Субота, 04.05.2024, 04:20

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Торгівля в різні дні тижня
Валютний ринок, який більшість трейдерів звикло бачити п'ятиденним, неоднорідний. Мається на увазі наявність відмітних особливостей котирування у кожен з днів тижня. Бажання розділити торговий процес на складові частини, що сильно залежать від днів тижня, з'явилося у багатьох трейдерів досить давно.

Особливо виділилися на тлі решти днів понеділок і п'ятниця. Розгляд різних торгових сесій призвело до виключення деякими валютними спекулянтами певних доби зі своїх робочих буднів. Наскільки такий підхід до свого робочого графіку виправданий у трейдерів, розглянемо детальніше.

Всі припущення щодо особливого поведінки ринкової ціни в той чи інший день тижня, можна розділити на обґрунтовані різними тестами і необгрунтовані абсолютно нічим, крім візуального спостереження. Приміром, людина може торгувати на ринку лише кілька тижнів, але вже припустити, що саме в четвер відбувається якийсь ціновий рух, характерне саме для четверга. Такі висновки трейдер зробив після спостереження за ринком протягом декількох тижнів.

Погодьтеся, що досить суб'єктивним виявляється подібне прийняття рішень. Людина може не врахувати деяких факторів, може навпаки брати до уваги лише те, що йому зручно. На жаль, поспішність у судженнях дуже часте явище на валютному ринку серед трейдерів.

Зворотною стороною процесу є докази, які можуть приймати форму статистики. Саме завдяки системному підходу до оцінки передбачуваних закономірностей, людина може з високою часткою ймовірності сказати, що у нього виходить об'єктивно оцінити працездатність стратегії, радника. Можливо, якісь торгові дні тижня дійсно "випадуть" з об'єктивних причин (підтверджених статистично).

Понеділок і п'ятницю для трейдерів

Понеділок часто виділяється з торгових днів за рахунок відкриття ринку для трейдерів. Тут спостерігається підвищення рівня уваги з боку валютних спекулянтів до подій на Форекс. Азія, можна сказати, відкриває торговельну тиждень, задаючи темп волатильності.

Потім естафету підхоплюють ринки Європи, а ще пізніше підключається до торгівлі США. Європейські біржі здатні впливати на ринкову ситуацію, додавши валютним парам "життя". Звідси з'являється думка трейдерів про непередбачуваність подій на Forex.

П'ятниця так само є улюбленою темою для розмов спекулянтів. У цей день багато великі учасники торгового процесу можуть закривати свої позиції, як кажуть у таких випадках, "фіксують прибуток". Тут і різкі сплески ціни, і підвищення волатильності різних інструментів, і так далі.

Торгівля у другій половині п'ятниці часто вважається найбільш невдячною, так як позиція спекулянта може переходити на понеділок. Трейдери часто побоюються такого розвитку подій за можливості зіткнення з розривом в котируваннях, коли на ринку утворюється геп.

Як ми бачимо, пояснити нелогічну поведінку ціни люди здатні в будь-який день тижня. Залишається тільки припускати, що спекулянт спочатку перевірить свою гіпотезу перед її використанням на ринку. Ґрунтуватися у своїй роботі на думках інших людей не має практичного сенсу, так як невідомо, наскільки ретельно було перевірено те чи інше твердження.

Якими б логічними і очевидними не здавалися б нам висновки, зроблені різними спекулянтами щодо поведінки ціни в певні дні тижня, але не можна їх приймати до дії до тих пір, поки припущення не будуть підкріплені статистичними даними.

Категорія: Форекс | Додав: 23.07.2016
Переглядів: 328 | Рейтинг: 0.0/0