Понеділок, 29.04.2024, 14:08

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Навіщо ускладнювати свій трейдинг?
Давайте розберемося. Коли ви в останній раз втрачали гроші від торгівлі акціями, наприклад, Microsoft (msft) об'ємом або валютами, скажімо, австралійським доларом (audusd), або сировинними активами, чи був у вас торговий план? Скоріше за все, немає. Чи вам було неприємно після всього цього? Звичайно.

Чому багато хто з нас втрачають гроші від торгівлі на ринках, навіть якщо тренд часом такий очевидний і йде в одному напрямку? Чи може бути так, що ми занадто сильно ускладнюємо свою торгівлю? Що ми можемо злегка змінити в нашій торгової стратегії, щоб значно знизити біль втрат? Створити низкорисковую стратегію. 

Ні, тут ми вам не дамо якихось нових рад. Велика частина того, що ви прочитаєте в цій короткій статті, тисячу раз обговорювалося у різноманітних джерелах. Просто, натрапити на подібну статтю, буде корисним нагадуванням. 

Я давав трейдерам і керуючим хедж-фондами поради протягом двох десятків років. Багато з них – ветерани торгівлі. Більшість з них – це професійні трейдери, які працюють на великі багаті банки. Але навіть у цьому випадку, вони були вдячні мені за мій рада уникати імпульсивної торгівлі. 

Більшість з нас перебуває під враженням останніх рухів на ринках, будь то зростання або спад, і представляють, як було б здорово, якби ми зуміли зайняти потрібну позицію вчасно, тобто ще до початку руху. Потім ми занурюємося в пошуки цікавою позиції на ринках і не виробляємо достатнього вивчення ринку. Саме так ми самі ускладнюємо для себе торгівлю.

Як ми можемо розвинути нашу низкорисковую торгівельну стратегію? Один спосіб – це використовувати технічний аналіз. Я знаю, що великий сегмент трейдерського співтовариства, який потіє над фундаментальним аналізом, і в цьому немає нічого поганого. Вони використовують інший підхід у своїй торгівлі та інвестиційної діяльності. Однак, якщо ви один з тих, хто відкритий до сприйняття технічного аналізу, ви будете приємно здивовані можливістю знайти низькоризикові точки входу.

Як і в фундаментальному аналізі, тут немає ніякої гарантії заробітку в кожній угоді. Однак, ви заздалегідь зможете визначити ті рівні, на яких слід входити в ринок, де буде ваш стоп-лосс, а де будете фіксувати прибуток. При використанні технічного аналізу, у вас також з'явиться можливість заздалегідь знати коефіцієнт ризик/прибутковість.

Існує безліч підходів до технічного аналізу. Я використовую хвилі Елліотта, але багато людей перебувають під враженням, що вони складні у вивченні. Це не правда. Я рекомендую вам зробити інвестиції в хорошу книгу технічного аналізу.

Зробіть своєю звичкою питати себе, чи задовольняє ваша угода передбачувана низькоризикової стратегії, яку ви визначили для себе. Роблячи так, ви поступово позбудетеся від імпульсивності в торгівлі, яка заподіює так багато шкоди трейдерам.

Категорія: Форекс | Додав: 03.09.2016
Переглядів: 304 | Рейтинг: 0.0/0