П`ятниця, 26.04.2024, 02:53

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/48275545.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Бінарні опціони

Стратегія Алігатор в IQ Option
Для пошуку сигналів на покупку бінарних опціонів багато трейдерів застосовують індикатори технічного аналізу, тому компанія IQ Option додала в термінал чотири популярних алгоритму – RSI, ковзні середні, хвилі Боллинджера і Алігатор. Сьогодні я хотів би поговорити про останній інструменті, так як з його допомогою можна вирішити кілька завдань.

Алігатор в IQ Option практично повністю повторює оригінальну розробку Б. Вільямса, тому перш ніж описувати найвідоміші торгові стратегії на базі даного індикатора, слід вивчити його налаштування, а також пригадати основні зауваження самого Білла, які він неодноразово публікував у книгах і статтях.


 

Налаштування Алігатора в IQ Option



Найперше питання, яке часто задають новачки в процесі вивчення Алігатора, звучить наступним чином: «чому автор придумав таку назву?». Для відповіді на нього досить просто звернути увагу на розмітку алгоритму:
 

Якщо підключити уяву, то можна помітити подібність між комбінацією індикаторних ліній і пащею крокодила або змії, яка в один прекрасний момент відкривається і починає «поїдати» ціну. Білл Вільямс звернув увагу на дану аналогію і вирішив назвати свою розробку Алігатором.

Зрозуміло, можна було обмежитися абревіатурами і математичними термінами, але такий підхід ускладнює процес складання прогнозів, а так достатньо написати або сказати «Алігатор», і відразу стає зрозуміло, про що йде мова.

Але повернемося до Алігаторові в IQ Option. На графік активу його можна додати за допомогою наступної кнопки в меню:
 

Після натискання на неї з'являється вікно налаштувань, для вивчення яких слід згадати опис, представлене Вільямсом.
 

«Щелепи» – це ніщо інше, як проста змінна середня, розрахована за 13 свічок (або тиків, якщо використовується зонний графік), значення якої зміщено в майбутнє на 8 барів. Дана лінія є ключовим елементом пасти Алігатора, так як саме вона відповідає за надійне захоплення і «пережовування» видобутку.

«Зуби» – це центральна ковзна середня, за замовчуванням розрахована за 8 свічок зі зміщенням в майбутнє на 5 барів. Вона швидше щелеп реагує на цінові коливання, тому порівняння з сьогоденням алігатором в даному випадку знову є доречним, адже перш ніж хижа тварина почне бенкетувати здобиччю, її спочатку потрібно зловити зубами.

І остання лінія називається «губи», її значення розраховується за 5 свічок і проектується в майбутнє на 3 бари. Порівняно з щелепами і зубами вона є найбільш динамічною, тобто швидше реагує на наближення «ринкової видобутку».

Брокер - ось чим можна замінити IQ Option після її відходу з ринку РФ.
Якщо звернути увагу на процес полювання диких тварин, то можна помітити, як у момент кидка у хижака спочатку піднімаються губи, потім оголюються зуби і тільки після цього відкривається паща, що дуже схоже на роботу Алігатора в IQ Option:
 

Налаштування перерахованих ліній можна змінювати на свій розсуд в залежності від типу активу, обраного таймфрейма, а також з поправкою на час експірації опціону. Для тривалих угод доводиться шукати більш надійні сигнали, що досягається збільшенням періоду розрахунку.
 

Як використовувати Алігатор у брокера IQ Option



Як я вже зазначав, придумав цей індикатор Білл Вільямс, сталося це досить давно – в середині 90-х років минулого століття. Бінарних опціонів тоді ще не існувало, тому і принцип роботи з Алігатором в IQ Option трохи відрізняється від класичної рекомендації автора.

Справа в тому, що Вільямс в сукупності з Алігатором використовує фрактали, користь від яких на ринку бінарних опціонів вельми сумнівна. Вони не дають навіть приблизних орієнтирів по часу виконання операцій, тому в терміналах багатьох брокерів, у тому числі і у IQ Option, даний допоміжний індикатор відсутня.

Таким чином, спеціально для торгівлі бінарними опціонами правила роботи з Алігатором в IQ Option були спрощені, і тепер вони зводяться до двох основним стратегіям, перша з яких орієнтована на пошук наступних сигналів:
 
  • якщо всі три лінії перетинаються і спрямовані вгору – купуємо опціон типу "Вище" (Call);
  • якщо лінії перетинаються і спрямовані вниз – пора купувати опціон типу "Нижче" (Put).

Термін експірації опціону в цьому випадку встановлюється не пізніше закінчення п'яти наступних свічок, при цьому сигнал на укладення угоди з'являється тільки після закриття сигнального бару.

Друга стратегія на базі Алігатора, підходяща для IQ Option, припускає багаторазове укладення угод у напрямку переважаючої тенденції. По даній системі опціон на підвищення ціни активу, що купується в тому випадку, якщо дотримуються наступні умови:
 
  • лінії щелеп і зубів спрямовані вгору;
  • лінія губ після корекції знову перетнула зуби знизу вгору.

Опціон на зниження активу відкривається при зворотних умовах, тобто якщо лінії щелеп і зубів «дивляться» вниз, а лінія губ після нетривалого відкату перетинає зуби зверху вниз.
 

Який варіант стратегії вибрати – кожен вирішує сам, але слід враховувати, що в першому випадку сигнали виходять надійнішими, а друга система робить наголос не на якість патернів, а на їх кількість. Якщо грамотно оптимізувати параметри ризик-менеджменту, то обидва підходи принесуть прибуток.

Категорія: Бінарні опціони | Додав: 18.12.2017
Переглядів: 617 | Рейтинг: 0.0/0