба судових приставів). Наявність спірних питань по об'єкту з'ясовується в картотеці арбітражних справ.
 • Огляд об'єкта повинен бути проведений обов'язково, навіть якщо ви перебуваєте за тисячі кілометрів. Вам на допомогу - агентурна мережа, що спеціалізується на подібних послугах. Звичайно ж, їм доведеться заплатити.

Досвідчені учасники торгів з питань банкрутства радять перевіряти історію продажів майна на сайті Федерального ресурсу - чи були відмови від нього переможців торгів. Якщо вони мали місце бути, особливо, неодноразово, то велика ймовірність реального відсутності лота або невідповідність його заявленим характеристикам. Дуже важливо навчитися оцінювати лоти на придбання права вимоги боргів. Добре, якщо ви придбаєте права на вимогу заборгованості великої компанії, що здійснює діяльність. Тоді як «мертві» борги фізичної особи, якого не можуть відшукати судові пристави, вам зовсім ні до чого.

Як купувати майно на торгах з питань банкрутства?

Після подачі заявки і супровідних документів у вас з'явиться статус «Заявка прийнята», що вказує на можливість брати активну участь в торгах. Проходять вони в три етапи, де в перших два ціна йде на підвищення. Переможцем залишається учасник, який запропонував найвищу ціну.

Тільки на першому етапі вона залишається найвищою, а на повторних торгах виявляється менше на 10% ніж ринкова вартість об'єкта. Третій або публічний етап торгів характеризується зниженням ціни на кожен часовий проміжок. Тільки в цьому випадку можливо придбати «золотий» лот за безцінь, не уступаючи шматок ласого пирога конкурентам. Переможець прилюдних торгів укладає договір купівлі-продажу протягом п'яти днів після покупки і протягом місяця оплачує її.

Як стабільно заробляти гроші в інтернеті

Якщо переможець відмовляється укладати договір і оплачувати покупку, то торги визнаються що не відбулися. Завдаток такому учаснику не повертають. Учасникам, які програли торги, задаточная сума повертається в повному обсязі.

Як вибирати лоти?

«Підводні камені» існують всюди, а у випадку з придбанням майна на торгах банкрутства їх безліч. Не варто занадто розраховувати на вдалу покупку при дуже зниженою вартістю лота. Якщо такий об'єкт є в продажу, значить має місце бути і негативна його історія. Тут потрібна ретельна перевірка. Також варто мати на увазі, що деякі лотів в реальності не існує, а якщо й існує, то при наявності серйозних обмежень. Це може бути арешт нерухомості, відсутність правовстановлюючих документів на земельну ділянку або судові суперечки через торгової марки.

Одним з каменів спотикання при покупці «смачного» лота може бути зміна його вартості в процесі торгів. Наприклад, автомобіль з вигідною початковою ціною на повторних торгах може включитися в загальний масив продаваного майна однієї організації. Вартість непомірно зростає, і учасник аукціону не може собі дозволити придбати даний об'єкт.

Недосвідченим користувачам торгових майданчиків не рекомендується зв'язуватися з дебіторською заборгованістю, які виникли більше трьох років тому; заставним майном; комерційною нерухомістю, що здається в оренду; землями, з проходять дорогами населених пунктів; житлом, з прописаними там неповнолітніми громадянами.

Дистанційна покупка хорошого і економічно вигідного лота зручна, але для безпеки через відсутність досвіду для новачка в торгах доцільніше звертати увагу на майно власного регіону. Переглядайте в каталозі об'єкти, що знаходяться у вашому місті або районі, куди ви завжди зможете виїхати для аналізу та візуального огляду. Визначившись з лотом, уважно вивчіть всі документи про право власності, оцінці і т.д. Таким чином ви забезпечите себе і виключіть ризик виникнення спірних ситуацій з власником майна.

При виїзді на огляд транспортного засобу також рекомендується взяти з собою фахівця, який об'єктивно оцінить його вартість. Адже може бути так, що сума на торгах з питань банкрутства виявляється завищеною. Щоб не придбати цінні папери за високу вартість, перед їх остаточної покупкою необхідно звернутися до досвідченим економістам або юристам.

Навчання по торгах з питань банкрутства

З урахуванням зростаючої популярності торгів з питань банкрутства та їх затребуваності для заробітку останнім часом з'явилися різноманітні курси з навчання. Звичайно ж, жоден метод не дозволить вам за копійки придбати економічно вигідний об'єкт.

Однак, завдяки корисним продуманим методикам можна навчитися аналізувати, правильно вибирати лоти і вкладати гроші в хороші активи. Насамперед для новачка, який прагне освоїти торги по банкрутству, необхідно уважно ознайомитися з Федеральним законом про банкрутство, на принципах якого і будуються аукціони. Це основи. Але, грамотному вибудовування стратегії та аналізу інформації навчають спеціальні курси відомих гуру в області торгів. Це методика Тетяни Коряновой, Олега Селіфанова та інших досвідчених діячів в даній сфері.

Торги по банкрутству за формулою доктора Ватсона.

Книга Олега Селіфанова «Торги по банкрутству за формулою доктора Ватсона» стає все популярнішим, як серед новачків-учасників аукціонів, так і серед досвідчених користувачів торговельних майданчиків. Формула розкриває методику заробітку без вкладень, стратегію для здійснення покупок і гарантує дохід не менше ста тисяч в місяць. Селіфанов розкриває секрети правильної скупки лотів зі знижкою не менше 50% від ринкової вартості.

Після вивчення методу торги по банкрутству стають для читає зрозумілим і простим справою, а придбання вигідного майно здійснюється без ризику втрати грошових коштів. Багаторічний досвід автора-фахівця в даній сфері дозволив багатьом його учням набути впевненості в завтрашньому дні і стати незалежним у фінансовому плані.

Як працювати в інтернеті і заробляти гроші

Відгуки про академію торгів з питань банкрутства

На тлі економічної кризи і нового закону про неспроможність майданчики торгів з питань банкрутства заповнюються все більше. Все частіше можна знайти тут «золоті» лоти з величезним дисконтом, до чого і прагнуть мільйони користувачів. Саме тому Олег Селіфанов вирішив відкрити школу під назвою «Академія торгах з питань банкрутства». Понад чотири роки він розробляв працездатну стратегію по веденню торгів з метою отримання прибутку.

В Академії отримали корисні знання тисячі людей, які зараз вони ефективно застосовують на практиці. Численні позитивні відгуки про освітньому співтоваристві підтверджують ефективність програми. Звичайно ж, серед користувачів інтернету можна виявити і негативні відгуки про школу. Але, як правило, це говорять люди, які не проходили навчання в Академії.

Книги про торги з питань банкрутства

У зв'язку з затребуваністю теми торгів з питань банкрутства сьогодні видаються найрізноманітніші методики і книги з навчання. Всі вони орієнтовані на людей, охочих отримати понад прибуток за рахунок придбання майна з дисконтом в 50-90%.

У навчальних посібниках розповідається про простих, доступних для новачків, комерційних схемах, скористатися якими без зусиль зможе будь-який вивчив інформацію людина. Всі автори таких книг є успішними підприємцями, яке освоїло нюанси торгів з питань банкрутства. «Бізнес на розпродажах майна банкрутів» І. Рикова, «Технологія покупок з аукціонів з питань банкрутства» А. Смирнова та різні навчальні посібники для початківців комерсантів дають можливість людям практично з нуля почати активну діяльність і стати успішним підприємцем.

Увага: за словами експертів-платити сумнівним інтернет ресурсів, які рекламують навчання заробітку на банкрутство, не варто. Краще самостійно проаналізувати федеральний закон про неспроможність, вивчити інформацію, що знаходиться у вільному доступі.


Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 125 | Рейтинг: 0.0/0