Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Бінарні опціони

Хвилинні бінарні опціони
Існуючі нині різновиди бінарних опціонів з'явилися не відразу, спочатку трейдерам пропонувалися контракти, які зараз прийнято називати класичними. Дещо пізніше асортимент доступних варіантів розширився за рахунок турбо-опціонів, відрізняються малими періодами до експірації.

Трейдери отримали можливість працювати з контрактами від 30 секунд до 5 хвилин, але найпопулярнішими стали хвилинні бінарні опціони, по-справжньому полюбилися шанувальникам динамічного трейдингу.

Хвилинні бінарні опціони - на яких графіках можна знайти

Не у всіх брокерів бінарних опціонів є зручні торгові термінали для роботи з короткостроковими контрактами. В одних платформах недоступне перемикання таймфрейм, в інших відсутнє або свічковий графік, або можливість масштабування зображення.

Таймфрейм для комфортної роботи з хвилинними бінарними опціонами повинен бути відносно низьким, наприклад, за 5-60 сек. на одну свічку. Зручно торгувати короткостроковими контрактами ось у цих брокерів:

• Binomo (рахунки від $10) - поки що не можна перемикати ТФ, але на графіку він якраз такий, який найкращим чином підійде для роботи з хвилинними угодами;
• 24option (від $200) - відкривається великий графік, є перемикання таймфрейм;
• Olymp Trade (від $10) - є великий графік і перемикач ТФ

Є і ще одна особливість у одноминутных "бинаров". Якщо торгувати ними через 24option або Olymp Trade, то 60 секунд почнуть відраховувати в момент укладання угоди. Іншими словами, ми натискаємо на кнопку покупки опціону, а його експірація відбудеться рівно через 1 хвилину.

Зустрічаються на ринку компанії, у яких принцип обчислення часу іншої, наприклад, у компанії Binomo. Тут момент експірації по найближчому БО встановлюється автоматично, що ми можемо бачити прямо на ціновому графіку:

Трейдер може купити БО з експірації в означений момент, наприклад, за 1 хвилину до виконання, а може і за 48 секунд. Виходить, що фіксований саме момент закінчення контракту, а ми вже самі вирішуємо, коли його купувати.

Стратегія для хвилинних бінарних опціонів

Кожен вид БО має свої сильні і слабкі сторони, які обов'язково потрібно враховувати. Такі особливості є й у хвилинних "бинаров".

Почнемо з плюсів:

• Для успішної торгівлі БО по 1 хвилині немає потреби в серйозному фундаментальному аналізі ринку;
• Відсутній психологічний тиск, який може утворитися при тривалому очікуванні завершення операції;
• Повноцінні розміри винагороди у більшості компаній (не відрізняються від прибутковості класичних "бинаров").

Є й мінуси:

• Доводиться швидко оцінювати ситуацію на ринку і діяти;
• Ринковий шум не рідко виступає в якості перешкоди в торгівлі короткостроковими контрактами (буде залежати від конкретної стратегії).

Яка ж стратегія для хвилинних бінарних опціонів є найбільш ефективною? Знайти метод трейдингу під однохвилинні угоди цілком реально, але, на мій погляд, відразу слід звернути увагу на цю систему:

Оптимізований мартінгейл - повний огляд торговельної системи.

Даний спосіб торгівлі досить ефективний і відмінно підходить для роботи з БО по 1 хвилині. Стратегія не вимоглива до інструментарію платформи трейдера, так що нею можна користуватися в терміналах різних компаній.

Нижче коротко опишу сам принцип роботи системи, але Вам рекомендую прочитати повну версію огляду, де докладно описані всі нюанси.

Так як ціна будь-якого активу в процесі торгів весь час коливається, то говорити про сильних, односпрямованих рухах, позбавлених корекцій, не доводиться. Це явище і почали використовувати в своїй роботі трейдери, впустившие в свою торгівлю теорію ймовірностей.

Загальний принцип торгівлі хвилинними бінарними опціонами вийшов простий:

• Якщо угода торговця закривається з прибутком, то й добре, працюємо далі;
• Якщо угода спекулянта завершується збитками, то він одразу купує новий бінарний опціон.

Хитрість полягає в тому, що нова угода повністю повторює попередню, але на цей раз контракт купується за великі гроші, ніж до цього.

Виходить, що якщо другий за рахунком опціон закриється з профітом, то ми отримаємо прибуток, якої цілком вистачить і на покриття збитку за попередньої торгової операції, і на отримання доходу.

Якщо ж контракт виявиться збитковим, то тут же купується третій за рахунком хвилинний опціон, прибутки з якого вистачить і на отримання профіту, і на покриття витрат по двом попереднім операціям.

Стратегія торгівлі хвилинними бінарними опціонами одночасно і проста в освоєнні і дуже ефективна, в чому змогли переконатися вже багато спекулянти. Використовувати її слід в роботі з активами, що відрізняються підвищеною волатильністю. Добре підійдуть такі валютні пари EUR/USD і GBP/USD.

Категорія: Бінарні опціони | Додав: 31.07.2016
Переглядів: 1191 | Рейтинг: 0.0/0