Неділя, 24.11.2024, 12:16

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/90877839.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Вибираємо центовик
Що таке центовий рахунок можна дізнатися в спеціальній статті на нашому сайті. Перший реальний рахунок, який відкривається валютним спекулянтом, все ж таки не повинен представляти собою значний капітал для самого трейдера. Поки у людини немає ще достатніх знань, поки торговець не виробив необхідні для успішного трейдингу навички, спекулянту краще не ризикувати своїм капіталом. Як раз для таких цілей, пов'язаних з навчанням торгівлі, а так само для тестування систем, відмінно підійдуть центові рахунки, так звані центівки. Коротко нагадаємо основні особливості такого виду депозитів:

1. Баланс та засоби депозиту будуть відображатися не в доларах США, а в центах. Наприклад, якщо клієнт поповнить свій депозит на 10 USD, то в терміналі він побачить 1000 центів.
2. Мінімальний лот, доступний для торгівлі, буде значно меншого розміру, ніж на повноцінному рахунку.
3. ДЦ може обмежити кількість одночасно відкритих угод, а так само максимально допустимий сумарний обсяг по всіх позиціях. Наприклад, може бути така умова, що не можна одночасно тримати відкритими більше 10 угод, а їх сумарний обсяг не може перевищувати 5 лотів.

Центовик і "старший брат"

В іншому центівки на форекс схожі зі своїми "старшими братами". Тим не менш, варто звернути увагу на деякі особливості тих чи інших пропозицій різних компаній. Центовий варіант може бути з фіксованим спредом, що перевищує середню величину спреду по тому ж самому торговому інструменту на класичному депозиті.

Тому, переходячи з демонстраційного рахунку, де спред був плаваючий, як на класичному депозиті, варто відразу звернути увагу, які комісії потрібно буде платити за точно такий же торгівлі на центовике.

Деякі компанії на своїх сайтах розміщують таблицю, в якій видно величини спредів різних типів рахунків, для різних торгівельних інструментів. Різниця може бути в сервісі, обмежуючи можливості клієнта, що використовує центовик. В плані швидкості виконання угод, як правило, різниці немає. Винятки бувають у тих компаній, у яких основна кількість клієнтів користується не класичними рахунками, а тому і навантаження на сервера стандартних депозитів буде значно менше.

Якщо трейдеру необхідно, щоб для торгівлі було велике кредитне плече, наприклад, 1:1000, то, як раз центовий рахунок виявиться тим, що потрібно. Одні ДЦ не роблять відмінностей між типами рахунків і пропонують для них однакові умови за максимальною величиною плеча. В інших організацій саме стандартні варіанти будуть володіти гіршими показниками.

Як правило, саме "молодші" депозити відкриваються найбільш швидко. Це дуже зручно, якщо хочеться за лічені хвилини оформити вподобаний варіант і почати працювати.

Зразковий центовик

Трейдерам варто розуміти, що центовик є візитною карткою ДЦ, Організації це прекрасно усвідомлюють, а тому-найкращі торгові умови дістаються саме стартовим варіантами. Логіка тут проста і полягає в тому, що людина, що цікавиться торгівлею, не готовий з самого початку ризикувати своїм капіталом.

Він хоче переконатися в якості сервісу і послуг, що надаються брокером, а так само в своїх здібностях валютного спекулянта. Якщо його все влаштовує, то клієнт часто в тій же компанії відкриває собі вже більш серйозний варіант для роботи. Таким чином, ДЦ не може собі дозволити провести на початківця торговця нехороше враження.

Принадність центовіків в тому, що їх можна відкривати швидко, поповнювати всього лише на пару доларів і торгувати. Витративши зовсім невелику суму грошей, людина має можливість тестувати одразу ряд організацій, вибираючи для своєї серйозної роботи ту, робота в якій на пробному депозиті влаштує трейдера. Все це дозволяє спекулянту самостійно протестувати цікавлять його компанії і зробити свій вибір.

Категорія: Форекс | Додав: 24.07.2016
Переглядів: 404 | Рейтинг: 0.0/0