Вівторок, 26.11.2024, 03:47

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Як правильно виставити стоп лосс за ціновий рівень
Установка stop loss за значний ціновий рівень-це популярний спосіб визначення оптимального місця для розміщення ордера. Загальна теорія застосування стоп лосс викладено ось в цій статті. Сьогодні ж ми розглянемо один з варіантів роботи з обмежувачем збитків, коли використовуються цінові рівні.

Такий підхід до обрубанию збитків можна зустріти у трейдерів, які торгують на самих різних таймфреймах. Людина визначає найближчий рівень і розташовує за ним ордер.

Почати слід з того, як саме визначити значущі цінові рівні. Це завдання лише на перший погляд може здатися простий, але насправді, візуальний пошук дуже суб'єктивний. Як приклад, як, бачачи один і той же графік, люди називають різні підтримки і опору, рекомендую подивитися запис вебінару (ця проблема піднімається на 15 хв 30 сек. відео):

Тому, для сьогоднішніх прикладів буде застосовуватися нехай і спірний індикатор, але здатний давати об'єктивні розвороти ціни (щоб наш людський фактор не вплинув). Мова йде про стандартний для платформи MetaTrader4 індикаторі ZigZag.

Індикатор для установки стоп лосс

Як же виставити стоп лосс, використовуючи індикатор ZigZag? Подивіться на ілюстрацію вище, де зображена звичайна ринкова ситуація і угода, укладена трейдером. У цьому прикладі нас буде цікавити тільки виставлення стоп лосс.

Для початку визначимося, що ціновий рівень ми будемо бачити не як одну лінію, відповідну по ширині тільки єдиному значенню ціни, а як певний діапазон. Ширина даного діапазону повинна залежати від волатильності валютної пари і таймфрейма. Чим вище ТФ використовується для аналізу ситуації, тим більше може виявитися ширина рівня.


Высталвяем stop loss

Рівень визначаємо завдяки ZigZag, шукаючи останній локальний мінімум (для операції buy) або локальний максимум (для операції sell). Через кут, утворений двома лініями індикатора, проводиться область, ширина якої, наприклад, для eur/usd таймфрейма М5 буде близько 3 пунктів.

Кілька способів установки ордера take profit.

Стоп лосс виставляється нижче рівня (для нашого прикладу з buy-угодою) на кілька пунктів. Цей своєрідний відступ повинен допомогти нам уникнути закриття позиції зі збитками в разі короткочасного "проколу" рівня. Погодьтеся, що буде прикро, якщо ми поставимо stop loss прямо на підтримку, а ринок торкнеться ордера і розгорнеться у зворотному напрямку.

Stop Loss в даній ситуації виходить "захищений" підтримкою, що видно на малюнку вище. Правда, можуть виникнути складнощі з визначенням значущого рівня, за яким слід розташувати обмежувач збитків.

Виставлення на графіку ордера стоп лосс

Видно, що останній локальний мінімум, який є на графіку до моменту укладання угоди, не так схожий на сильну підтримку, як попередній. На малюнку вище проведені дві лінії через локальні мінімуми, поруч з якими розташувалися знаки питання. У подібній ситуації варто брати більш сильний рівень, що б за нього "сховати" свій стоп лосс.

Ціновий рівень і стоп лосс на Форекс

Якщо Ви у своїй роботі іншим чином визначаєте цінові рівні, це ніяк не вплине на суть методу. Головне, що б Ви чітко бачили, де розташований найближчий сильний рівень і прибирали свій stop loss за нього. Це значно ефективніше, ніж розташовувати ордер, наприклад, на стандартному для всіх угод відстані від точки відкриття позиції.

Категорія: Форекс | Додав: 22.07.2016
Переглядів: 722 | Рейтинг: 0.0/0