Вівторок, 18.01.2022, 01:19

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Шаблон - Індикатори для скальпинга
Ринок має дуже особливе властивість поглинати трейдерів. Деякі знамениті російські трейдери як Герчик та інші одіозні фігури у біржовому світі ще часто називають трейдерів наркоманами. 

Так, щоб хто не говорив але скальпування як тактика цікава людям не тому що можна отримає більший прибуток, а швидше за спраги діяти, відкривати правильні позиції і не знаходиться поза межами ринку.

Для прикладу, довгостроковий трейдер може за один тиждень взяти близько 300-500 пунктів всього відкривши одну позицію. Для скальперів щоб досягти такого показника, необхідно зробити від 30 до 100 угод і це притому, що всі будуть в його бік. Так чому ж скальпінг викликає такий підвищений інтерес? Все вірно, бажанням діяти і швидко досягати своєї мети.

 

Бажання стати скальперів недостатньо для того, щоб досягти певного успіху. Для кожного трейдера важливі інструменти, з допомогою яких буде здійснюватися подальша торгівля. Якщо говорити про скальпінг на форекс, то базовими інструментами є індикатори для скальпинга, які, як правило, є осциляторами і мають точні сигнали. 

Щоб спростити вам вибір таких індикаторів, ми пропонуємо скористатися нашою шаблоном, в якому присутні найбільш ефективні інструменти для короткострокового трейдингу.

Шаблон – Індикатори для скальпинга вибудувані таким чином, щоб ви могли вибрати для себе дійсно ефективні інструменти і відсіяти зайві. Власне запропонований нами шаблон не є стратегією, а за своєю суттю це список хороших індикаторів, які ми пропонуємо застосувати починаючому скальперів.

Установка шаблону - індикатори для скальпинга.

Перш ніж приступити до розбору індикаторів для скальпинга які ми хочемо запропонувати вам необхідно зробити установку шаблону та інструментів в торговельну платформу МТ4. Для цього скачайте в кінці статті файл з шаблоном і користувацькими індикаторами. Далі вам необхідно зайти в каталог даних і скинути всі файли. 

Для цього в запущеній торговій платформі знаходимо меню файл і виробляємо відкриття кореневого каталогу. Після відкриття вікна папок знаходимо папку під назвою Template і скидаємо в неї шаблон, а також папку indicators і закидаємо користувальницькі індикатори в неї.

Після того, як ви закриєте кореневий каталог даних в торговій платформі панелі навігатор зробіть оновлення або просто запустіть термінал. Власне установка підійшла до кінця, єдине що вам залишається, так це викликати додаткове меню правою кнопкою миші і запустити шаблон «Індикатори для скальпинга». Перед вами з'явиться таке вікно:


Сигнали індикаторів.

При першому запуску шаблону ви побачите кашу з різних сигнальних індикаторів, сигнали яких не стикуються. Як ми вже говорили, запропонований шаблон є не готовою торговою стратегією, а набором робочих інструментів, вибравши певні з них ви зможете побудувати власну тактику, яка буде спрямована на певний етап формування ринку. 

Щоб зрозуміти принцип роботи кожного елемента, давайте розглянемо скрипти окремо, при цьому на графіку відобразимо сигнали, які будуть отримувати від кожного з них. 

LinRegressionBreakout.

На графіку ви можете спостерігати індикатор, який будує канал і при перетині якого з'являється стрілка з напрямом угоди. Варто відзначити, що саме графічний аналіз і визначення цінового діапазону руху ціни, рівнів підтримки і опору є базовими сигналами практично будь-якого скальперів. 

Принцип роботи дуже простий, а саме відкриваємо угоду в напрямку стрілки при цьому стоп наказ встановлюємо навпаки протилежної межі. Більш детально пропоную подивитися на картинці нижче:


Parabolic SAR of MA mtf. 

Цей індикатор має більш грубі сигнали і можете виступати як в якості сигнального, так і стати помічником у визначенні тренду. На графіку Parabolic SAR of MA mtf бачите у вигляді лінії синього і червоного кольору. Червоний колір говорить про низхідному ринку, а зелений про висхідному. 

Принцип застосування досить простий, купуємо, коли колір змінюється з червоного на зелений і продаємо, коли колір змінюється з зеленого на червоний. Варто відзначити, що Parabolic SAR of MA mtf це складний інструмент, який поєднав у собі три різних трендових індикатора, тому сигнали можуть дещо зміщуватись. Приклад роботи:


Adaptable RSI smoothing divergence. 

Два вище перераховані індикатора відносяться до так званої імпульсної торгівлі, коли сигнал береться безпосередньо по ходу ціни. Запропонований індикатор Adaptable RSI smoothing divergence це інструмент, який шукає не сигнали на продовження тренда, а розворотні точки. Базою для такого сигналу є відомий патерн «Дивергенція» на індикаторі RSI.

Плюс використання цього інструменту полягає в тому, що вам не доведеться годинами шукати самостійно цей патерн, а Adaptable RSI smoothing divergence візуально відображає лініями, як на індикаторі, так і на графіку, при цьому з'явиться або точка, або стрілка з напрямом для відкриття операції. 

Не варто забувати про те, що перед вами звичайний модифікований RSI, тому сигнали від зони перекупленності і перепроданності можна враховувати в своїй торгівлі. Приклад роботи дивимося нижче:


Parabolic SAR 2 histo mtf alerts arrows nmc. 

Цей інструмент часто застосовують як хороший фільтр для здійснення угод, однак скрипт в першу чергу спрямований на пошук нового сигналу. На графіку його видно у вигляді стовпчиків червоного і зеленого кольору, які символічно відображають поточну тенденцію. 

При зміні кольору стовпчика на графіку з'являється стрілка з точкою входу і напрямком угоди, причому в момент появи сигналу з'являється звукове оповіщення. Варіант роботи з індикатором дивимося нижче:

На закінчення хотілося б відзначити, що запропонований варіант шаблону вмістив в себе популярні індикатори, які застосовуються для скальпинга, а не є готовою торговою стратегією. 

Ознайомившись з сигналами які ви можете отримати від того чи іншого індикатора для вас не складе праці на основі деяких з них вибудувати свою прибуткову тактику. 

Завантажити шаблон індикатори для скальпинга.


Категорія: Форекс | Додав: 31.12.2017
Переглядів: 425 | Рейтинг: 0.0/0