Неділя, 24.11.2024, 21:11

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Метод Jarroo в торгівлі на валютному ринку
Торгова методика Price Action активно обговорюється на багатьох тематичних форумах, але нерідко її визнають досить складною для початківців трейдерів, адже там доводиться оперувати великим обсягом знань. Саме тому на її основі були розроблені і успішно застосовуються спрощені варіанти, але практично не втратили ефективності, наприклад, метод Jarroo.

Одним з переваг Jarroo є робота на денному тайм-фреймі, за рахунок чого практично виключаються помилкові сигнали, нерідко з'являються всередині дня. Витрати часу на проведення технічного аналізу мінімальні, причому використовувати будь-які індикатори не потрібно, хоча в деяких випадках це може допомогти більш точно знаходити точку входу в ринок.

Особливості методу Jarroo

На відміну від класичної схеми визначення точки входу або виходу з системи Price Action метод Jarroo використовує кілька спрощену методику знаходження рівнів і точок відкриття/закриття ордерів. Саме тому її рекомендують тим трейдерам, кому «повний» варіант здався занадто складним, але інтерес до системи все одно зберігається.

Розглянута торговельна система може бути застосована практично на всіх валютних парах при таймфрейме D1. Пошук ключових рівнів у методі під назвою Jarroo виглядає наступним чином:

• візуально визначаються локальні мінімуми і максимуми (точки розвороту);
• відзначаються ті з них, де є мінімум 2 свічки з однаковим рівнем відкриття або закриття.
 

Проводити лінії рівнів слід за цінами відкриття/закриття, а якщо вони явно не видно, то не варто вважати такі ділянки графіка достовірними. Ключові точки визначаються без допомоги всяких індикаторів, інакше доводиться визнавати, що на ринку нестабільна ситуація і з відкриттям угод слід почекати.

У методі Jarroo використовується номенклатура, що позначає основні моменти:

• LCS (Lowest Close of Support) – рівень підтримки нижче якого ціна не змогла закріпитися.
• HCR (Highest Close of Resistance) – рівень опору вище якого ціна не змогла пробитися.
• PBT&CA (Price Breaks Through & Closes Above) – пробій рівня опору.
• PBT&CB (Price Breaks Through & Closes Below) – пробій рівня підтримки.

На цих поняттях і засновані принципи відкриття ордерів, тобто, по суті, система заснована на рівнях опору і підтримки.

Торгівля за методом Jarroo

Правила торгівлі за цим методом досить прості, при цьому відсутня будь-яка необхідність використовувати додаткові індикатори, вишукувати свічкові фігури і застосовувати інші інструменти технічного аналізу. Входять в ринок при появі умов, які описані нижче.

Сформувався сигнал PBT&CA, тобто остання свічка закрилася вище рівня HCR (рівня опору). Треба встановити відкладений ордер Buy на рівні HCR, але потрібно враховувати розмір спреду і те, що ціна найбільш ймовірно спочатку повернеться на рівень для тестування, а тільки потім піде до наступного опору (використовуються лімітні ордери). Мета профіту – на вибір трейдера, стоп – мінімум свічки, яка пробила опір.
 

Сформувався сигнал PBT&CB, тобто остання свічка закрилася нижче рівня LCS. В цьому випадку треба встановити Sell Limit на рівень LCS з урахуванням спреду. І тут треба враховувати особливість повернення до цього рівня перед продовженням зростання денної свічки вниз. Мета – на вибір трейдера, стоп краще поставити на максимум свічки, яка пробила підтримку.
 

Враховуючи велику відстань до наступних точок LCS і HCR, трейдери часто використовують трал прибутку, щоб при розвороті ціни раніше моменту їх досягнення фіксувати отриманий профіт. Можна пересувати стоп вручну, спочатку помістивши його в точці відкриття ордера, а потім переміщаючи слідом за зростанням профіту, використовуючи в якості точок проміжні рівні, також добре видні на графіку.

Винятком для входу в ринок може стати імпульсний пробій, який відбувається в моменти публікації найбільш важливих економічних новин. Такі пробої нерідко виявляються помилковими, і ціна найближчим часом може повернутися в колишній діапазон, принісши трейдеру тільки збиток. Ці моменти добре помітні, т. к. денні свічки в цьому випадку дуже довгі і ціни їх закриття знаходяться далеко від рівнів LCS і HCR.

Вважається нормою вибирати розмір лота таким чином, щоб він давав навантаження на депо не більше 5%. Такий підхід дозволяє зробити торгівлю достатньо безпечною і навіть тримати відкриту позицію незважаючи на початок наступного дня і відкриття нового ордера.

Категорія: Форекс | Додав: 18.07.2016
Переглядів: 383 | Рейтинг: 0.0/0