Понеділок, 06.05.2024, 11:24

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/57538298.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Як уникнути прикростей при торгівлі
Торгівля на форекс породжує майже всі доступні нам види емоцій; страх, жадібність, надія, відчай, радість. Прикрість - ще одна з емоцій, які супроводжують торгівлю, але його потрібно всіляко уникати. У огорчениях і так мало приємного, до того ж вони практично позбавлені будь-яких позитивних властивостей. Засмучення цілком здатні зруйнувати Вашу віру в успіх і обмежують Ваші здібності.

Але ж насправді немає ніякої необхідності засмучуватися у процесі торгівлі. Якщо Ви активно торгуєте, то час від часу Ви будете програвати, так що краще спочатку сформувати збалансований підхід до такої реальності. Тим самим Ви збережете холоднокровність, і програні угоди не зможуть впливати на Вас руйнівно.

Спробуємо визначити ті правила, дотримання яких дозволить Вам не шкодувати про втрати:

Відкривайте лонги на бичачому ринку, а шорти - на ведмежому

Однією з причин втрати грошей на форекс є торгівля проти тренда. Але якщо Ви відкриваєте довгу позицію при пануванні биків на ринку, то Ви робите все правильно. Кожен раз, коли Ви купуєте на зниженнях при бичачому ринку, Ви збільшуєте свої шанси на успіх, і це чудово. Але навіть це не завжди спрацьовує, така правда життя.

Дотримуйтесь Вашим планом

Незалежно від обставин, якщо Ви підготували торговий план з ранку, і слідували йому весь день, то у Вас не буде жодних причин для жалю. Постарайтеся зробити так, щоб Ваша підготовка не займала весь вільний час, адже Вам потрібно ще і торгувати, і відновлювати сили. Але якщо план не працює, то це означає, що Вам слід більш ретельно продумати його і скорегувати після послідовного і відвертого аналізу Ваших невдач.

Співвідношення «ризик/виграш» має бути виправданим

Іноді потенційно «хороші» угоди не спрацьовують, зате «погані» іноді закінчуються виграшем. Враховуйте ймовірність виграшу, але не забувайте про цілі операції. Якщо Ви відкриваєте угоду, у якій 20%-ва ймовірність успіху, але вона може принести Вам 200%-шу прибуток, то не роздумуйте. В довгостроковому плані така стратегія повинна принести Вам загальну перемогу.

Правильний розмір позиції

Якщо Ви стаєте занадто жадібним і ризикуєте більшою сумою, ніж зазвичай, то Ви робите непрощенну помилку, порушуючи таким чином свої власні правила. Це цілком може послужити причиною для жалю. Але якщо Ви прямуєте своєї звичайної стратегії управління ризиками, то Ви граєте в «свою» гру.

Немає ніякого сенсу шкодувати про операцію, якщо Ви дотримуєтеся свого плану по управлінню ризиками. І навіть якщо порушення правил може призвести до значно більшого прибутку, для цього немає жодних вибачень. Дотримання стратегії мінімізації ризиків виправдано як мінімум з двох причин:

По-перше, прийнятний для Вас рівень ризику дозволяє працювати вільно, без зайвої напруги і нерішучості. По-друге, правильно підібране співвідношення «ризик/виграш» дозволяє Вашій системі максимально реалізувати її довгостроковий потенціал.

Якщо Ви дотримуєте всі свої правила і свої сигнали, жорстко дотримуватися чіткої стратегії управління грошовими коштами, то у Вас не буде причин шкодувати про невдалих угодах.

Категорія: Форекс | Додав: 16.07.2016
Переглядів: 397 | Рейтинг: 0.0/0