Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Трейдинг
Канал Фібоначчі в торгівлі на Форекс
Торговий інструмент Канали Фібоначчі входить в стандартний набір терміналу MetaTrader 4, призначеного для торгівлі на Форекс. Сьогодні практично у будь-якої великої брокерської компанії валютного ринку є цей термінал, так що з доступністю інструментів, побудованих на теоріях Фібоначчі, немає.
Даний інструмент можна віднести до категорії напівавтоматичних, так як вихідні дані на графіку потрібно задавати самостійно.
Знайти канал в MetaTrader 4 не складно, для цього потрібно вибрати в меню торгової платформи "Вставка", "Канали", "Фібоначчі", як зображено на ілюстрації нижче.
Фібоначчі для торгівлі на Форекс
Для побудови каналу спочатку потрібно задати точки, через які буде проведена основна пряма лінія. Саме ця пряма буде задавати напрям каналу, адже всі інші лінії стають паралельними тієї, яку ми наносимо. Як правильно розмістити перші точки каналу Фібоначчі на графіку?
Спочатку візуально визначаємо ринкову ситуацію, рухається ринкова ціна по каналу. Якщо бачимо щось схоже, то починаємо займатися побудовою на графіку. В якості опорних точок, через які буде проведена основна лінія, вибираються або локальні максимум, або локальні мінімуми. Природно, що таких точок повинно бути не менше двох для проведення основної лінії (у прикладі проводиться за трьома).
Будуємо канал Фібоначчі на графіку
Інші огляди застосування напрацювань Фібоначчі на Форекс:
Віяло Фібоначчі
Спіраль Фібоначчі
Як тільки з'єднали екстремуми, на графіку з'явиться пряма, а так само паралельні їй лінії. Для побудови каналу, що цілком природно, потрібні дві межі, так що друга пряма, найближча до проведеної нами основній смузі (№2 на графіку), так само може регулюватися нами, але при цьому вона все одно залишається паралельної головної лінії.
Все, що ми можемо зробити з другої прямої це наблизити або видалити її від основної смуги. Саме за рахунок таких маніпуляцій ми переміщаємо другу кордон на локальні мінімуми (для даного прикладу, де основну кордон проводили по локальних максимумів).
Переміщення межі каналу Фібоначчі
В результаті ми отримуємо канал, утворений двома паралельними лініями, які ми розміщуємо самостійно. Як Ви бачите, збоку від нашого побудови в автоматичному режимі шикуються додаткові смуги, паралельні кордонів. Їх віддаленість від кордонів каналу Фібоначчі вираховується за спеціальними формулами, як раз, що враховує послідовність великого математика.
Як і у випадку з віялом Фібоначчі, дані лінії виконують роль похилих цінових рівнів. Велика ймовірно корекції саме від рівнів, побудованих автоматично після розміщення нашого каналу на графіку.
Ціновий канал і теорія Фібоначчі
Якщо ж ціна пробиває всі побудовані лінії, то це говорить про зміну ринкової тенденції, про порушення канальної структури ринку. Завдяки цінових рівнів, проведеним з урахуванням чисел Фібоначчі, ми можемо прогнозувати, де саме повинна розпочатися корекція. Це дозволяє з високою точністю укладати угоди на фінансовому ринку.
Як відомо, в MetaTrader 4 є кілька інструментів, в основу яких лягли напрацювання великого математика. В тій чи іншій мірі, усі вони допомагають визначати найбільш ймовірні місці цінових коригувань, але при цьому складно говорити про їх однакової ефективності.
Інструменти Фібоначчі на валютному ринку
Надто суб'єктивним виходить побудова цінового каналу, адже можна помилитися з інтерпретацією ситуації, з його нанесенням на графік. Такі інструменти, в яких дуже багато суб'єктивних факторів, на мій погляд, заслуговують менш пильної уваги, ніж їх об'єктивні побратими. Наприклад, якщо хочеться шукати місця ймовірної корекції на ринку, то краще буде скористатися або Лініями Фібоначчі, або віялом, посилання на який наводив вище.
Якщо шукайте спосіб побудови каналу, то рекомендую звернути увагу на Кельтнера тим більше, що в цьому випадку індикатор в автоматичному режимі наносить на графік все, що потрібно. Це великий плюс, коли людський фактор мінімізується.
|
Категорія: Форекс | Додав: 22.07.2016
|
Переглядів: 547
| Рейтинг: 0.0/0 |
|