Четвер, 09.05.2024, 02:27

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/47649414.jpg
/_pu/3/96463081.jpg
/_pu/4/52995491.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Регламент відображає правила гри
Відносини між дилінговим центром (ДЦ) і його клієнтом регулюються за допомогою регламенту, прийнятого в компанії. При відкритті торгового рахунку всім клієнтам пропонується ознайомитися з даним документом. Якщо людина реєструє депозит, то вважається, що він ознайомлений з "правилами гри", які надаються ДЦ. У деяких компаніях необхідно роздрукувати цей документ, підписати його і вислати назад. Тільки в цьому випадку трейдеру буде відкрито торговий рахунок. Але, в більшості випадків ми зіткнемося лише з електронним варіантом регламенту, який рекомендується прочитати перед початком роботи на ринку через обрану організацію.

Не складно здогадатися, що угода буде в першу чергу захищати інтереси компанії, надаючи їй, як правило, дуже широкий набір можливостей і прав. Тут можна зустріти умови введення і виведення грошових коштів, торгові обмеження, наприклад, мінімальну тривалість угод, щоб вони зараховувалися на фінансовий результат і так далі. Даний регламент являє собою договір, який регулює права і обов'язки сторін. Як правило, якщо між ДЦ і трейдером виникають розбіжності, то сторони звертаються до цієї угоди, щоб за допомогою нього вирішити спір.Якщо учасники даній ситуації не можуть знайти рішення проблеми, яке влаштувало б обидві сторони, то подальший розгляд переходить до фінансового регулятора, який контролює діяльність ДЦ.

Змінювати пункти, які не влаштовують трейдера, не вийде. Клієнт може або погодитися з тим, що йому пропонується компанією, або відмовитися від послуг організації. Як правило, люди не читають даний документ, вважаючи це заняття не потрібне. На їх погляд, подібні угоди є формальністю, з якої компанії зобов'язані знайомити клієнтів. Насправді ж дуже важливо заздалегідь ознайомитися з усіма тонкощами регламенту, щоб не вчиняти тих дій, які можуть бути розцінені організацією, як порушення угоди між сторонами.Тут можна буде зустріти самі різні пункти, прямо або побічно забороняють займатисяскальпінгом, локированием і так далі.

Регламент може оновлюватися, про що компанія, тим або іншим способом зобов'язується повідомити своїх клієнтів. Поправки, коригування, найчастіше з'являються не просто так, а у зв'язку з тим або іншою подією. Правила взаємодії компанії з клієнтами відточуються, формулюючи максимально точно ті чи інші ситуації та права сторін. Рідко, коли зміни в регламенті збільшують можливості трейдера, покращують торгові умови. Частіше буває навпаки, коли організація прагне захистити себе і свої інтереси. Не звертаючи уваги на періодичні коригування, ми ризикуємо випустити з уваги значуще для нас зміна в торгових умовах. Цілком можливо, що використовувані нами умови, допустимі ДЦ раніше, тепер будуть забороненими.

Валютні спекулянти, визначилися з тим, які саме торговельні системи будуть ними застосовуватися в роботі на ринку, обов'язково матимуть вимоги до умов трейдингу. Наприклад, якщо людина прийняла рішення займатися скальпінгом на валютному ринку, то він буде уважно вивчати регламенти в різних компаніях, вибираючи такі варіанти, де немає заборон на короткострокові угоди, а так само на величину профіту і збитку в пунктах. Не тільки величини спред будуть грати роль, але і інші параметри торгівлі, які так само позначаються на результативності трейдингу. Компанії, чиї угоди не влаштовують спекулянта, відразу відкидаються, як потенційні варіанти.

Категорія: Форекс | Додав: 29.07.2016
Переглядів: 299 | Рейтинг: 0.0/0