Четвер, 28.03.2024, 22:29

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Індикатор CSS - сила валют
Усвідомлено чи ні, але в момент коли ми купуємо чи продаємо певну валютну пару ми так чи інакше виділяємо силу певної валюти над іншою. 

Так для прикладу, коли ми купуємо валютну пару EUR/USD, ми припускаємо, що євро на даному етапі сильніше і буде рости, а долар в цей момент слабкіше і буде падати. 

Більш усвідомлено до сили валют підходять трейдери, які торгують на новинах і використовують фундаментальний аналіз, коли при виході статистики приймають рішення, валюта ослабла або, навпаки, зміцніла.

 

Але так чи інакше кожен трейдер підходить до розуміння, що знаючи і визначивши яка валюта сильніше в певний момент можна з легкістю прогнозувати подальший розвиток ціни.

Індикатор CSS – це інструмент, який дозволяє виміряти силу валют відносно один одного. Для розрахунків показань CSS використовує технічні дані, що дозволяє дуже швидко та динамічно реагувати на всі зміни ринку.

Раніше розробники робили такий інструмент тільки для двох валют, а саме для євро і долара, проте пройшовши певну еволюційний щабель, індикатор проводить розрахунок і відображає інформацію відразу по таких валют: CAD, GBP, JPY, AUD, USD, EUR, CHF, NZD.

Установка індикатора CSS.

Індикатор CSS – це користувальницький інструмент для торгової платформи мт4, тому щоб його застосувати необхідно провести його попередню установку. Варто відзначити, що при розрахунку показань CSS бере дані одночасно з багатьох валютних пар, що призводить до сильному завантаженні терміналу і центрального процесора.

Тому якщо ви працюєте з дуже слабким комп'ютером – не варто навіть починати установку. Для того щоб встановити CSS в торговельну платформу скачайте індикатор наприкінці статті і помістіть його в папку indicators,доступ до якої ви можете отримати зайшовши в меню файл і запустивши каталог даних. 

Інструмент призначений для аналізу денного графіка, тому перетягніть CSS на графік валютної пари з тайм кадром дейлі. У підсумку ви отримаєте таку картину:

Принцип розрахунку. Базовий підхід до застосування індикатора CSS

У вас, напевно, виникло цілком закономірне питання, на базі якого принципу відбувається розрахунок показників індикатора або що лежить в основі? Автор індикатора при розрахунку використовує мультивалютний принцип, а саме для відображення сили долара в розрахунок беруться всі валютні пари, у яких є долар. 

Завдяки індикатору TMA вимірюється кут нахилу, який говорить про те чи іншому напрямку тренда. Підсумовуючи і обчислюючи середнє арифметичне по всіх валютних парах, індикатор CSS обчислює силу певної валюти, таким чином, ми бачимо її лінію.

У початківця користувача від кількості ліній, які відображає індикатор CSS, голова може піти обертом. Саме тому розробники праворуч відобразили ініціали валют і присвоїли їм колір, щоб легко відрізняти яка лінія, за яку валюту відповідає. При наведенні курсором миші на певну лінію CSS відобразить інформацію, до якої валюті вона відноситься. 

Сигнали індикатора CSS. Правильна інтерпретація

Індикатор умовно можна розділити на дві області, а саме вище нуля та нижче нуля. Знаходження лінії індикатора CSS вище нуля говорить про висхідної тенденції валюти і її силі, а знаходження нижче нуля говорить про її слабкість. Також на індикаторі CSS можна побачити канал із значенням від -20 до +20, знаходження лінії, в діапазоні якого говорить невизначеному русі. 

Дуже важливо розуміти, що якщо лінія знаходиться над або під нульовою зоною і відбувається її розворот це в першу чергу говорить про гальмування русі , ослаблення імпульсу.

Самим головним сигналом скрипта є перетин ліній індикатора, а також перетин кордонів каналу, які говорили про консолідацію. Однак при вимірі сили валютних пар дуже важливо розуміти, що розміщення ліній після і в момент перетину відіграють ключову роль.

Алгоритм роботи:

При аналізі певної валютної пари необхідно знайти дві лінії цій валюті, а решта не брати до уваги. 

Отже, сигнал на покупку:

1) Лінія однієї валюти перетинає лінію іншої валюти знизу вгору. Причому дуже важливо, щоб у момент перетину одна лінія була спрямована вгору, а інша вниз. Сигнал вважається сильною, якщо перетин відбулося над каналом. 

Щоб зрозуміти пропоную розглянути приклад валютної пари CADJPY, де лінія СAD перетнула лінію JPY і попрямувала вгору, а JPY вниз. Таким чином, можна зробити висновок, що CAD набрав чинності, а JPY ослаб і необхідно купувати валютну пару:


Сигнал на продаж:

1) Лінія однієї валюти перетинає лінію іншої валюти зверху вниз. Причому дуже важливо, щоб у момент перетину одна лінія була спрямована вгору, а інша вниз. Сигнал вважається сильною, якщо перетин відбулося під каналом. 

Щоб зрозуміти пропоную розглянути приклад валютної пари GBPUSD, де лінія GBP перетнула лінію USD і попрямувала вниз, а USD вгору. Таким чином, можна зробити висновок, що USD набрав чинності, а GBP ослаб і необхідно продавати валютну пару:

На закінчення хочеться відзначити, що індикатор CSS має гнучку систему налаштувань, завдяки якій можна значно змінювати показник індикатора, викидаючи з обрахунку певні валютні пари. 

Також хотілося б відзначити, що застосування цього інструменту тільки на перший погляд здається складним, проте попрацювавши з ним, п'ять хвилин ви тут же зрозумієте весь сенс інтерпретації сигналів. 

Завантажити індикатор CSS

Категорія: Форекс | Додав: 27.12.2017
Переглядів: 445 | Рейтинг: 0.0/0