П`ятниця, 03.05.2024, 12:32

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/12837915.jpg
/_pu/2/68122497.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Ціновий канал
Ціновий канал це вельми умовне позначення ринкової ситуації, коли графік може бути затиснутий між двома паралельними або близькими до паралельними прямими. При цьому, ціна повинна стосуватися кожної прямий хоча б два рази і не перетинати її в значній мірі. Мінімум по двом точкам, як відомо, можна проводити пряму, з-за чого і існує умова за кількістю торкань. Цінові канали прийнято ділити на бічній, який утворюється в результаті флетовой ринкової ситуації, і похилий, одержуваний при наявності тренду на ринку.Такі канали є торговими інструментами, що допомагають в роботі валютного спекулянта.

Приклади цінового каналу

На рис.1 можна спостерігати приклад похилого цінового каналу. Варто зауважити, що є велика кількість принципів їх побудови, але практично в будь-якому разі є щось суб'єктивне в самому прийнятті рішення, що саме вважати тими точками, на яких буде заснована пряма.

Деякі умовності у будь-якому випадку будуть присутні, як би не намагалися трейдери внести ясність і об'єктивність в те, що відбувається на ринку. Ми бачимо на рис.1, що бувають невеликі пробиття ціною ліній каналу, які прийнято вважати помилковими пробитиями. З одного боку це здається логічним, з іншого боку досить незручно в торгівлі, про що мова піде нижче.
 

Як використовують ціновий канал?

Якщо за умову відкриття операції взяти саме пробиття ціною каналу, то при цьому, як можна бачити на все тому ж рис.1, ми будемо періодично отримувати значні збитки, так як пробиття може виявитися помилковим. Для того, що б залишити принцип відкриття позиції колишнім, але відфільтрувати варіанти з помилковим пробиттям, використовують відступ від каналу.

Наприклад, для укладення угоди мало того, щоб ціна пробила канал, але при цьому вона повинна пройти від точки пробою Х пунктів. Тільки при виконанні цієї умови спекулянт укладає угоду. Звичайно, і на такі відступи знайдуться свої помилкові входи, але їх кількість напевно буде не настільки значно.

Слабкою стороною даного варіанту є те, що при розвитку будь-якого руху на ринку, чим більше пройде ціна, тим менше їй залишається йти в тому ж напрямку. Напевно, це можна вважати логічним твердженням і навіть аксіомою. Це означає, що чим більшого розміру буде наш відступ, тим більшу частину руху ціни ми втрачаємо. Такий нюанс так само варто враховувати, бажаючи підібрати значне відхилення від лінії цінового каналу.

Бічний канал

На рис.2 наведений приклад бічного цінового каналу. Ще однією особливістю каналів є те, що немає ніякої можливості заздалегідь зрозуміти, що ми незабаром будемо спостерігати. Канали добре будуються тоді, коли для цього вже достатньо точок. Як правило, після побудови каналу, його структура на ринку підтримується не довго.

Часто трейдери жартують з цього приводу, що цінові канали добре тільки дивитися на історії. Тим не менш, є певні методики торгівлі, коли канали можуть дійсно стати в нагоді валютного спекулянта.
 

Скальпінг каналу

Використовуючи особливості в поведінці ціни, трейдери знайшли такий спосіб трейдингу, як скальпінг в ціновому каналі в азіатську сесію. Справа в тому, що в цей період часу по ряду валютних пар спостерігається флет, що стали враховувати і використовувати деякі валютні спекулянти.

Було помічено, що ціна не в силах, як правило, пробити лінії каналу, утвореного в азіатську сесію. Знайшовши таку закономірність, люди стали торгувати на "відбій". Іншими словами, як тільки ціна наближалася до лінії, то трейдер відкривав угоду. Якщо ціна стосується верхньої лінії, то угода на продаж, якщо нижньою, то на покупку.

Відразу з'явилося безліч різновидів не тільки самих по собі торгових нюансів, умов, фільтрів, але і самих по собі способів формування цінового каналу. Деякі спекулянти стали використовувати розширюються від підвищення волатильності варіанти, а хтось і зовсім вибирав для угоди тільки "відбій" у бік тренду. Безліч скальперскіх стратегій, призначених для використання в азіатську сесію, засноване саме на цінових каналах.

Канал допомагає візуалізувати тренд або флет на ринку, визначити для своєї торгівлі важливі рівні, які можуть вважатися саме лініями каналу. Це дуже неоднозначний торговий інструмент, який крім зручності і наочності додає в роботу спекулянта деякі моменти необ'єктивності, які не влаштовують деяких трейдерів.

Зараз існує безліч разнообразий розглянутого побудови, які мають свої слабкі і сильні сторони, що проявляються в різних варіантах роботи. У будь-якому випадку, загальне розуміння суті каналу, цілей його побудови та іншу загальну інформацію трейдеру знати буде дуже корисно.

Категорія: Форекс | Додав: 24.07.2016
Переглядів: 804 | Рейтинг: 0.0/0