Субота, 04.05.2024, 22:42

Форекс


Меню сайту
/_pu/1/24620305.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Бінарні опціони

Індикатори для стратегії за бінарним опціонах Елдера
Багато трейдери стверджують, що індикатори абсолютно марні, так як багато з них запізнюються і призводять до частого спрацьовування стоп-лоссов. Подібні претензії щодо «стопів» не безпідставні, але висновки щодо самих індикаторів тут явно помилкові, що легко довести на прикладі стратегії Елдера для бінарних опціонів, про яку я і розповім сьогодні.

Сам Олександр Елдер не працює з бінарними опціонами, так як свою кар'єру трейдера він почав на фондовому ринку, де і продовжує торгувати по теперішній час. Визнання Олександр (лікар за освітою, між іншим) отримав після публікації власних книг, у яких розповів про кількох торгових стратегіях, що стали згодом класикою на фінансових ринках.

Головна особливість цих систем полягає в тому, що всі вони використовують технічні індикатори, і стратегія бінарних опціонів, про яку і піде мова сьогодні, є копією методики Елдера під назвою «рентген Елдера» таке ось нескромне назва автор присвоїв своїй розробці.

У минулому я вже розглядав цей алгоритм для Форекс, але так як принцип роботи з бінарними опціонами трохи відрізняється від класичних спекуляцій, слід звернути увагу на деякі нюанси.

Перша особливість пов'язана з питанням «як налаштовувати індикатори для стратегії бінарних опціонів», адже практично у всіх брокерів операції проводяться через особистий кабінет на сайті, а не через програму на ПК. Насправді, тут все просто, практично у всіх компаній у веб-терміналі передбачена можливість «повертати» свічковий графік, наприклад, у він виглядає наступним чином:
 

Для налаштування робочого вікна досить додати три індикатора. Перший – це звичайна MA (Moving Average) з періодом розрахунку за 21 свічку, за допомогою якої ми будемо визначати основну тенденцію, а два інші – старі знайомі Bulls Power і Bears Power, побудовані за 13 свічок і вимірюють силу биків і ведмедів.
 

За класичною системою Елдера угоду на покупку слід відкривати при поєднанні наступних чотирьох умов (угоди на продаж відкриваються при зворотних умовах):
 
  • MA спрямована вгору;
  • ціна знаходиться вище MA;
  • значення Bulls Power знаходиться вище нульової позначки;
  • осцилятори Bears Power пішов у негативну область.
 

Знамениті індикатори в стратегії для бінарних опціонів



А тепер ближче до теми. Останнє з перерахованих правил безпосередньо пов'язано зі стилем торгівлі автора методики – Елдер працює виключно в среднесрок, і тому шукає тривалі тенденції (чим інтенсивніше формується корекція, тим сильніше буде майбутній стрибок у напрямку основного тренду, грубо кажучи, тут працює принцип пружини).

Кращі індикатори для бінарних опціонів - огляд найбільш ефективних індикаторів.

Але застосовувати перераховані індикатори в стратегії для бінарних опціонів набагато простіше, адже купуючи дериватив, трейдер орієнтується, насамперед, на найближче майбутнє, а не абстрактні цілі переслідує. Це означає, що останній критерій про необхідність корекції можна відкинути, він зайвий.

Також уважні читачі могли помітити, що шукати точку входу за оригінальною методикою складно – ну пішла ціна вище «машки», і що далі, на який свічці відкривати позицію? Торгуючи бінарними опціонами це правило можна конкретизувати – опціон купувати слід тільки після закриття першої трендової свічки нового тренда (імпульсна свічка, на якій був зафіксований пробій, не в рахунок).
 

На графіку вище представлений приклад того, як повинна виглядати системна угода на купівлю, в принципі, нічого складного. В якості прикладу продажу можна навести аналогічну ситуацію:
 

Що стосується таймфрейма, то для даної стратегії є обмеження – не рекомендується працювати на графіках молодше M30, це вимога пов'язана з великою кількістю випадкових коливань на сучасному фінансовому ринку.

Час дії бінарного опціону завжди встановлюємо за формулою «період свічки * 2», тобто якщо торгівля передбачається на M30, дату експірації встановлюємо через одну годину. Якщо торгуємо на годинному графіку, то термін експірації задаємо через дві години.

Ця особливість пов'язана з ринковою психологією натовпу, справа в тому, що початком будь-якого сильного тренда найчастіше стає імпульсна свічка, після якої з високою ймовірністю може сформуватися невелика корекція. Тому для мінімізації наслідків від подібних коливань і було сформульовано дане правило.

До речі кажучи, деякі трейдери взагалі купують опціон тільки після закриття другої повноцінної свічки, наприклад:
 

З свого власного досвіду можу стверджувати, що подібна тактика знижує математичне очікування стратегії на дистанції, тому краще не експериментувати. Судячи з усього, подібні модифікації стратегії з'явилися для невеликих таймфрейм, після чого стали поширюватися в Інтернет за принципом зіпсованого телефону.

І в якості висновку дам одну пораду – будь-які методи спекуляцій (будь це стандартні індикатори, стратегії бінарних опціонів, а може бути навіть сигнали досвідченого трейдера) не принесуть ніяких результатів, якщо завищувати ризики. Краще ризикувати в кожній угоді сумами, що не перевищують 5% від коштів на рахунку – цього більш ніж достатньо для отримання стабільного прибутку.

Категорія: Бінарні опціони | Додав: 16.12.2017
Переглядів: 390 | Рейтинг: 0.0/0