Неділя, 28.04.2024, 01:12

Форекс


Меню сайту
/_pu/3/23779301.jpg
/_pu/4/70080827.jpg
/_pu/4/66127618.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Кращі книги по Price action
Як і було обіцяно, в продовження розпочатої теми за Price Action пропонуємо ознайомитися зі списком книг, які допоможуть досконало освоїти даний метод аналізу. Щоб навчити новачків на вірний шлях, почнемо огляд не з теоретичних підручників, а з практичного посібника, автори якого вирішили не соромитися у виразах і назвали свою працю "Біблія Прайс Екшн".

Тим не менш, в даному випадку назва методички повністю виправдано, так як на сьогоднішній день в "рунеті" знайти щось більш інформативне неможливо. На жаль, обкладинку збірника уявити не вийде, так як він був складений трейдерами-ентузіастами з одного форуму, не переслідували комерційних цілей. Знайти цю книгу за price action не складе праці. На малюнку нижче представлений приклад, як виглядає файл з "Біблією":
 

Можна помітити, що інформація представлена структуровано від простого до складного. У першому розділі автори зібрали інформацію по всім найпростішим свічковим паттернам, в тому числі і про "рейках", приклад яких був представлений у попередній публікації. Окрему увагу в книзі по прайс екшн, а саме шість параграфів, приділяється пін-бару, як найпопулярнішою і надійної моделі.
 

Далі розглядаються дев'ять більш складних моделей, що складаються з декількох барів. Для кожного з них підібрані приклади і докладний опис – як шукати, де шукати, як ставити стоп-лоси і оцінювати потенціал руху. 

У третьому розділі методички акцент зроблений на технічний аналіз, зокрема, особливу увагу слід звернути на трендові лінії, горизонтальні і похилі рівні підтримки і опору, а також опис піків і западин. Що стосується рівнів Фібоначчі, то для них виділена лише одна сторінка, і це правильно, так як книга по Price Action не повинна містити багато зайвої "води". 

В останній главі автори розглядають конкретні торговельні стратегії і методики. Не дивлячись на те, що методичка кардинально відрізняється від звичайного підручника, рекомендується закріпити на практиці весь матеріал, викладений у перших трьох розділах, перш ніж освоювати хоча б одну повноцінну стратегію на прайс екшн.

До речі, дуже корисним може виявитися параграф під назвою "як розпізнати виникає флет", що розкриває в кількох абзацах такий обсяг інформації, який інші автори-комерсанти розмазують на десяток сторінок. Тому радимо звернути увагу на цей момент.

Книга по price action Ланса Берга



Друга книга-це збірник, який не соромно рекомендувати – курс Ланса Бегса. На відміну від авторів першої методички Бегс приділив більше уваги теорії і представив матеріал не у вигляді звичайної книги по Price Action, а видавав окремі серії і замітки, які і були пізніше об'єднані в єдине ціле. 

Тому окремі розділи та зміст у загальнодоступному збірці відсутні, хоча ми не виключаємо того, що хтось з російськомовних користувачів вже провів систематизацію матеріалу і скомпілював новий електронний документ.

Що стосується подачі матеріалу, то виникає враження, що Бегс саме "спілкується" з читачем, так як кожен приклад розглядається максимально докладно і автор намагається не зловживати категоричними судженнями, часто додаючи до власних висновків слова "думаю", "можливо" і т. д. Як це ні парадоксально, але подібний підхід є грамотним, так як ринок середовище дуже нестабільне і постійно еволюціонує. Відповідно, чим категоричніше викладач, тим вище ймовірність того, що він взагалі ніколи не торгував, а судження Ланса це висновки практика.

І остання книга, з якої, мабуть, слід ознайомитися, називається "Про цінових моделях". Написав її Мартін Прінг, шановний на заході трейдер і управлінець, який почав свою кар'єру ще задовго до появи методу Price Action.

Справедливості заради відзначимо, що напрацювання Принга швидше є історією, базисом, закладеним в основу сучасних стратегій, тому можна піти двома шляхами:
 
  1. відштовхнутися від припущення, що нові книги і методички вже за визначенням увібрали в себе найкращі ідеї з минулого, отже, вивчати історію вже не доцільно;
  2. "академічний" шлях, тобто детальне вивчення матеріалу від передумов до останніх віянь.

Ми рекомендуємо вибрати другий варіант, так як оригінал вивчати завжди цікавіше, тим більше Прінг чудово описав багато моделей, актуальні і сьогодні, наприклад, хто не чув про внутрішніх і зовнішніх барах? Або про паттерне "Піноккіо", більш відомому як "Пін-бар"? Своєю появою вони зобов'язані Мартіну і аналогічних прикладів можна навести дуже багато.

Таким чином, трьох книг по Price Action, розглянутих сьогодні в статті, вистачить для вивчення однойменного методу сповна. Читати їх розумно одночасно, тобто відразу шукати опис однієї і тієї ж моделі в різних джерелах, так як подібний підхід дозволить побачити різні точки зору на одну і ту ж ситуацію.

Додатковий матеріал: 
  • Price action - метод аналізу ринку для дорослих
  • Індикатори по Price action. Ефективна робота за паттернам прайс екшн.


Категорія: Форекс | Додав: 12.12.2017
Переглядів: 1420 | Рейтинг: 0.0/0