Неділя, 28.04.2024, 17:27

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/85693605.jpg
/_pu/1/74892662.jpg
/_pu/2/84214226.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Локірованіе на форексі
Локірованіе на форексі методика не часто зустрічається, але все-таки є прихильники цього способу торгівлі, а тому, варто розглянути і такий елемент торговельної системи. [Тут радник з локами] Скажу відразу, що локірованіе краще не використовувати на реальних рахунках трейдерам, які ще не мають достатнього досвіду в торгівлі. Використання даного методу вважається ризикованим, навіть за мірками і без того високих ризиків форекса. Щоб простіше було зрозуміти, що таке локірованіе, розглянемо торговий приклад.

Нехай у нас відкрита угода на купівлю валютної пари об'ємом один лот. Ситуація обернулася таким чином, що ринок пішов проти відкритої позиції. У певний момент для трейдера стає зрозумілим, що ця угода є хибною, і він хоче її закрити зі збитками. При роботі з ордерами Stop Loss зафіксувався б збиток, але трейдер замість цього відкриває ще одну угоду на продаж по тій ж самій валютній парі, але в протилежну сторону.

Таким чином, на рахунку тепер дві угоди однакового об'єму, але відкриті в різні сторони. Куди б не поїхала ціна, ні баланс, ні кошти на депозиті змінюватися не будуть, тому що операції як би перекривають один одного. В такому випадку кажуть, що збиток залокирован або що правочин був поставлений лок.

Така дія робиться для того, що б дочекатися моменту розвороту ціни. Коли трейдер бачить, що вірогідний розворот ціни у зворотний бік, то він закриває прибуткову угоду. В такому випадку кажуть, що трейдер розкрив "замок". Замком якраз називають ситуацію, коли на рахунку знаходиться лок. Розкриття замку досить складне завдання, тому що потрібно вірно визначити точку розвороти ціни. Якщо цього не вдасться, то доведеться знову виставляти локирующую позицію.

Коли фіксується прибуток по угоді, то на депозиті зависає друга операція зі збитками. Трейдер чекає, поки ціна розвернеться і пройде деякий відстань до ціни відкритої угоди. Тим самим, можна і не чекати, що позиція вийде з збитку, а, просто мінімізувавши його, закрити операцію. У результаті вийде, що при підсумовуванні результатів цих двох угод, на рахунку вийде позитивне число, тобто прибуток.

У розглянутому прикладі ми використовували дві угоди з однаковим об'ємом. Ще буває часткове локірованіе, коли локуюча угода не дорівнює за обсягом першої позиції. Наприклад, якщо трейдер здійснив угоду на покупку об'ємом 1 лот, то при несприятливому розвитку подій, він може продати ту саму валютну пару обсягом, 0.7 лота.

Такі прийоми краще відточувати на демонстраційних рахунках, тому що, заплутавшись в "локах", можна сильно нашкодити торгівельному рахунку. Не менш важливим є вміння спекулянта відкривати замки "локов". Буває, що перед тим, як остаточно закрити позиції, трейдеру доводиться виставляти п'ять і більше замків, по черзі відкриваючи попередній замок, і встановлюючи наступний.
         
Локірованіе позиції vs Stop Loss

Спір між тими трейдерами, хто використовує в торгівлі Stop Loss і "локі" не припиняється досі. Кожен відстоює свою точку зору, переконувати опонентів у тому, що їх спосіб торгівлі менш ефективний. Давайте розглянемо приклад однієї і тієї ж ситуації з використанням спочатку локування, а потім і стопів. У прикладах береться для простоти прийняття рішень через 40 пунктів.

На рис.1 ми бачимо, що трейдером була відкрита угода на купівлю в точці 1. Ціна почала падати, і, пройшовши 40 пунктів, спекулянт розуміє, що помилився. В точці 2 він виставляє локирующую позицію на продаж. Ціна деякий час вагається, коли досягає рівня 3 (40 пунктів від рівня 1), то трейдер приймає рішення розкрити замок, закривши покупку з прибутком. Відбувається розворот ціни, і дочекавшись, коли ціна досягне рівня 4 (рівень 3 – 40 пунктів), закривається локуюча угода зі збитками. Сума результатів двох угод, становить нуль.Рішення трейдером приймалися в точці 1 про відкриття покупки, в точці 2, при розумінні невдалості входу про локировании угоди, в точці 3 про те, що вірогідний розворот ціни і в точці 4 про закриття другої угоди.
 

Тепер розглянемо той самий приклад, тільки без локування, а з використанням Stop Loss. Точно так само в точці 1 відкривається угода на купівлю, в точці 2 трейдер розуміє, що помилився, але замість виставлення "лока" фіксує збиток. При досягненні ціною рівня 3, спекулянт передбачає, що вірогідний розворот ціни і тому здійснює продаж. На рівні 4 приймається рішення про закриття угоди, як і в першому прикладі. У результаті, обидві угоди в сумі дають нуль.
 

З наведених вище прикладів випливає, що локірованіе, це лише деяка заміна торгівлі, з використанням Stop Loss. Фактично, ця торгівля аналогічна торгівлі зі стопами. Різниця, ймовірно, полягає тільки в психологічному факторі. Може з'явитися заперечення з боку трейдерів, що використовують "локі". Адже в замку вони можуть просидіти довгий час, поки не настане найбільш ясна ситуація. Відразу поспішаю заперечити, що спекулянт, який торгує зі стопами, взагалі знаходиться все це час поза ринком, а коли настане ля нього такий же вірогідний момент, він просто відкриє угоду, як на рис.2 у точці 3.

Категорія: Форекс | Додав: 20.07.2016
Переглядів: 414 | Рейтинг: 0.0/0