Неділя, 28.04.2024, 18:04

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/85693605.jpg
/_pu/1/38492037.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Економічний календар подій. Як правильно використовувати економічний календар у торгівлі?
Цікаво, що в незалежності від уподобань у способах торгівлі, більшість валютних спекулянтів обов'язково використовують у своїй торгівлі економічний календар подій. Для одних це основний робочий інструмент на ринку, інші просто звіряються з розкладом подій, що б не укласти угоду прямо перед виходом найважливіших новин.

Різні Інтернет-видання публікують свої версії економічного календаря. Відмінності можуть бути у другорядних подіях, які, як правило, не роблять серйозного впливу на фінансові ринки. Одні організації вважають за краще навіть не згадувати про такі події, інші публікують усе, що тільки можуть знайти.

Інші відмінності більше відносяться до категорії зручностей використання календаря. Наприклад, якщо подія в якості свого результату представляє громадськості якесь числове значення (наприклад, кількість безробітних в країні), то в деяких економічних календарях розміщується попередній показник, оголошений в минулий раз.

Це дозволяє робити прогнози, спираючись на історію й нові фактори, які можуть вплинути на цифри сьогодні.

Багато календарі так само містять підказки, які можуть виглядати у формі бичачих голів, зірочок і так далі. Найбільша кількість позначок буде знаходитися у тієї події, що вважається дуже важливим для фінансових ринків. Оголошення саме таких новин може істотно сколихнути ринок.

Як використовувати економічний календар

Якщо трейдер не використовує новинний фактор у своїй роботі на ринку, то перегляд подій в економічному календарі на день буде обов'язковий хоча б для того, що б не відкрити позицію прямо перед оголошенням важливої інформації. В іншому випадку спекулянт ризикує укласти угоду, яка відразу після оголошення новин стане неактуальною.
 

Існують і способи використання календаря подій у своїх спекулятивних цілях. У цьому випадку трейдер намагається передбачити, якими саме виявляться дані, очікувані ринком. Другий варіант полягає в уважній оцінці того, що відбувається з ринком відразу після виходу новин.

Передбачити, якими саме будуть нові дані, а так само реакцію на них всього ринку дуже складно. Абсолютно точно, що це завдання не для новачка, так що краще вибирати один з інших варіантів. Простіше діяти, коли вже бачимо, яка реакція ринку на подію з економічного календаря. В цьому випадку торгівля виглядає дуже просто.

За кілька хвилин до виходу важливої новини на відстані 2-15 пунктів від ринкової ціни встановлюються два відкладених ордера - buy і sell stop stop. Якщо інформація не сильно відрізняється від очікувань ринку, то ніякої особливої реакції ми не побачимо. Якщо оголошені дані виявилися значно краще або навпаки гірше очікувань, то ринкова ціна почне різко зростати або падати.
 

Припустимо, що ринок не відреагував на інформацію. У цьому випадку трейдер просто видаляє відкладені ордери через деякий час, коли йому стає зрозуміло, що вже безглуздо чекати різкого руху ціни. У випадку, коли ціна пробиває ринок і відкриває угоду, то другий відкладений ордер можна сміливо видаляти.

Є й численні інші способи торгівлі з економічного календарем важливих подій, але основний принцип зводиться або до реакції ринку на новину, або до уникнення торгівлі в період виходу значущої інформації. У будь-якому випадку, календар враховується при прийнятті рішень, навіть якщо не є основним способом пошуку моментів входу в ринок.

Категорія: Форекс | Додав: 27.07.2016
Переглядів: 421 | Рейтинг: 0.0/0