Вівторок, 14.05.2024, 08:27

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Бінарні опціони

Індикатор Scalper Dream. Повноцінний торговий комплекс для скальперів.
Сьогоднішня публікація буде присвячена складної й цікавої теми – скальпінг, але замість чергового переказу теорії підручників, ми вирішили розглянути один багатообіцяючий індикатор під назвою Scalper Dream.

У перекладі з англійської мови Scalper Dream означає "мрія скальперів", тому у деяких читачів можуть виникнути підозри на предмет того, що це черговий псевдо-грааль з гучним зухвалою назвою. Насправді, це не оригінальна назва, а свого роду "прізвисько", яке самі трейдери присвоїли даним індикатором. Розробники називають своє "дітище" PremiumFXScalper, але в даний час в мережі гуляє саме індикатор Scalper Dream.

Автори індикатора рекомендує торгувати на наступних чотирьох парах: USDJPY EURUSD, GBPUSD, і GBPJPY. Судячи з усього, подібна рекомендація пов'язана з високою волатильністю інструментів і прийнятною величиною спреду, тому не слід сприймати даний рада як строге правило, адже якщо у брокера низькі спреди та комісії на золото, екзоти і навіть cfd – торгувати можна будь-який інструмент.

Що стосується таймфрейма, то тут краще послухати розробників, радять застосовувати індикатор Scalper Dream на хвилинках і п'ятихвилинках, власне, саме для них він і створювався. Крім цього, практика показала, що азіатську сесію слід ігнорувати, оскільки волатильність на ринках в цей час дуже низька, винятком можуть стати тільки «йеновые» пари і фондові індекси Китаю і Японії.

Опис налаштувань індикатора Scalper Dream

Однією з особливостей даного експерта є простота установки – досить лише задати період розрахунку (кількість барів) і параметри сигналів. Нижче докладніше опишемо кожну змінну:

• Periоd – власне, з назви все зрозуміло, вказане тут кількість барів буде враховуватися у формулі алгоритму, чим воно нижче, тим швидше індикатор реагує на зміни тенденції і частіше починає давати помилкові сигнали;
• SL add pips і TP distance pips – тут вказується величина тейк-профіту і стоп-лосс в пунктах, які буде рекомендувати експерт. Насправді, даремний параметр, так як, по-перше, виходить, що ці величини в будь-якому випадку задає сам користувач, а по-друге, краще закривати позицію не з тейку, а за сигналами, але про це ще скажемо трохи нижче;
• Email Alerts – дозволити/заборонити повідомлення на email. Функція буде працювати тільки в тому випадку, якщо даний модуль коректно налаштований в терміналі;
• Corner – кут розміщення інформаційного вікна (0 –лівий верхній кут, 1 – верхній правий, 2 – нижній лівий, 3 – нижній правий, 4 – не відображати таблицю);
• Shift – зсув гістограми вправо (додатне число) або вліво (негативне) на вказану кількість барів. Даремний параметр, можна залишити «0»;
• Use Alerts – Дозволити/заборонити індикатору Scalper Dream показувати інформаційне вікно з сигналом.

Правила відкриття та закриття ордерів за сигналами Scalper Dream

Торгувати за допомогою Scalper Dream також просто, як і налаштовувати його. Перше, на що слід звернути увагу – це на рядок «Trend Power» в інформаційному табло, відкривати ордера дозволяється в тому випадку, якщо сила тренду більше 65%, при цьому угоди полягають тільки в напрямку виявленої тенденції (якщо написано Up – тільки купуємо, якщо Down – тільки продаємо).

І друга складова сигналу – гістограма змінила колір з червоного на зелений при висхідному тренді, і з зеленого на червоний при низхідному. Після того, як це сталося, укладаємо угоду на відкриття свічки, наступного за сигнальною.

Як вже зазначалося вище, фіксовані стоп-лосс і тейк-профіти використовувати не рекомендується, замість цього краще виходити з позиції зворотного сигналу, тобто коли гістограма знову поміняє колір.

Але це ще не все, для підстрахування від флетов і ринкових пасток можна використовувати додатковий критерій на вихід – якщо сформувалася послідовність з п'яти однакових барів гістограми Scalper Dream, закриваємо позицію незалежно від сили тренда і кольору гістограми.

Рекомендую звернути увагу ще ось на ці два індикатори:

• Standard deviation
• TDI

Переваги і недоліки індикатора Scalper Dream

Після виконаних тестів і експериментів на різних валютних парах можемо сміливо стверджувати, що індикатор Scalper Dream є самодостатньою торговою стратегією і володіє наступними сильними сторонами:

• розпізнає тренд, флет (правило п'яти барів) і конкретні сигнали;
• не перемальовує історичні значення;
• на хвилинних графіках практично не запізнюється, принаймні, реагує на зміну тенденції швидше, ніж популярні ковзні середні;
• на відміну він багатьох інших гистограммных алгоритмів не навантажує процесор, тому термінал не зависає;
• завдяки звуковому сигналу надає можливість поєднувати торгівлю та інші заняття.

Що стосується недоліків, то в реалізації самого алгоритму вони відсутні, єдиний негативний момент полягає у відсутності коректного вихідного коду індикатора (в російськомовному середовищі доступний тільки файл ex4), що може створити проблеми на рівному місці після чергового оновлення MT4.

Категорія: Бінарні опціони | Додав: 06.08.2016
Переглядів: 356 | Рейтинг: 0.0/0