Неділя, 05.05.2024, 21:16

Форекс


Меню сайту
/_pu/1/22132797.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Stop Loss / Стоп лосс
Стоп лосс (Stop Loss) на Форекс виконує роль обмежувача, як стоп кран у поїздів. Стоп лосс являє собою ордер, як правило, обмежує збитки в торгівлі, але не в обов'язковому порядку. Його застосування більшість досвідчених трейдерів вважають необхідним, а спекулянтів, які не використовують у своїй роботі Stop Loss (S/L), часто вважають недостатньо компетентними в питаннях трейдингу.

На будь-яких курсах для початківців спекулянтів в обов'язковому порядку розповідають про те, що собою являє цей обмежує ордер, а так само демонструють варіанти його використання. У своєму самому поширеному амплуа "стоп" це обмежувач збитку по одній конкретній угоді, що виставляється на таку ціну, досягнення якої означало б помилкове відкриття даної позиції. Таким чином, при досягненні ордера ціною людина повинна зрозуміти, що дана угода виявилася помилковою, і немає сенсу її супроводжувати.

Для чого потрібен Stop Loss?

Даний ордер може виставлятися з різних міркувань. Наприклад, людина не може бути впевнений на 100% в надійності того обладнання, яке використовується ним під час роботи. Не може бути впевнений спекулянт і в якості з'єднання з мережею Інтернет, безперебійності електроенергії у себе на робочому місці. Тому, щоб захиститися від ситуації, коли неможливо координувати торговельний процес, виставляється стоп лосс в якості підстраховки.

Ще однією причиною можна вважати психологічну особливість людини. Визначивши для себе той ціновий рівень, при якому необхідно буде закривати збиток, трейдер в останній момент може пошкодувати свій капітал, понадіявшись на розворот ринку, і не закрити позицію. В результаті збиток виявиться значно більше, ніж відводилося по торгової стратегії спекулянта на одну операцію.

Варіанти використання Стоп Лосс

Найпростішим варіантом установки "стопа" є його розміщення від ціни відкриття операції на певній відстані в пунктах. Наприклад, можна розташовувати ордер при появі кожної нової позиції на відстані 30 пунктів від ціни відкриття. Такий варіант можна вважати дещо закостенілим, так як виходить вчинення одних і тих же дій у різних ринкових ситуаціях, що не дуже добре для роботи.

Другим популярним варіантом є установка Stop Loss за важливим, з точки зору трейдера, ціновим рівнем. В цьому випадку весь розрахунок будується на тому, що якщо ціна зможе пробити обраний рівень, значить, швидше за все, вона продовжить свій рух у напрямку пробою. Таким чином, немає сенсу ще далі відсувати обмежувач.

Якщо торговельна система спекулянта побудована на індикаторах, то в цьому випадку не рідко всі ордери виставляються згідно з показаннями цих самих індикаторів. У таких випадках, як правило, укладання угоди, і виставлення ордерів є дією виключно схильним сигналами системи. Людина розробляє систему, яка під час роботи видає сигнали із зазначенням тих цін, які повинні бути використані в роботі.

Не тільки обмежувати збитки

Стоп лосс використовується трейдерами не тільки з метою обмежувати збитки, але і для "поджимания" ціни в бік прибутку. Наприклад, той же самий безубиток ні що інше, як маневр для захисту депозиту від можливих збитків по угоді. З одного боку "стоп" в цьому випадку виступає в ролі обмежувача, з іншого боку, він вже не покликаний обмежувати саме збиток.

Варто згадати про трейдинг стопі, який переміщується в слід за ринковою ціною, коли остання йде в напрямку відкритої угоди. Прибуток при цьому збільшується, а трейлінг переміщається все далі від точки відкриття позиції. В результаті, коли ринок, нарешті, розгорнеться проти спекулянта, то його неподалік буде очікувати обмежувач, який закриє угоду з прибутком.

Точно так само можна переставляти Stop Loss і за іншим принципом, який людина вважає оптимальним. Наприклад, можна переміщати ордер по фракталам, спочатку застосовуючи йому все ще значення в збитковою зоні, а потім і в прибутковою. Головне, щоб було розуміння тих можливостей, які дає нам цей обмежувальний ордер. Його використання мо палить бути досить різноплановим, чим можна користуватися в різних ринкових ситуаціях.

Категорія: Форекс | Додав: 24.07.2016
Переглядів: 358 | Рейтинг: 0.0/0