Неділя, 24.11.2024, 04:05

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/39847990.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Психологія і Форекс
Саме в психології найчастіше криється причина значних фінансових втрат при торгівлі на Форекс. 

За всіма рухами цін на ринку стоять реальні люди, їх безліч, всіх їх об'єднують прості людські емоції і потреби, більшість з них діє стереотипно і передбачувано, впадає в паніку при невдачах, занадто рано радіє досягненням. Ви повинні спробувати розібратися в психології «натовпу», що складається з Ваших колег-трейдерів, і звернути її «закони» собі на користь.

Не менш важливо зуміти приборкати і свої власні емоції, що виникають у критичні моменти Вашої торгової практики. Адже основним мотивом для Вашої діяльності на Форекс служить саме прагнення до наживи. Люди, схильні до жадібності і азарту, часто невиправдано ризикують при проведенні угод, перевищуючи при цьому розумні межі їх допустимого кількості. Інша крайність – надмірна обережність, занадто мале число угод і, відповідно, настільки ж мала норма прибутку. Плануйте свою торгівлю, визначаючи заздалегідь точки стоп-наказів. Не женіться за різко змінюється ціною, невиправдано збільшуючи при цьому розміри позиції. Постарайтеся відразу при відкритті позиції визначати її торгові мети.Фіксуйте вже отриманий прибуток перш, ніж почнете «подовжувати» виграшну позицію.

Ні в якому разі не відчувайте себе надією, що невдало протікає угода ось-ось звернеться в прибуткову. Краще вчасно зупинитися, проаналізувати причину невдачі і «осідлати» тренд змінився. Затягування може загрожувати тим, що весь Ваш депозит буде «злитий». Хоча «надії юнаків живлять, ці надії повинні спиратися на реальний володіння ситуацією і не повинні бути надмірними.

Можливо, якщо Ви надмірно емоційні, Вас виручить методика торгівлі за принципом «відкрив і забув». Хоча тут слово «забув» означає лише те, що Ви не станете постійно «смикатися», спостерігаючи за відкритою операцією. По завершенні будь-якої угоди Ви просто зобов'язані аналізувати її, оцінюючи причини і наслідки.

Побоювання можливих втрат – це марні побоювання. Ви повинні усвідомлювати, що втрати при реальній роботі на ринку просто неминучі. Ваше завдання – стежити за тим, щоб прибуток перевищувала збитки. Не вішайте ніс після кожної невдалої угоди, не формуйте в собі «комплекс неповноцінності». Краще постарайтеся максимально використовувати сформовану ситуацію.

Тренуйте свою інтуїцію, перевіряйте її. Адже насправді всі ситуації на ринку повторюються. Постарайтеся набрати якомога більше досвіду в торгівлі з використанням демосчете. Це допоможе Вам придбати впевнені торгові навички і примиритися з невдачами, які зустрічаються в житті трейдера. 

Психологія стоїть і за дивовижною теорією «свічкового» аналізу. Шаблони з японських свічок дуже яскраво і образно відображають «стихію» ринку. Обов'язково ознайомтеся з цією теорією.

Намагайтеся виділити закономірності, які виявляються в рухах цін. Зрештою, ці закономірності мають психологічну природу. Весь ринковий хаос складається в дивовижну та цікаву мозаїку з надій і страхів мільйонів людей, які вирішили «увійти в ринок».

Категорія: Форекс | Додав: 15.07.2016
Переглядів: 504 | Рейтинг: 0.0/0