П`ятниця, 22.11.2024, 11:59

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Реальний і демо рахунку
Демо - рахунок є в деякому роді тренажером, використання якого не позначається у фінансовому плані на стані людини на відміну від реального депозиту. Погодьтеся, не розумно починати торгівлю, ризикуючи своїми грошима, коли ще немає ні знань, ні якихось корисних навичок, які могли б нам допомогти в досягненні мети.

Точно так само людина, що не має водійських прав, може придбати собі дорогий автомобіль і вирішити вчитися всьому самостійно в місті. Занадто висока ймовірність невдач, які будуть супроводжуватися фінансовими витратами. Зайві збитки, яких трейдер міг би уникнути, є необґрунтованим марнотратством. Для того і існує демо – рахунок, щоб купувати корисні для трейдингу навички, не ризикуючи своїми коштами, а так само для тестування радників і систем.

Демо vs Реал

Відмінності між двома типами рахунків є технічні та психологічні. Так як реальний рахунок являє собою повноцінну торгівлю, то нікуди не дітися від часу виконання операцій, адже потрібно враховувати, що якщо ми хочемо продати лот, то системі необхідно знайти того, хто його в цей момент часу хотів би купити.
 

Реквоти, прослизання і так далі, все це є неминучими особливостями реального рахунку. Процес пошуку контрагента може здійснюватися кількома способами, але у будь-якому випадку, трейдер зіткнеться або з реквотамі, або з неточністю виконання угод. 

З демонстраційним депозитом ситуація значно простіше, так як ніяких угод не укладається, а всі накази спекулянта про купівлю або продаж торгового інструменту обробляються без пошуку контрагента. Можна сказати, що виконання розпоряджень трейдера в такому разі може бути взагалі моментальним.

Різницю у швидкості і точності обробки наказів реального і демо рахунку, швидше за все, помітять тільки спекулянти, які займаються короткостроковою торгівлею, наприклад, піпсовкою. Саме для таких торговців кожна секунда обробки наказу і кожен пункт дуже важливі.

Навіщо потрібні демо рахунку, коли є реальні центові рахунки?

Здавалося б, для чого взагалі потрібен демонстраційний рахунок, якщо можна вже відкрити собі центовий депозит і тренуватися на ньому? Дійсно, центівки вже можна отримувати, поповнюючи їх менш ніж на один долар. Багато спекулянти тепер як раз і навчаються саме на центових рахунках.

Вважається, що хоч і маленький депозит, але зате реальний, що при торгівлі людина відразу буде звикати до роботи на гроші, а не на фантики. З одного боку все вірно, з іншого, в такому думці є помилка, яка відноситься до другого відмінності реальних і демо – рахунків.

Таке розходження є психологічна різниця при роботі на свій капітал і при торгівлі на демонстраційному депозиті. Людина не хвилюється, коли ризикує в торгівлі балами, демонстраційними грошима, але дуже переживає за грошові втрати.

Справа в тому, що при роботі на маленькому рахунку, який був поповнений незначною для трейдера сумою, все одно не вийде психологічно наблизитися до того стану, в якому знаходиться спекулянт при роботі на повноцінному депозиті. Одна справа, як переживає людина, торгуючи з 1000 USD на рахунку, а інше, які він відчуває емоції при роботі з 1 USD.

Таким чином, не варто думати, що можна психологічно приготуватися до серйозної роботи, торгуючи на малому центовому депозиті. Виходить, що в цьому випадку психологічний тиск на трейдера буде однаковим на реальних і демо рахунках.

Демо, центовий, реал

Цілком розумним рішенням може стати для початківця спекулянта освоєння демонстраційного рахунку, потім, коли з'являться певні успіхи в трейдингу, перехід на центовий депозит. Немає сенсу витрачати нехай і невеликі, але гроші, поки не виходить домогтися позитивного результату від демки.

На повноцінний реальний варіант варто звертати увагу лише тоді, коли робота на центовике виявиться успішною. Логіка в таких діях абсолютно аналогічна, адже не за ніж ризикувати своїм капіталом, якщо ще не виходить заробляти на малому депозиті. Послідовне використання варіантів рахунків підвищить ефективність навчання та управління коштами.

Категорія: Форекс | Додав: 24.07.2016
Переглядів: 416 | Рейтинг: 0.0/0