П`ятниця, 03.05.2024, 18:26

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Ризик на форекс
Тема ризиків на Форекс часто виявляється пов'язана з помилками про те, що потрібно працювати на ринку тільки з гарантіями. Тобто люди вважають, що торгівля на валютному ринку без ризику можливо. Поспішаю засмутити, але трейдера ніхто не питає, чи він тут "ставити на кін свої кошти чи ні, якщо людина вже виставив позицію.

Як тільки спекулянт відкриває угоду, він відразу потрапляє у стан невизначеності. Неможливо в трейдингу знати хоч щось напевно. Кожна угоди для торговця це загадка, адже людина може лише припускати з деякою ймовірністю про те, що станеться з ціною далі, але знати напевно неможливо. Це означає, що для повної відсутності ризиків на Форекс, трейдеру необхідно не торгувати взагалі.

Інше питання в тому, чи може валютний спекулянт управляти своїми ризиками в торгівлі? Так, ось це в руках людини, чим і необхідно буде користуватися. З самого початку спекулянт не розуміє, що відбувається, а такі терміни як лот, торгова система і так далі йому все одно не відомі.

Це означає, що робота, яку виконує трейдер, на даному етапі виявиться безглуздою, побудованої на цілій послідовності випадковостей. Не дивлячись на величину депозиту і інші важливі параметри, торговець вибираємо лот "на око".

Оцінка ризиків на Форекс

Оцінка ризиків на Форекс є дуже важливим параграфом навчання прибуткової торгівлі. Тут велика кількість факторів, які на перший погляд не близькі до тебе управління капіталом, виявляються пов'язані з питаннями ефективності використання капіталу.

Для проведення такої оцінки чоловік повинен передбачити мінімум наступні фактори: особливості торгової системи, кількість торгових інструментів, що використовуються в роботі, максимально можлива кількість одночасно відкритих угод, максимальні осідання під час тестування системи.

Помилкою було б ігнорування обліку кількості інструментів, які можуть бути одночасно використані в роботі. Враховуючи максимальні осідання при тестуванні системи, трейдер може не врахувати, що дана величина відноситься лише до одного інструмента.

Аналогічним чином слід вивчити проблемні зони із збитками у всіх валютних пар, які передбачається додати в роботу. При цьому, варто звернути увагу на те, чи збігаються по тимчасовим періодам осідання різних пар. Якщо інструменти корелюють між собою, то можливі випадки, коли осідання по всіх валютних парах, задіяним в торгівлі, збігаються за часом.

Оцінити стоїть і максимально можлива кількість угод, відкритих під час торгівлі. Може вийти так, що буде зафіксовано надто велику кількість маржі для всіх позицій, а, можливо, буде її недолік для нової угоди зовсім.

Таким чином, трейдеру варто передбачати найгірші варіанти розвитку подій, щоб, відштовхуючись від них, підбирати оптимальні параметри за лотами. В іншому випадку, не враховуючи подібні нюанси, можна в один прекрасний момент з подивом спостерігати за розвитком несприятливої ситуації.

Облік статистики в оцінці ризиків Форекс

Трейдеру варто протестувати свою систему на тривалому часовому інтервалі, щоб отримати найкращі статистичні показники, які б володіли високим ступенем точності. Тільки в цьому випадку величини максимального осідання, отримані в процесі тестування, можна буде враховувати для підбору лота.

При цьому, бажано брати не ті значення, які були отримані, а значно більші, перевищують тестові хоча б у два рази. Можливо, що в майбутньому на ринку буде така ситуація, що наша система продемонструє ще більшу величину осідання.

Завдяки обліку перерахованих вище параметрів, спекулянт зможе оптимальним чином вибрати розміри лота для всіх торгових інструментів. Це буде важливо не тільки для зниження ризиків, але і для підвищення ефективності роботи. Якщо встановить надто маленькі значення обсягів для роботи, то прибутковість знизиться, а частина капіталу на депозиті буде необґрунтовано лежати без діла. Тому слід звертати увагу не тільки на те, як би не поставить занадто здоровий лот, але і на те, як би не занизити його значення надто сильно.

На ступінь ризику, що використовується людиною в роботі, так само може впливати його суб'єктивне уявлення про трейдинге. Одні люди можуть вважати ризик шляхетною справою, а інші навпаки намагатися усіма способами скоротити його, не дивлячись на зниження рівня прибутковості. У цій ситуації можна виділити тих, хто прав, а хто ні. Найголовніше, щоб цей вибір людина здійснював, провівши аналіз своєї торгівлі, переконавшись, що саме такий вид роботи йому тепер буде комфортний.

Категорія: Форекс | Додав: 24.07.2016
Переглядів: 388 | Рейтинг: 0.0/0