Четвер, 09.05.2024, 04:58

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Несільськогосподарському секторі, зайнятість, безробіття
За найбільш загальним визначенням, людина визнається безробітним, якщо він не має роботи, але активно її шукає і готовий негайно приступити до неї.

Рівень безробіття є одним з найбільш важливих макроекономічних показників, за своєю значимістю лише трохи поступаючись ВВП. Рівень безробіття розраховується як відношення кількості безробітних до загальної кількості робочої сили. Слід зазначити, що для різних країн типовим вважається різний рівень безробіття, тому часто складно порівняти дві країни за цим показником, щоб визначити, наскільки добрі чи погані поточні рівні. Краще порівнювати показники для однієї країни в динаміці в порівнянні з минулим періодом, часом буму або кризи.

Варто відзначити, що все більш серйозну вагу в колі інвесторів займають звіти по зайнятості. Тобто кількість тих, хто отримав роботу. Те, як зростає кількість робочих місць, є одним з найкращих індикаторів здоров'я економіки. Крім того, це дозволяє спрогнозувати поведінку споживачів і інфляційний тиск в майбутньому.

Так, при падінні зайнятості, очевидно, споживачі стануть більш обережні у витратах, а інфляційний тиск, швидше за все, піде на спад. Все це негативні чинники для валюти.

Самим головним індикаторів на ринку форекс, як і на фондових і боргових ринках, є несільськогосподарському секторі (число, отримали платіжні відомості). По виходу цієї статистики ринок часто переживає аномальну волатильність. Плюс цього індикатора полягає в тому, що він публікується в перший тиждень місяця, що слідував за звітним, а також у тому, що він містить велику інформацію про виплачені зарплати і відпрацьованих годинах в різних секторах.

Аналогічна публікується статистика по Австралії, Канаді, Швейцарії та Німеччини. Вони також виходять досить оперативно, і дозволяють оцінити число зайнятих. Приблизним аналогом служить Британський безробіття, який показує число тих, хто отримує допомогу по безробіттю. У ньому також міститься інформація про доходи, але вона публікується з місячною затримкою. По Японії відстежують рівень безробіття і доходів, без особливого акценту на число зайнятих. Дані по єврозоні виходять з помітним запізненням і мало приваблюють уваги. Аналогічна статистика по Новій Зеландії виходить на квартальній основі.

Категорія: Форекс | Додав: 03.09.2016
Переглядів: 296 | Рейтинг: 0.0/0