Понеділок, 29.04.2024, 03:31

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/02217313.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Вихід з просадки
На форумах часто можна бачити теми, в яких трейдер просить допомоги у фахівців, по висновку рахунки з осідання. Наприклад, може скластися така ситуація, що спекулянт здійснив угоду на покупку певного обсягу валютної пари, але ринок пішов проти позиції. Тоді людина відкриває ще одну операцію в ту ж сторону, тим самим усредняясь. В результаті продовження руху ціни в напрямку протилежному напрямку угод, виходить на депозиті значна відкрита осідання.

Спекулянт може почати просити допомоги, а може виставити локирующие угоди, щоб заморозити ситуацію на депозиті до того моменту, коли буде вирішено, що ж зробити далі. Замок локування в будь-якому випадку залишається, а тому, спекулянт лише відсуває момент вирішення ситуації на потім.

Приклад виходу з осідання на Форекс

Візьмемо для прикладу деякі значення, до яких пізніше ще будемо повертатися. Нехай депозит трейдера дорівнює 1000 USD, у нього відкриті дві угоди на купівлю по одній і тій же парі EUR/USD. Обсяг кожної угоди 0.1 лот (10.000 USD). Просадка по одній позиції становить 50 пунктів, тобто -50 USD, а за другий втрачено 100 пунктів, тобто -100 USD. Таким чином, при балансі в 1000 USD, коштів у розпорядженні торговця лише 850 USD. Обидві операції локіровани повністю іншими двома позиціями того ж обсягу по тій ж самій валютній парі.

Якщо закрити збитки, то баланс зрівняється із значенням засобів і дорівнює 850 доларів США. Розглянемо інший варіант, коли бідоласі погодилися допомогти професіонали. У цьому випадку, не відкриваючи локового замку (однакові угоди на купівлю і продаж відкриті одночасно називають локовым замком або замком локування), фахівець намагається зробити деякі дії, щоб надолужити втрати, рівні 150 доларам.

Для цього людина може застосовувати свої методи торгівлі, які використовує в повсякденній роботі. Наприклад, він відкриє п'ять успішних угод, сума прибутку за яким досягне +150 пунктів. У цьому випадку можна закривати взагалі всі позиції на ринку, що призведе до зникнення осідання.

Так як в замку застряг збиток рівний 150 пунктах, а нові позиції принесли прибуток тієї ж величини, то, фіксуючи прибутки та збитки, отримуємо нуль. Але залишається питання, що ми в цьому прикладі бачили насправді? То відбувалося виправлення ситуації, то професіонал всього лише здійснив звичайні свої дії в торгівлі, які завершилися отриманням профіту. Тепер розглянемо другий приклад, який повинен продемонструвати нам ту ж саму ситуацію дещо під іншим кутом.

Приклад фіксації збитків

Нехай професіонал береться за виправлення помилок, зроблених на рахунку, але перед тим, як розпочати торгівлю, він закриває угоди замку. В цьому випадку відбувається фіксація збитків, а баланс депозиту буде дорівнює 850 доларів. Відкритих операцій вже не залишається зовсім. Далі, як ми пам'ятаємо, він скоїв п'ять угод, які жодним чином не залежали від вже відкритих позицій власника капіталу. Точно так само набравши ними сумарно 150 USD, досвідчений фахівець закриває свої напрацювання. 

В результаті ми бачимо, що баланс так само, як і в першому прикладі повернувся на позначку 1000 доларів. Виходить, що фахівець фактично не виправляв склалася ситуація, а просто здійснював операції, як зазвичай це і робить. 

Просячи когось виправити неприємну ситуацію на рахунку, ми просимо саме поторгувати на нашому депозиті. Виправлення полягає лише в тому, що ми вже (!) до цього моменту втратили частину коштів, а хто своїм професіоналізмом допоміг нам їх повернути.

Збитки і просадка в торгівлі

Не існує, як такої, "розрулювання" ситуації, тому що дивитися потрібно не на значення балансу під час осідання, а на величину коштів. Саме стільки грошей ВЖЕ залишилося у нас на рахунку, скільки ми бачимо в засобах.

Те, що баланс ще залишається незмінним є лише формальністю. Наприклад, якщо просять допомогти на рахунку, де було 3000 USD, а на даний момент залишилося за балансом так само 3000, але коштів всього лише 800 USD, то нам пропонується працювати фактично на депозиті в 800 USD. При цьому власник каже, що у нього рахунок на 3000, але він в просіла до 800 доларів, йому втрачені 2200 вже не належать.

Насправді, у нього тепер рахунок в 800 USD. Повернути попереднє значення коштів, це все одно, що з нового депозиту в 800 доларів зробити капітал 3000 USD. Іншими словами, трейдер просить заробити йому з 800 USD ще 2200 долар, називаючи всю процедуру виходом з осідання. Торговцям, які потрапили в серйозну осідання можна порекомендувати наступне:

• Якщо торговельна система людини добре протестована, а результати перевірки спекулянта влаштовують, то кращим варіантів виходу зі сформованої ринкової ситуації буде закриття проблемних ордерів. Після фіксації збитків варто продовжити роботу в тому ж напрямку, що й раніше.
• Якщо торговельна система тепер під сумнівом, то варто зайнятися її модернізацією або розробкою нового алгоритму.

Так як ніяких спеціальних заходів для виходу з просадки не існує, то подальші дії будуть зводитися все до тієї ж торгівлі. Трейдер може лише зрозуміти, що в його стратегії є слабкі місця і спробувати їх усунути, але знайти варіант виходу зі збитків, відрізняється від стандартних торгових дій на ринку, швидше за все, не вийде.

Категорія: Форекс | Додав: 20.07.2016
Переглядів: 459 | Рейтинг: 0.0/0