П`ятниця, 03.05.2024, 11:00

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Вплив катастроф на ринкові котирування
Як би жорстоко це не звучало, але будь-яка подія, подія в світі, може чинити істотний вплив на ринок. Землетруси, теракти і так далі, є проблемами одних людей і бізнесом для інших. Наприклад, весь світ пам'ятає події, що відбулися 11 вересня в США. Величезне горе так само змогло принести не мало прибутку людям різних професій, в тому числі і трейдерам. Закон валютного ринку свідчить, що кожна подія світового масштабу обов'язково знайде своє відображення на котируваннях торгового інструменту. Це означає, що навіть якщо до кінця світу залишиться всього пару днів, то новину про це буде відразу використовуватися трейдерами в своїх цілях.

Події можуть не впливати на всіх громадян країни. Наприклад, затоплення території, на якій знаходилося більше 50% заводів, що випускають на весь світ чіпи для оперативної пам'яті, відразу стане причиною підвищеного інтересу до події з боку трейдера. Станеться посуха, відбудеться техногенна катастрофа, валютний спекулянт з будь-якої подібної ситуації зможе отримати для себе вигоду. Працювати на Forex можна не тільки на підвищення курсу, але і на його зниження, а це означає, що різке падіння котирувань теж є можливістю заробити.

Людське ставлення до чужої проблеми, звичайно ж, нікуди не пропадає у валютних спекулянтів. На перший план виходить лише професійний підхід трейдера. Така людина постійно стежить за подіями в економічній, політичній середовищах. За одне спостереження відбувається і за іншими складовими світового взаємодії країн. Вміння виявити можливість для заробітку обов'язково знаходить своє відображення в діяльності людей.Спекулянт, який вирішив займатися торгівлею валютними парами або акціями, в першу чергу дивиться на можливості, а лише після цього об'єкт його уваги може перетворитися для людини в щось інше, відсторонене від заробітку.

Часто, при значних подіях світового масштабу, котирування різко рухаються в одну із сторін. Підкріплюється такий напрямок розвитку ціни підвищеним попитом, викликаним ажіотажем. Навіть якщо ціна вже не логічно далеко посунулася з номінальною точки, то ефект дефіциту відразу проявляється у тих людей, які ще не встигли придбати (продати) певний обсяг інструменту або вже мають позицію, але невеликого розміру. У підсумку, коли попит знижується, що настає при розумінні небезпечного продовження участі в даній ситуації, відбувається різкий розворот тенденції.

     Будь-які катастрофи, пригоди, завжди сприймаються трейдерами, як можливості для заробітку. Спекулянт може навіть не вдаватися в подробиці того, що відбувається на ринку, йому буде вже досить того, яким чином дане явище вплине на котирування. Іноді зовсім немає часу на детальне вивчення обставин події, а діяти потрібно негайно. Подібні ситуації хоча і рідко, але все ж зустрічаються на валютному ринку.

Категорія: Форекс | Додав: 29.07.2016
Переглядів: 265 | Рейтинг: 0.0/0