Середа, 27.11.2024, 07:48

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/85240069.jpg
/_pu/2/49993625.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Помилкові пробої рівнів на Форекс
Помилковий вхід в угоду на пробій призводить до того, що замість швидкого руху ринку в нашу сторону, ми змушені будемо спостерігати "прокол" рівня з подальшим розворотом ціни. Сьогодні ми розглянемо кілька способів захисту депозиту при помилкових пробоях на Форекс.

Зверніть увагу, що "прокол" рівня є сигналом для укладання угоди. На ілюстрації нижче зображена ситуація, коли ринок досягає рівня опору, що стає причиною відкриття позиції на покупку, а потім різко йде вниз.
 

Ринок іде вниз, а у нас залишається відкрита угода на купівлю, з якою доведеться щось зробити.

Способи захисту від помилкових пробоїв

Уберегтися в процесі торгівлі від всіх помилкових пробоїв, звичайно ж, неможливо, але зробити деякі заходи для скорочення їх кількості нам по силам. Найпростіший і очевидний спосіб захисту-це використання в своїй роботі невеликого відступу. Його величина залежить від таймфрейма на Форекс, який Ви використовуєте.

Як правило, для таких періодів, як М15 або М30, відступ становить близько 5 пунктів, а якщо робота ведеться на Н1, то на валютних парах з високою волатильністю можна брати і 10 пунктів. Відступ відкладається від рівня в сторону передбачуваного пробиття, як зображено на наступній картинці:
 

Встановлюємо відкладений ордер Sell Stop, якщо відступ відраховувався від рівня підтримки та Buy Stop, якщо працюємо з рівнем опору. Такий спосіб фільтрації допомагає відкинути велику кількість помилкових пробоїв на Форекс.

Як правило, ціна, відповідна до значимого цінового рівня, або б'ється й відскакує, можливо, з невеликим "проколом", або здійснює швидке подолання рівня. На практиці ціна рідко зупиняється на значенні рівня, що б розвернутися, а частіше спостерігається або "недолетів" в кілька пунктів, або "прокол", який так само становить кілька піпсов, після чого ринок повертає у зворотний бік.
 



Стоп-лосс при помилковому пробої рівня

Сама ідея пробою передбачає швидке подолання рівня або фрактала. Це означає, що у випадку, коли ціна буде "топтатися на місці, можна буде говорити про неправдиве пробої. У такій ситуації у ринку не вистачило сил, що б податися в передбачувану бік, подолавши ту межу, яку ми для себе на графіку відзначали.

Правда, в таких умовах легше стає ефективно управлятися зі стоп-лосс. Так як при відкритті позиції на пробої відхилення ринку у зворотний бік вже говорить про невдалу спробу подолання рівня, немає сенсу далі спостерігати за розвитком подій - угода вже себе не виправдала.

При роботі на пробій слід використовувати короткі Stop loss, наприклад, 10-20 пунктів, але багато чого залежить від обраного торгового інструменту. Якщо на ринку відбудеться пробій, то ми отримаємо профіт, якщо ж виявиться помилковим пробій, то ми побачимо розворот ринку і наше завдання вийти з мінімальними втратами. З цієї причини стопи є короткими.
 

Іншими словами, при відкритті угоди ми дуже швидко зрозуміємо, чи не помилилися ми зі входом. Вибір не великий, всього два варіанти:

• якщо були праві, ціна буде швидко рухатися в потрібному нам напрямку;
• якщо не праві, ціна почне штовхатися біля точки входу і потрібно буде виходити з позиції, для чого застосовуються короткі стопи.

Немає сенсу встановлювати більші значення стоп-лосс, так як при помилковому пробої на Форекс ми вже опиняємося в неоднозначній ситуації, раз сигнал на подолання рівня себе не виправдав. Якщо підсумувати все, що було сказано вище, то варто користуватися відступами, а так само при торгівлі на пробій ставити короткі стопи.

Категорія: Форекс | Додав: 20.07.2016
Переглядів: 694 | Рейтинг: 0.0/0