Вівторок, 18.01.2022, 01:07

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Криптовалюта

Як заробити біткоіни на смартфоні ios і Андроїд
Сучасні смартфони на платформі iOS і Android стають практично такими ж потужними, як і комп'ютер або ноутбук, що, звичайно ж, не може не вражати.

Це дає можливість отримувати криптовалюта в будь-який час доби, де б ви не знаходилися в даний момент.

Для того, щоб почати заробляти криптовалюта на своєму смартфоні, потрібно, по-перше, завести електронний гаманець і вибрати платформу, з якої буде здійснюватися заробіток. Це можуть бути біткоіни-крани (сайти, які видають криптовалюта за проведений час на певному сайті), всякого роду завдання або навіть гри.

Заробіток криптовалюта на телефоні відрізняється від заробітку на комп'ютері. На ПК можна встановити спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить Майні крипту за допомогою відеокарт або ферм. На смартфоні можна встановити подібні програми.
 

Способи заробітку криптовалюта на телефоні
 1. Ви можете купити криптовалюта і зберігати її на своєму мобільному гаманці, чекаючи її подорожчання.
 2. Можна встановити спеціальне додатки для Майнінг bitcoin на свій смартфон і Майн крипту
 3. З телефону точно так же можна зарегаться на сайтах «кранах». Тут валюта буде «капати» на ваш рахунок за відвідування і перебування на сайті.
 4. Грати в онлайн-ігри з можливістю заробітку криптовалюта .
 5. Запрошуйте друзів (реферальная система). За запрошених друзів нараховується валюта.

Як встановити біткоіни гаманець на iOS і Android?

Гаманець для зберігання криптовалюта можна створити за допомогою спеціальних додатків для смартфонів:
 • Bitcoin Wallet на платформі Android. Найбільш простий у використанні гаманець, доступний в playmarket. Додаток має зручний інтерфейс і просту реєстрацію. Відправлення біткоіни здійснюється натисканням кнопки Send Coins. У вікні, потрібно вибрати кількість відправлених цифрових грошей і комісію. Чим вище комісія, чим швидше буде зроблений переклад.
 • GreenAddress - краще додаток, яке може бути встановлено на обох платформах. Відрізняється підвищеною безпекою, надійністю і стабільністю. Паролі (ключі) ретельно охороняються спеціальними програмами і зашифровуються. Можна вибирати комісії для здійснення тієї чи іншої транзакції. Програма має доступний і легкий у використанні інтерфейс. Навіть у новачка не виникне питань і проблем.
 • Bither - додаток, доступне на платформах Android і iOS. Є два режими роботи: холодний і гарячий, які повністю підлаштовуються під свого користувача. Також є можливість переглядати історію транзакцій і переказів.

Як і де купити свій перший біткоіни?

Найбільш простим способом придбання біткоіни є його покупка.

Існує три основних способи це зробити:
 1. Купити через спеціальні біржі криптовалюта
 2. Спеціальні обміни реальних грошей на цифрові
 3. Обмін поточного телефонного балансу на біткоіни

Деякі сайти можуть вибрати за вас ідеальний спосіб покупки біткоіни. Для цього потрібно вибрати зручний спосіб обміну і валюту, на яку повинен бути здійснений обмін. Далі потрібно натиснути кнопку «Моніторинг». Далі сайт знайде найбільш зручні варіанти для вас з найкращим курсом обміну на поточний час.
 • BestChange - кращий сайт для обміну біткоіни, зручний і гнучкий у використанні, що підлаштовується під своїх користувачів;
 • zTrader - додаток на обидві платформи, які моніторять стан курсу на даний момент. Додаток дозволяє не тільки знаходити найбільш вигідний курс валют на сьогоднішній день, але і надає можливість купувати і продавати біткоіни. Завантажити додаток можна через офіційні маркети Android і iOS.

Як вивести і обміняти біткоіни?

Є 2 способи. Перший - сайт BestCange або додаток zTrader. Зазначені платформи спочатку промоніторять і знайдуть вигідний курс, а після дадуть можливість продати або купити біткоіни.

Другим способом, є біржі криптовалюта. Для цього потрібно буде вибрати, куди будуть виведена валюта. Вивести можна на електронний гаманець (наприклад, webmoney, qiwi або Яндекс.Деньги), банківська карта або баланс телефону.

Як заробити біткоіни на телефоні без вкладень грошей?

Так, це можливо, так само, як і на комп'ютері, але ви повинні розуміти, що заробіток тут дуже маленький. Настільки, що навряд чи вам вдасться вивести гроші, тому що сума буде незначна. Дивіться самі.

Сайти-крани

Такі сервіси видають біткоіни як за просте перебування на сайті, так і за нескладні завдання. Це може бути введення капчі або перегляд реклами, заповнення невеликих анкет. Але завдання не нескінченні. За день є обмежена їх кількість. Оплата за кожне завдання надзвичайно маленька, тому, Манімейкер зазвичай реєструються у великій кількості біткоіни-кранів.

Приклади безпечних і зручних сайтів-кранів:
 • free bitcoins - додаток, доступне як на платформі Android, так і на iOS. Тут видаються завдання на введення капчі. Оновлюються раз в півгодини. За введення однієї капчи нараховується близько двох тисяч Сатоши. 1 біткоіни дорівнює 100 мільйонам Сатоши. Чи варто говорити про те, що заробляти тільки мінімальні суми, але зате без вкладень. Ціна за виконання завдань (введення капчі) може змінюватися, в залежності від поточного курсу біткоіни;
 • bonus bitcoin - додаток, доступне в маркеті андроїда. У додатку нараховуються за перегляд реклами;
 • btc safari - додаток, доступне на android. Славиться наявністю різноманітних завдань.
 • freebtc кран - додаток, які пропонує за перегляд відео Сатоши. Є одним з найбільш оплачуваних додатків на тлі інших.
 • Storm play - earn free bitcoin - це додаток пропонує кілька видів завдань: це перегляд відео, установка додаткових додатків і запрошення друзів. При активній роботі за тиждень можна вивести близько 50 рублів.

Варто сказати, що на платформах iOS безкоштовних додатків для заробітку криптовалюта набагато менше, ніж на Android. З чим це пов'язано - невідомо. Якщо у вас Айфон, в такому випадку заробляти біткоіни без вкладень зручніше буде з персонального комп'ютера.

Крім вищевказаних кранів, існують ще й інші. Знайти їх можна в маркеті телефону, написавши в пошуку Bitcoin Free. Всі додатки побудовані за одним принципом. Але перш ніж встановлювати програму не забувайте прочитати відгуки інших користувачів, так як можете завантажити «кота в мішку». Краще використовувати, звичайно ж, популярні і перевірені програми. Одним з таких є free bitcoins, доступний на обох платформах - iOS і Android
 

Майнінг за допомогою телефону

Для початку потрібно розібратися з поняттям «Майнінг». Що це таке і як він здійснюється на мобільному телефоні?

Майнінг - це підтримка блойкчейнов (ланцюжок блоків, що містять інформацію), за яку буде отримано невелику кількість цифрової валюти. Заробіток залежить безпосередньо від потужності вашого смартфона.

Додатки для Майнінг з мобільного телефону
 • MobileMiner - додаток доступний для платформи iOS версій айфона від 7 версії. Додаток недоступно в маркеті, тому його доведеться завантажувати зі сторонніх джерел. Не варто забувати про те, що подібний додаток надає велике навантаження на процесор. Тому користувач повинен з розумом ставитись до використання mobileminer, щоб не принести телефону шкоди. При цілодобовому використанні програми буде нараховано близько тисячі рублів (залежить від курсу долара і криптовалюта). Але у використанні програми потрібно робити перерви, щоб телефон зношений раніше покладеного терміну. Після установки MobileMiner можна відразу ж почати заробляти.
 • MinerGate - додаток для платформи Android. Додаток доступний в маркеті платформи. Для використання сервісу необхідно зареєструватися на офіційному сайті. Всі основні дії (такі як транзакції, переклад і обмін цифрових грошей) будуть здійснюватися саме через нього. Доступ до програми відбувається через логін і пароль, вказаний на сайті. Далі потрібно вибрати бажану криптовалюта і запустити режим Use Mobile Data. Після цього робити нічого не потрібно, а можна просто спостерігати за тим, як бажана валюта сиплеться в гаманець. Перевірити баланс можна на офіційному сайті програми.

Якщо потужність на iOS приблизно однакова у всіх моделей телефону однією версією, то у Android вона сильно відрізняється. Тому сказати про точну суму, яку можливо заробити, не можна. Все залежить від потужності телефону і від часу, проведеного в додатку.

Важливо! Не забувайте, що Майні треба з розумом і не переборщувати, так як це може завдати шкоди процесору телефону. Програми, які працюють для Майнінг телефон може почати помітно гальмувати і відмовлятися виконувати деякі функції.

Зараз багато говорять про те, що розробляються спеціальні телефони високої потужності для Майнінг. Такі телефони коштують недорого через урізаних можливостей пристрою. Але, не дивлячись на значно знижену вартість, використовувати ці смартфони все ж не вигідно. Англійські вчені зібрали статистику і з'ясували, що витрат на такий пристрій буде набагато більше, ніж доходу. Так як телефон для Майнінг «їсть» дуже багато електрики. На даний момент конкурувати зі звичайними мобільними телефонами на платформах Android і iOS вони не можуть.

Мобільні онлайн-ігри

Це улюблений спосіб багатьох. Хто з нас не любить грати в ігри, а якщо за це ще й буде «падати» певна сума грошей? За перемогу в таких іграх на баланс зараховується певна кількість грошей, які потім можуть бути виведені на електронний гаманець. Найчастіше у таких ігор зустрічається режим аркадний (займають небагато часу, але з дуже активним сюжетом)

Список популярних мобільних ігор
 • Bitcoin Crush - гра, побудована на проходження рівнів. Являє собою типову гру, в якій потрібно зібрати три камені в ряд. Кожна людина хоч раз грав у подібну гру, але ніколи не отримував за це гроші. За допомогою Bitcoin Crush ця помилка може бути виправлена. За проходження кожного рівня нараховують певну кількість Сатоши (нагадуємо, 1 біткоіни дорівнює 100 000 000 Сатоши).
 • Bitcoin Flapper - дуже відома гра серед користувачів. Пташці потрібно пролітати через певні перешкоди. Гра побудована на онлайн-режимі. Вибудовується рейтинг користувачів, які пройшли далі всіх. Залежно від зайнятого місця нараховується певна сума Сатоши. Звичайно ж, вона не така висока, але якщо враховувати, що це всього лише гра, а за неї нараховую гроші, то має бути, як мінімум, приємно.

Звідки у розробників гри гроші, які вони нараховують звичайним користувачам? 

Справа в тому, що в онлайн-іграх існують реклами, які доводиться дивитися гравцеві. За установку реклами в своїй грі, розробнику нараховуються гроші від рекламодавця. Сума залежить від кількості які встановили гру користувачів і від натиснули на цю рекламу.

Реферальная система

Спосіб побудований на запрошенні своїх знайомих / друзів в якийсь додаток або гру. Для роботи з подібним сервісом вам необхідно спочатку в ньому зареєструватися. Сервіс видасть посилання, яке в подальшому ви скидаєте своїм друзям і знайомим. І якщо вони по ній переходять і реєструються, то вам нараховується певна сума грошей. Але проблема полягає в тому, що не кожна людина захоче переходити по вашому посиланню, тут все повністю залежить від вас і від вашої мотивації.

Прикладом реферальной діяльності, може служити сайт-кран Bitcoin News Crane. Являє собою звичайний кран, фактично нічим не відрізняється від зазначених вище. Він також надає завдання користувачеві, які полягають в прочитанні новин про криптовалюта. По суті, цей кран «розвиває» своїх користувачів і за це нараховує їм гроші. Головною особливістю цього крана є те, що при реєстрації видається спеціальний код (набір букв і символів), який служить основою для реферальной системи. Якщо ваш друг або знайомий при реєстрації на сервісі введе виданий вами код, тоді вам нараховується певна сума Сатоши.

Висновки

Підводячи підсумок, потрібно сказати, що великі гроші без вкладень заробити буде складно, і в цьому мобільні телефони нічим не відрізняються від ПК - способи заробітку ті ж самі. Єдина відмінність - Майнінг на телефонах має сенсу, так як потужності у мобільного пристрою маленькі.

Крім того, якщо у вас Iphone, то у вас практично немає шансів заробляти біткойн без вкладень, адже на iOS набагато менше крипто-додатків, ніж на Andoid.

Проте, на смартфоні дуже зручно мати електронний крипто-гаманець і торгувати на біржах криптовалюта.


Категорія: Криптовалюта | Додав: 09.03.2021
Переглядів: 472 | Теги: біткоін | Рейтинг: 4.0/1