Неділя, 28.04.2024, 01:48

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/68122497.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Кращі книги з методики Price Action
Незважаючи на те, що метод Price Action застосовується і вдосконалюється вже більше десяти років, вивчати самостійно даний підхід, як і раніше непросто через дефіцит якісної літератури. У сьогоднішньому огляді я вирішив представити короткі рецензії на книги, прочитавши які, можна освоїти базові прийоми торгівлі по чистому графіком.

Перший підручник по Price Action, який має стати настільною для кожного трейдера, являє собою збірник статей і заміток Ланса Бегса. Слід зазначити, що дана книга не видавалася як єдине ціле, тому в її переказному електронному варіанті може спостерігатися деякий «сумбур» у змісті.

У всьому іншому згадана книга по Price Action повністю відповідає запитам початківців трейдерів, які прагнуть у стислій формі освоїти найпростіші торгові стратегії. Мабуть, з простотою я, мабуть, погарячкував, так як Ланс робить акцент саме на поведінку покупців і продавців, а не на типові паттерни.

Ось що він пише: «Не існує ідеальних правил для всіх угод. Ми не знаємо, який сигнал краще, про це можна судити тільки на історії, але є і хороша новина - нам не потрібні фіксовані правила».
 

На малюнку вище представлений один з прикладів, який призводить Бегс у своїй книзі по Price Action. Як можна помітити, у цьому випадку зображені цінові області, а не свічкові фігури або звичайні горизонтальні рівні. Пов'язано це з тим, що автор приділяє особливу увагу саме психології учасників торгів, а також розглядає фінансовий ринок як звичайний аукціон, на якому трейдери змагаються між собою і намагаються придбати актив за найкращою ціною.

Друга рецензія буде присвячена книзі Мартіна Принга «Про цінових моделях». На відміну від статей Ланса Бегса, розглядає динаміку ціни через змішання реального балансу попиту і пропозиції, підручник Принга узагальнює інформацію про всіх популярних свічкових формаціях, які, як відомо, застосовуються методикою «прайс екшн».

Справедливості заради слід зазначити, що дана книга була видана задовго до того, як торгівля по «чистому графіком» стала мейнстрімом у фінансовому середовищі. Вся іронія полягає в тому, що саме праці Принга були взяті за основу багатьох популярних патернів Price Action, взяти хоча б Pin-bar, про який сьогодні йдеться у кожній другій статті, присвяченій PA.

Таким чином, підручник «Щодо цінових моделях» можна вважати повноцінною книгою по Price Action, хоча Прінг не переслідував мети створити щось революційне і просто узагальнив знання з свічкового аналізу.

І остання книжка, вірніше сказати методичка, яку обов'язково повинен простудіювати кожен трейдер, що по Світовій Павутині «гуляє» під назвою «Біблія Прайс Екшн (Price Action's Holy Bible)».

Така гучна назва є повністю виправданим, так як в даному посібнику детально розглянуті всі основні патерни і стратегії Price Action, а сам матеріал представлений в дуже зручному структурованому вигляді.

Зокрема, перша глава Біблії» знайомить читача з базовими фігурами, серед яких особлива увага приділяється пін-барах. Поданої тут інформації більш ніж достатньо для розробки повноцінної торгової стратегії, так як автори розповіли не лише про зовнішні ознаки даної моделі, але й поділилися думками про встановлення стоп-лоссов.

Способи установки Stop Loss - наш огляд найбільш популярних і ефективних методів.

У другій главі книги по Price Action представлені складні барові патерни, серед яких я знайшов нові для себе моделі. Ймовірно, творці методички запозичили інформацію з зарубіжних ресурсів, що не може не радувати, так як якісної перекладної літератури за PA вдень з вогнем не знайдеш.

У третьому розділі посібника можна ознайомитися з ключовими елементами технічного аналізу (докладніше про тех. аналіз), а в заключній частині автори вирішили об'єднати всі теоретичні знання в конкретні торговельні методики, зокрема, тут трейдер знайде відповіді на наступні питання:

• як визначити найбільш ймовірний напрямок виходу з діапазону;
• як виявити флет на початковому етапі;
• як торгувати на тижневому таймфрейме і т. д.

Якщо підвести короткий підсумок, то серед перелічених книг по Price Action особливу увагу слід приділити саме Біблії і працям Ланса Бегса, але якщо виникне бажання згадати з чого все починалося, можна спершу ознайомитися з підручником Мартіна Принга.

Категорія: Форекс | Додав: 21.07.2016
Переглядів: 621 | Рейтинг: 0.0/0