Середа, 08.05.2024, 14:03

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Розподіл ризиків при усередненні
Використання усереднення в торгівлі перетворилося в досить поширене ринкове явище. При цьому не так часто, але все ж стали з'являтися спроби обмежити ризики під час роботи. Можна сказати, що мова йде про обмеженому усередненні. На жаль, ситуація ускладнюється не зовсім вірним розумінням ризиків, з якими доводиться стикатися. Думаю, що використання Stop Loss в повній мірі вирішує нашу проблему, ми можемо обманювати самі себе. Насправді, разом з ризиками ми скорочуємо ще і прибутковість, а як саме це відбувається, розглянемо нижче на прикладі.

Доводи трейдерів, що використовують обмеження збитків навіть у роботі з усереднені, цілком зрозумілі. Їх точка зору передбачає використання такого ж ризику за величиною, який міг би бути задіяний при роботі з однією угодою. Наприклад, спекулянт має торговим депозитом у 2000 USD. Він вирішує, що кожна угода не повинна ризикувати більше ніж 5% депозиту. Таким чином, людина враховує величину Stop Loss в угоді, для розрахунку лотності позицій. В цьому випадку, чим великі за величиною ордера, що обмежують збитки, тим менше доведеться брати для роботи лот, щоб ризик, що виділяється на угоду, не перевищував заздалегідь заданого значення.

Аналогічна ситуація виходить і при вибудовуванні "конструкції усереднення". У цьому випадку на всю серію ордерів виділяється деяка сума, яка є величиною ризику. Виходить, що ми вже не маємо можливості першу ж операцію в серії відкрити тим же лотом, що і при роботі з однією позицією без усереднення. У нашому прикладі ми не можемо втратити більше 100 USD за одну операцію або за серію усереднення у відповідному прикладі.Нехай у першому випадку трейдер використовує Stop Loss 50 пунктів, а це значить, що лот він може вибрати для своєї роботи 0,2 (10.000 базової валюти, 1 долар відповідає проходженню ціною 1 пункту). Таким чином, у разі невдачі, спекулянт витратить 50*2=100 USD.

У прикладі з усередненням, використання лота = 0,2 буде зовсім не зручним, так як у випадку, якщо ринок піде "проти трейдера", то людині доведеться відкривати додаткові позиції. У цьому випадку необхідно розрахувати, яку максимальну кількість угод буде можливо в торгівлі. З урахуванням максимальної кількості позицій, чоловік повинен врахувати, що при кожній появі нової угоди, темп зростання збитків буде збільшуватися. Завдання спекулянта зводиться до того, щоб врахувати в якості можливого осідання не тільки збитки по першій угоді, але і втрати по всіх інших позиціях, є усредняющими загальний результат.

Слабка сторона такого розподілу ризиків на всі угоди, які беруть участь у процесі усереднення загального результат, полягає, як не дивно, отримання мінімального прибутку, якщо трейдер з самого початку правильно визначив напрямок руху ціни. Як ми пам'ятаємо, лот в такій торгівлі нам доведеться зменшити зі значення 0,2, щоб врахувати відкриття нових позицій. Таким чином, якщо перша угода закривається з прибутком, то дохід людини буде мінімальний з-за необхідності починати торгівлю з малого обсягу. 

Категорія: Форекс | Додав: 13.08.2016
Переглядів: 294 | Рейтинг: 0.0/0