Середа, 08.05.2024, 19:27

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/55886437.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

High і Low в торгівлі на Форекс
Для системної роботи на ринку людині необхідно діяти послідовно, вибираючи собі якісь "якоря", що дозволяють зачепитися за щось об'єктивне. Такими величинами можуть бути показники часу, ціни, зустрічаються трейдерами постійно. Наприклад, спекулянт може прийняти рішення відкривати угоду в певний годину, орієнтуючись, скажімо, на цінові показники останніх свічок графіка. Навпаки, трейдер може використовувати у своїй роботі круглі значення цін, вважаючи їх за цінові рівні або якісь інші вельми значущі чинники.


Одними з широко відомих серед трейдерів величинами є High і Low дня. Ці показники розраховуються як максимальна і мінімальна ціни дня, відповідно. Відстань від максимуму попереднього дня до його мінімуму, не рідко використовуються в роботі валютних спекулянтів. Цим точкам відводиться особлива роль у багатьох торгівельних стратегіях.

Ефективна стратегія по High і Low - Стратегія для D1.

Наприклад, вимірювання відстані між High і Low у пунктах використовують для оцінки ринкових коливань тієї чи іншої валютної пари. Погодьтеся, що нічим особливим ці точки не є, якщо розглядати їх в якості "якорів". Однак трейдери часто використовують саме часові інтервали, рівні одним діб. Оцінюватися може і розташування крайніх цін, щодо інших значень, і відстань між High і Low, порівнюваний з деяким стандартом.

Цікавим є сам принцип визначення максимальної і мінімальної точки за добу. Справа в тому, що різні брокерські компанії в своїх торгових терміналах використовують різний час. Таким чином, при різниці в часі між двома терміналами, добу будуть починатися і закінчуватися не одночасно. Уявіть, що в дану хвилину в терміналі однієї компанії 00 год 00 хв., а інша платформа демонструє нам 03 ч. 00 хв. Природно, що High і Low в обох випадках між собою не зійдуться.

High і Low в різних часових поясах

Ще один приклад буде пов'язаний з часовим поясом, в якому діє сам трейдер. Наприклад, якщо спекулянт вважає High і Low не по термінальному часу, а з часу свого часового поясу. Уявіть, що одна людина буде перебувати в Москві, а інший в Хабаровську. У цьому випадку величини High і Low будуть абсолютно різними. Виходить, що значимі крапки, якими для спекулянтів є максимальна і мінімальна ціни попереднього дня, будуть для різних трейдерів різними. Це ще раз підкреслює ту вигадану особливість даних цін.

Звичайно, для системної торгівлі людині знадобляться такі ось "маяки", до яких можна буде прив'язатися, як до якимось опорним точкам, але ці параметри не повинні бути обрані випадковим чином. Уявіть, що торгова система, взята кількома трейдерами, які проживають в різних часових поясах, передбачає використання цін High і Low попереднього дня за місцевим часом. Коли одна людина почне використовувати стратегію, то у нього будуть виходити в роботі певні значення, необхідні для укладання угод, а в іншого спекулянта зовсім інші.

Ринок не враховує час доби в тому чи іншому регіоні, наприклад, Росії. Його цілодобова робота, заснована на перетині різних бірж по годинах їх функціонування. Не може торгова система однаково добре діяти в руках різних людей, які живуть у різних регіонах, коли з одного і того ж алгоритму відбувається розрахунок необхідних для торгівлі цін. Виходить, що дана система взагалі ніяк і ні до чого не прив'язана, а може бути використана коли завгодно, та ще й з застосуванням місцевого часу, жодним чином не відноситься до трейдингу на самому Forex.

Категорія: Форекс | Додав: 29.07.2016
Переглядів: 296 | Рейтинг: 0.0/0