Неділя, 19.05.2024, 02:58

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Довгострокові цілі в трейдингу
Мене іноді запитують, як я ставлюся до довгострокової торгівлі. На жаль, а може на щастя, я ніяк до неї не належу, але маю свою думку про плюси і мінуси такої роботи. Позиційний трейдинг часто приписують досвідченим валютним спекулянтам, кажучи про те, що долгосрок це доля профі, а починаючим трейдерам і людям, що мають малий досвід на ринку, не варто сюди сунутися. Насправді, коли говорять про будь-якому із способів торгівлі на ринку, що це надзвичайно складний метод, то відразу у мене постає питання, а яку ж тоді взагалі трейдинг такі люди вважають простим?

Пропоную результати моїх роздумів про позиційної торгівлі на валютному ринку. По-перше, такий трейдинг не вимагає максимальної концентрації на протязі довгого часу. Провівши аналіз ситуації, людина може прийняти рішення про укладення угоди, а так само може віддати перевагу проігнорувати поточний ринок, залишаючись осторонь від активних дій. Такий вид роботи дуже зручний в першу чергу для тих людей, які мають якусь роботу, що вимагає приділяти їй велику кількість часу.

По-друге, долгосрок залишає час на обдумування рішення, що так само є важливим моментом у роботі людей, які не бажають щось швидко робити, реагуючи на ринкову ситуацію. Можна не поспішаючи оцінити всі фактори, що впливають на торгівлю. Тут частіше можна зустріти таких людей, які вважають, що "хто зрозумів життя, той не поспішає". 

По-третє, в довгостроковій роботі втрачають свою значимість так звані серед трейдерів ринкові шуми. Це означає, що невеликі цінові коливання не грають ролі для угоди, мета якої може вимірюватися не те що сотнями пунктів, але навіть тисячами. Тут згадаю, що частка спреду, який витрачається при вчиненні правочину, надзвичайно мала на тлі значень Take Profit і Stop Loss, що виставляються спекулянтом.

Слабкі сторони позиційної торгівлі

З негативних рис неквапливою торгівлі можна відзначити наступні: тривалий набір статистики, під час відкритої угоди ринок може значно змінитися під дією нового фактора, відсутнього в момент виставлення позиції. Такі негативні сторони довгостроковій торгівлі досить істотні, що не можна ігнорувати. Якщо говорити про першому пункті слабких сторін позиційного трейдингу, то необхідно зрозуміти, що перед роботою людина тестує свою стратегію. Щоб можна було покладатися на результати такого випробування, потрібно здійснити велику кількість угод.Уявіть, скільки саме часу знадобиться спекулянту, щоб статистика його роботи налічувала б сотні позицій.

Другий слабкою стороною такої методики є вплив нових подій, що відбулися у світі, на ринкові котирування. Людина, здавалося б, врахував всі можливі повороти ситуації, але... справа в тому, що довгострокові угоди мають своєю назвою не просто так, воно пов'язане з тривалим періодом дії угоди. За цей час може статися все, що завгодно. Людині ніяк не вдасться зрозуміти, що саме станеться в майбутньому, а тому, чим довше відкрита його позиція, тим більше ймовірність потрапити в неприємності, а саме, що зіткнутися з такими факторами, які не були передбачені.

Позиційна робота на ринку це неквапливий процес ретельного аналізу ситуації. Тут робляться спроби дивитися наперед, щоб передбачити руху ціни, які ще навіть не почалися. У той же час, сам торговий процес не забирає багато часу, дозволяючи займатися практично весь день своїми справами. У цьому разі достатньо лише проаналізувати ринок, зробити або не зробити деякі дії і все. Одного або двох підходів до терміналу буде більш ніж достатньо для трейдингу з довгострокової стратегії.

Категорія: Форекс | Додав: 13.08.2016
Переглядів: 299 | Рейтинг: 0.0/0