П`ятниця, 10.05.2024, 06:18

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Застосовуємо патерн Inside Bar в торгівлі на Форекс
Inside Bar - це популярний паттерн, який складається всього з двох свічок. На основі даного графічного шаблону побудована однойменна торгова стратегія. Виглядає ця графічна модель наступним чином: свічка, що стоїть попереду, повинна бути більша тієї, яка за неї. Тобто, значення максимуму повинні бути вище, а значення мінімуму – нижче, ніж у другої за рахунком свічки.

Від того, що друга свічка образно може поміститися усередині першої, шаблон і називається Inside Bar (внутрішній бар).

Модель Inside Bar часто використовується як ознака консолідації на ринку. Цей патерн нерідко формується після активного однобічного ринкового руху. Ціна як ніби заспокоюється, щоб набрати сили для наступного ривка. Inside Bar також може служити сигналом до розвороту ринку, який зазвичай очікується, якщо патерн формується на сильних рівнях підтримки або опору (що це за рівні).
 
 

Торгівля на основі Inside Bar



Торгувати, використовуючи дану графічну модель, можна за умови наявності тренду, тобто, формування Inside Bar є ознакою консолідації. На наступному малюнку можна побачити два приклади консолідації з продовженням заданого руху. Вигідні моменти для відкриття операції з'являються і у випадках, коли Інсайд Бар сигналізує про розворот.
 
 

Операції при консолідації



Коли відкривається угода з розрахунком на продовження тренда, то встановлюється Stop Loss на рівні максимуму/мінімуму бару, стоїть до внутрішньої свічки. При висхідному тренді стоп лосс виставляється на рівні мінімуму попереднього бару. При низхідному ціновому русі - на рівні максимуму. Таким чином, трейдер захищає себе від невірного прогнозу. Якщо замість консолідації відбудеться розворот (або навпаки), то збиток складе мінімальне значення.
 

Рекомендую звернути увагу ще на ці два патерну:
  • Поглинання
  • Патерн Доджі

Операції по Inside Bar при розвороті ціни



Розворот після появи патерну Inside Bar показаний на малюнку, розміщеному вище. Ринок рухається вниз, потім зупиняється, формує патерн, після чого відбувається зміна напряму. Ціна через деякий час знову тестує рівень підтримки, але на цей раз вже менш впевнено і йде вгору.

На графіку зображено рух курсу EUR/USD, а рівнем підтримки стало значення в 1.0550. Це сильний рівень, який історично підтверджував свою ефективність. Виходячи з цього, можна було з більшою ймовірністю очікувати розвороту, ніж продовження спадного руху.

Якщо слідувати рекомендаціям стратегії Inside Bar, то слід відкривати угоду на купівлю після формування патерну. Рівень стоп лосс виставляється на мінімальне значення бару, розташованого перед внутрішнім баром.

 

Рекомендації по використанню Inside Bar



Потрібно враховувати, що торгівля в бік ринкової тенденції зазвичай більш ефективна, ніж проти неї. На Форекс вважається, що тренд з більшою ймовірністю продовжить рух, ніж розгорнеться. Тому новачкам безпечніше всього чекати консолідації, за якою слідує продовження руху.

Краще всього орієнтуватися на модель Inside Bar при денних таймфреймах (ТФ = D1). Якщо вибирати більш короткі періоди, то патерн буде подавати занадто багато сигналів. Часто сигнали на менших таймфреймах нічого не означають і можуть бути в рівній мірі розворотом або консолідацією. При такій безладності рішення приймати доведеться навмання.

Іноді форма Inside Bar складається з декількох внутрішніх барів (дивіться наступну ілюстрацію). Після одного великого бару у виділеній області формується ще чотири внутрішніх свічки. Це не обов'язково є ознакою розвороту, як бачите, ринок бере просто більше часу на консолідацію. Зазвичай, чим довше відбувається консолідація, тим більш стрімким буде ціновий прорив.
 

Стратегія Inside Bar пропонує всього два сценарії: розворот або продовження тренда. Проте визначити, що станеться насправді для новачків досить складно. Тому, перш ніж випробовувати стратегію на реальному рахунку, краще протестувати її на демо-акаунті.


Одна з переваг цієї стратегії в тому, що вона містить умови обмеження ризиків і тому захищає депозит від значних збитків. Установка Stop Loss на рівні мінімуму/максимуму бару, що стоїть перед внутрішньою свічкою, відповідає за мінімізацію можливих збитків за невдалим угодам, які, звичайно ж, теж зустрічаються в роботі.

Потенційна прибуток по стратегії Inside Bar є відносно високою. Правила системи не передбачають встановлення певного рівня Take Profit, що деякі трейдери можуть порахувати мінусом даний стратегії. Цей недолік можна компенсувати застосуванням додаткових індикаторів.

Категорія: Форекс | Додав: 13.12.2017
Переглядів: 594 | Рейтинг: 0.0/0