Четвер, 02.05.2024, 20:25

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/06599124.jpg
/_pu/1/41562155.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Індикатор FXI Pivots для відображення цінових рівнів на Форекс
Більшість трейдерів вважають за краще не покладатися у своїй торгівлі на інтуїцію (хоча є й такі), а використовувати добре зарекомендували себе математичні моделі, що дозволяють передбачити поведінку ринку і тим самим заробити.

До числа найбільш популярних математичних моделей можна віднести, наприклад, рівні Фібоначчі, або Півот.

Остання модель була розроблена Генрі Чейзом в 30 рр. минулого століття, але по сьогоднішній день вона допомагає в торгівлі сотням тисяч трейдерів, а на її основі розроблений не один технічний індикатор. Про одному з таких індикаторах, FXI Pivots ми і поговоримо в цій статті.

Що таке рівні Півот?


Модель рівнів Півот дозволяє розрахувати так звану «розворотне точку», а також кілька рівнів підтримки і опору. Аналіз ринку на основі цих рівнів дає можливість з великою часткою ймовірності припустити рух ціни. Можна сказати, що «точка розвороту» допомагає трейдеру «вхопитися» за які-небудь дані, щоб побудувати стратегію торгівлі.

Щоб визначити в яку сторону слід відкривати угоду, трейдеру достатньо зрозуміти, як розташована ціна відкриття дня щодо точки розвороту. Якщо вище – слід відкривати угоди на купівлю, нижче – на продаж.

Індикатор FXI Pivots на графіку

Інші рівні Півот є нічим іншим, як підтримками і опорами, від яких ціна часто відскакує. Якщо ж рівень пробивається, ціна спрямовується в напрямку його пробиття.

Існують математичні формули для розрахунку рівнів Півот. У цій статті ми не будемо приводити їх, оскільки в мережі можна знайти достатньо інформації на цю тему. Тим більше, що сьогодні немає потреби розраховувати їх вручну, це зробить технічний індикатор FXI Pivots, який Ви можете безкоштовно завантажити ось тут:


На відміну від багатьох інших індикаторів, що дозволяють автоматично визначати рівні Півот, цей технічний інструмент зберігає історичні дані.

Індикатор FXI Pivots

Індикатор FXI Pivots відображається на графіку ціни у вигляді ліній, пофарбованих у різні кольори. Всього розраховується сім рівнів: центральний, або точка розвороту, позначуваний PP, три рівня підтримки (S1, S2, S3) і три опору (R1, R2, R3). Ці значення наносяться, в принципі, на більшість індикаторів такого роду.

Що стосується налаштувань індикатора – то вони не потребують ручної установки, всі параметри розраховуються автоматично. Єдине, що потрібно зробити – визначитися з тим, які рівні потрібні для торгівлі. Зробити це можна за допомогою параметра WeeklyNotDaily.

Якщо встановити його значення «true», то на екран будуть виводитися тижневі рівні, а якщо «false» - денні. При бажанні можна змінювати кольори ліній, а також глибину збереження історичних даних. Для цього використовується параметр MaxWeeks.

Налаштування алгоритму FXI Pivots

Як торгувати за FXI pivots


Як вже говорилося, Півот використовуються трейдерами як звичайні рубежі підтримки і опору, а, отже, всі стратегії, побудовані на застосуванні індикатора FXI Pivots, орієнтовані або на відскік від рівня або на його пробій.

У першому випадку угода відкривається в напрямку тренда після того, як ціна закріпилася за пробитим кордоном.

Ще пара цікавих оглядів індикаторів:

SSRC
FXForecaster

А у другому проти тренда, коли ціна вже протестує рівень і відскочить від нього. Дуже зручно використовувати рівні для визначення потенційного прибутку або виставлення захисних стоп ордерів.

Таким чином, рівні Півот несуть багато корисної інформації для торгівлі. Вони є незамінним технічним інструментом особливо для новачків, яким буває складно самостійно визначити рівні підтримки та опору.

Пробиття рівня FXI Pivots


Потрібно комбінувати FXI Pivots з іншими алгоритмами


В принципі індикатора FXI Pivots цілком достатньо для торгівлі, в тому випадку, якщо його сигнали розглядаються в контексті з загальними положеннями технічного аналізу. Тим не менш, багато трейдерів вважають за краще комбінувати сигнали індикатора з іншими з цієї групи.

Хороші результати дає поєднання сигналів FXI Pivots і рівнів Фібоначчі. В цьому випадку можна визначити наскільки сильним є рівень. Якщо сигнали обох індикаторів збігаються, можна говорити, що він досить сильний. Якщо ж цього не відбувається, рубіж легко може бути пробитий ціною.

Відображення pivots на графіку

Переваги і недоліки рівневого індикатора


Оскільки індикатор розраховує рівні у відповідності з існуючими математичними формулами, можна говорити не стільки про недоліки індикатора, скільки про недоліки самих рівнів Півот.


Відносним недоліком є необхідність використовувати уточнюючі сигнали інших індикаторів.

До переваг можна віднести простоту використання, наочність, мінімум налаштувань і, як вже говорилося вище, можливість зберігати історичні дані, що зручно для аналізу ринку. Таким чином, даний індикатор обов'язково повинен бути в арсеналі будь-якого поважаючого себе трейдера.

Категорія: Форекс | Додав: 25.07.2016
Переглядів: 576 | Рейтинг: 0.0/0