Вівторок, 18.01.2022, 00:59

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Криптовалюта

Як заробляти на криптовалюта з вкладеннями: що для цього потрібно
Сьогодні все частіше цікавляться: як заробляти на криптовалюта з вкладеннями і без, але ж ще якийсь десяток років тому про це не знав ніхто, за винятком творців біткоіни, лайткоінов, ефірів і т.д., так декількох тисяч фанатів електронних грошей, повірили в цю затію. Зараз про криптовалюта не говорить тільки ледачий. Чим викликаний стрибок популярності? Поговоримо які способи працюють зараз, розберемо по кроках що потрібно робити, щоб заробляти з нуля.

Заробити на криптовалюта, вкладаючи гроші

Справа в тому, що близько десяти років тому біткоіни не вартував і ламаної копійки, і вкладення були мізерні. В кінці 2009 року за 1000 біткоіни віддавали 1доллар, а зараз ціна одного зросла до десятків тисяч доларів. Люди, які купили криптовалюта в ті часи за копійки, зараз перетворилися в мільйонерів.

Цим щасливчикам пощастило. Вони вчасно купили і змогли вигідно використовувати різкий стрибок цін. Чи можна сподіватися на повторення такого приголомшливого успіху в даний час? Як і на якій валюті можна заробити звичайному користувачеві мережі Інтернет?

Різновиди криптовалюта
 

У наш час різних криптовалюта існує безліч. Одні з них користуються широкою популярністю і, як наслідок, зростають в ціні. Інші, навпаки, не викликають особливої ​​довіри у користувачів, тому втрачають свою вартість і поступово йдуть з цього ринку.

В даний час найбільшою популярністю користуються такі різновиди електронних валют:
 • Bitcoin - перша в світі і найбільш популярна в наші дні цифрова валюта.
 • Litecoin - друга розроблена валюта після біткоіни. Характеризується високим потенціалом.
 • Ethereum - найбільш перспективна валюта, на думку фінансових фахівців.
 • Ripple - єдина валюта, яка використовується в розрахунках при продажу цінних паперів і дорогоцінних металів.
 • Bitcoin Cash - аналог старого доброго біткоіни, що володіє розширеним функціоналом.

Поняття «криптовалюта» простими словами

Попросту кажучи, криптовалюта - це гроші, які існують тільки в електронному вигляді, у яких немає і не може бути аналога в реальному світі.

Наприклад, грошові одиниці - долар, євро, британський фунт, ієна, російський рубль, українська гривня і т.д. представлені на ринку в якості платіжного інструменту як у вигляді фізично відчутних банкнот, так і в електронному.

Біткоіни, лайткоіни, ефіріуми і т.п. у вигляді надрукованих банкнот не випускаються і не можуть бути випущені жодним центральним банком. Вони існують тільки в цифровому вигляді. Ці платіжні засоби мають ходіння тільки в мережі. Вони не підлягають регулюванню і не можуть бути емітовані жодною країною в світі.

Переваги та недоліки криптовалюта

Використання в реальному житті віртуальної валюти, стало надзвичайно популярним останнім часом через крутого зльоту їх вартості і несе в собі радий характерних переваг, а також кілька певних недоліків.

Плюси
 • Зробивши вкладення, можна багато заробити протягом не дуже тривалого тимчасового інтервалу.
 • Можливість проведення різних транзакцій в багатьох країнах світу при мінімальній комісії.
 • Визнання національними банками багатьох провідних економічних держав.
 • Високий купівельний попит на біткоіни.

Мінуси
 • Різка необгрунтована мінливість курсу.
 • Висока ймовірність втрати грошей інвестором в результаті розорення біржі.
 • Можлива заборона ходіння криптовалюта в країні.
     
Як можна заробити?

В даний час ситуація з новою валютою вкрай невизначена. Деякі країни, такі як Китай повністю відмовилися від розрахунків криптовалюта, в той час, як багато інших намагаються надати їм таку ж значимість, як національних валют.

Як би не склалося далі, поки є електронна валюта, існує можливість заробітку на ній. Причому працювати можна як на стаціонарних комп'ютерах, так і на телефонах , адже зараз потужність дозволяє.

Майнінг
 

Отримати валюту може кожен бажаючий за допомогою відеокарти. Простіше кажучи, в 2019 році, також, як і в попередніх, які не забороняється Майнер придбати спеціальне обладнання і відповідне програмне забезпечення, після чого зібрати так звану «ферму» і почати заробляти.

Майнінг - це дії, завдяки яким формуються різні види криптовалюта за допомогою систем і програм. Слід зазначити, що останнім часом до Майнінг пред'являються дуже жорсткі вимоги, в результаті чого процес створення валюти цим способом втратив колишню актуальність і характеризується цілою низкою серйозних недоліків.

Основні недоліки Майнінг:
 • Необхідність придбання дорогого устаткування і програм.
 • Тривалі терміни окупності початкових витрат.
 • Потрібно чудово розбиратися в комп'ютерній техніці і програмах.

Як стверджують фахівці, для створення навіть невеликої по потужності працездатною ферми будуть потрібні вкладення в розмірі 1,5 мільйона рулів.

Позитивних сторін Майнінг для початківців манимейкеров в даний час просто не існує.

Хмарний майнінг
 

Основний сенс отримання криптовалюта цим способом зводиться до того, що не має власного обладнання, або не бажає його купувати майнер, звертається в спеціальні сервіси, які надають йому всі необхідні інструменти за відповідну плату.

Розмір заробітку цим способом повністю залежить від кількості орендованого обладнання. Середньорічний розмір прибутковості становить 150%.

Хмарний Майнінг характеризується наступними перевагами:
 • Незначні суми початкових вкладень. Цілком реально взяти в оренду потужності для генерації грошей на цілий рік і заплатити за це 100 доларів.
 • Щодо короткий термін окупності. Приблизно, через 6 місяців майнер зможе отримати свою першу прибуток.
 • Немає необхідності мати високі знаннями апаратного і програмного забезпечення.
 • Можливість одночасної видобутку різної криптовалюта.

недоліки
 • Замороження вкладених коштів, як мінімум, на півроку. Протягом періоду, поки не настане фаза окупності, клієнт сервісу ризикує втратити власних грошей в результаті розорення кампанії або інших непередбачених обставин.
 • Додаткові комісії. Клієнту можуть запропонувати до оплати рахунок за електроенергію, а також вартість технічного обслуговування обладнання, в результаті чого прибуток може істотно знизиться.

Як заробити на файлообмінниках

Зверніть увагу! Серед фірм, що пропонують послуги хмарного Майнінг, нерідко зустрічаються шахраї, тому вибір кандидатів потрібно здійснювати дуже ретельно.

Торгівля криптовалюта на біржі
 

Заробіток біткоіни і іншої валюти практично нічим не відрізняється від заробітку звичайної валюти. Щоб мати зиск, необхідно освоїти принципи біржової торгівлі. Говорячи більш простою мовою, потрібно навчитися виявляти спади ціни ринкових рухів, після чого робити вкладення, купуючи актив.

Далі, коли ринкова ціна досягне максимуму, актив слід продати. Отримана різниця між ціною продажу і ціною покупки є чистим прибутком.

Цей спосіб можна назвати ідеальним для тих людей, які мають достатній досвід заробітку в ході торгової діяльності на валютному ринку ФОРЕКС або мають чудові знаннями в області економіки.

Програми для заробітку біткоіни

Способи отримання доходу від торгівлі криптовалюта відрізняється наступними перевагами:
 • Невисокий стартовий капітал, мінімальна величина якої обмежена умовами торгівлі у того чи іншого брокера.
 • Сума вкладених коштів залежить тільки від бажання Майнера. Тільки він сам має право вибору величини капіталу, вкладеного в трейдинг.
 • Можливість високого заробітку протягом одного торгового дня. Курс будь-якої криптовалюта протягом торгової сесії переживає кілька піків і стільки ж спадів. Операції між спадами і піками здатні принести високий прибуток.

Недоліки біржового заробітку:
 • Відсутність в біржових котируваннях багатьох криптовалюта. Якщо біткоіни присутній на всіх торгових майданчиках, то інших може не бути.
 • Значні суми комісійних.
 • Високий ступінь ризику.
 • Як і будь-який інший вид торгівлі на біржі, купівля і продаж займає дуже багато часу.

Купівля, зберігання і продаж валюти
 

Купівля однієї з видів криптовалюта в момент її відносно низькій вартості з метою подальшого продажу після ринкового підвищення цін на цей актив називається холдингом.

Подібний спосіб заробітку популярний серед багатьох Майнер, так як він хоч і пов'язаний з вкладеннями, але має мінімальні ризики. У цій справі, найголовніше, вибрати недооцінену зараз валюту, дочекатися різкого попиту на неї і пов'язаного з цим підвищення вартості, а потім вигідно продати.

Переваги методу:
 • Самостійний вибір кількості вкладених коштів.
 • Можливість роботи з декількома валютами одночасно.
 • Мінімальний ризик в короткостроковій перспективі. Якщо вартість рушить не на вашу сторону, від валюти в будь-який момент можна позбутися, просто продавши її.

недоліки:
 • Практична реалізація цього способу вимагає серйозного терпіння.
 • Дуже важко вгадати момент зниження ціни для вдалої покупки, а також момент піку, коли потрібно вигідно продавати.

Міжбіржові торгівля
 

Принцип міжбіржові продажу і покупки криптовалюта заснований на різниці котирувань від різних брокерів. Наприклад, на одній платформі зареєстровано певну кількість трейдерів, що здійснюють операції з біткоіни, а на іншій біржі таких трейдерів вдвічі більше.

Отже, курс одного брокера буде дещо відрізнятися від котирувань, що подаються другим. Той, хто вчасно зорієнтується в ситуації, що склалася, може добре заробити на цій різниці.

Арбітраж - покупка різної валюти за більш вигідним курсом на одній біржі і продаж дорожче на інший.

Цей спосіб має два значних переваги:
 • У довгостроковій перспективі трейдер обов'язково запрацює значну суму.
 • Швидкий дохід.

Метод не позбавлений недоліків:
 • Для здійснення подібних угод необхідно мати великий депозит.
 • Подібна схема тільки на перший погляд здається простою. Насправді трейдера очікує безліч підводних каменів. Наприклад, можна банально не встигнути продати валюту за вигідною ціною зважаючи на завантаженість торгової платформи.
 • Необхідність реєстрації та верифікації одночасно на декількох біржах. У деяких брокерів ця процедура досить таки складна і не завжди приводить до бажаного результату.

Довірче управління
 

Припустимо, ви не бажаєте розбиратися в цьому бізнесі, а заробити хочете. На ринку електронної криптовалюта, також, як і на звичайному валютному ринку існує можливість передати свої особисті заощадження в криптовалюта іншій особі, для проведення угод.

Щоб грамотно вибрати такого агента (кріптоброкера) і отримувати в результаті його торговельної діяльності мінімум збитків і максимум прибутку, слід ознайомитися з портфелем його прибутковості і статистикою операцій.

Отриманий дохід ви ділите з кріптоброкером.

переваги:
 • Для залучення керуючого не потрібно мати на рахунку великі гроші.
 • Можливість переводити заробіток до 100% щомісяця.
 • Тільки ви можете дати добро на здійснення угоди.

недоліки:
 • Ризик збанкрутувати - треба уважно поставитися до вибору керуючого, щоб у нього були надійні рекомендації.
 • Доведеться ділитися прибутком.
 • У стоїть брокера можуть бути жорсткі умови.

Пайові фонди
 

Ще один спосіб, якщо ви не хочете або не можете самі вести справи, то вкласти криптовалюта в обраний пайовий фонд, де ваші вкладення об'єднаються з активами інших, а розпоряджатися коштами буде одна особа - керуючий.

переваги:
 • Дохід доходить до 40%
 • Є можливість вкласти гроші відразу в різні криптовалюта.
 • Можна вкладати мінімальні суми.
 • Якщо дохід є, його можна знімати іноді щотижня.
 • Не потрібно витрачати час, щоб розбиратися в темі.

недоліки:
 • Чи не можете самі придумувати правила.
 • Дохід залежить не від вас.
 • Чи не вийде зняти гроші раніше 2 місяців.
 • При виході будете платити штраф.
 • Ризикуєте обонкротіться.

Розробка власної криптовалюта
 

Цей спосіб можна вважати без вкладень тільки частково, тому що будуть потрібні гроші на придбання дорогої апаратури, а також на оренду приміщення, де воно буде розміщуватися і щомісячна сплата за електрику, якого буде потрібно чимало.

Створити свою валюту і заробити на ній - дуже приваблива ідея. З її реалізацією можна досягти бажаного успіху тільки в тому випадку, коли творець не просто розробить нову валюту, а ще зможе просунути її на ринку і це мабуть головне.

Можна все зробити своїми руками, без залучення сторонніх помічників на платній основі, для цього потрібно володіти знаннями і чималими. Можна створити власний ICO на базі Ethereum.

Переваги створення власної валюти:
 • Висока ймовірність отримання фантастичною прибутку. Якщо створене вами дітище зацікавить інвесторів, вони будуть готові вкласти в просування величезні кошти.
 • Отримання унікального досвіду. Будь-творець подібного проекту отримає масу цікавих знань про особливості функціонування ринку онлайн грошей.

недоліки:
 • Удавана простота реалізації. Насправді все дуже не просто, особливо для новачків.
 • Уявна безкоштовність.
 • Так, створити нову криптовалюта можна практично безкоштовно, однак для її подальшої розкрутки потрібні досить серйозні грошові вливання.

Безкоштовні способи заробітку
 

В даний час в Інтернет можна зустріти чимало сервісів, що роздають криптовалюта за виконання певних дій. Ці сайти називаються біткоіни-кранами, вони пропонують всім бажаючим пройти просту процедуру реєстрації, після закінчення якої відразу ж приступити до заробітку без вкладень власних коштів.

Способів досить і можна вибрати, який вам більше сподобається: аірдропи, баунти, біткойн-крани, ігри онлайн, на відкритих і рефералах і інші, які не потребують ваших грошей.

Справедливості заради, потрібно відзначити, що заробіток в подібних сервісах вимагає значних тимчасових витрат при малій віддачі в грошовому еквіваленті. Протягом одного дня, проведеного за монітором комп'ютера, присвяченого роботі з численними кранами, можна заробити не більше двох доларів.

Де зберігати і як вивести заробіток
 

Для зберігання придбаних грошей можна використовувати спеціальну програму-гаманець. Такі гаманці існують для кожного різновиду криптовалюта. Щоб користуватися цим гаманцем потрібно пройти реєстрацію, скачати програму і встановити її на домашньому комп'ютері.

Для перекладу онлайн валюти в рублі, долари, євро і т.д., слід скористатися послугами мережевого обмінного пункту. В даний час подібних сервісів на безкрайніх просторах Інтернету чимало. Однак, перш ніж довірити зароблені електронні засоби обменнику, не завадить упевнитися в його надійності. Ось приклад сервісів: 

Для того, щоб купити валюту спробуйте: - один з найнадійніших,

Як заробити біткоіни: покрокова інструкція
 

Щоб пізнати на практиці, як заробляти на біткоіни з вкладеннями, необхідно ознайомитися з методами заробітку, після чого вибрати найбільш підходящий з них. Далі, на його основі розробити програму послідовних дій і чітко слідувати її принципам. Розглянемо докладно покрокову інструкцію.

1 Крок. Реєстрація біткоіни-гаманця
 • Зароблені Майнінг або іншим способом біткоіни необхідно десь зберігати. З цією метою в мережі створено ряд сервісів, кожен з яких пропонує своєму клієнту зареєструвати на його ресурсі аккаунт і, як наслідок, отримати гаманець для зберігання криптовалюта.
 • Реєстрація гаманця є вельми простою процедурою, в ході якої клієнт натискає відповідну кнопку на сторінці сайту сервісу, після чого система генерує адреса сховища (комбінація латинських букв і цифр) і видає його користувачеві.
 • Файл гаманця потрібно зберегти на флешці, а також роздрукувати і зберігати в паперовому вигляді подалі від сторонніх очей. Якщо цього не зробити, поломка комп'ютера або збій системи може обернутися втратою зароблених грошей.

Це цікаво! У 2019 якийсь майнер з Австралії вирішив замінити в своєму комп'ютері жорсткий диск. Він успішно вставив новий пристрій, а старе за непотрібністю викинув. Незабаром виявилося, що там зберігається кілька біткоіни. Невдалий збирач криптовалюта згадав про це, але не дуже засмутився. Однак, коли ринковий курс біткоіни досяг тисяч доларів, австралієць відчув шок, так як за його підрахунками, разом з непридатним жорстким диском були безповоротно втрачені близько 5 мільйонів доларів.

2 Крок. Вибір способу заробітку

Далі визначити спосіб, яким вибудете добувати гроші з мережі. Всі відомі в даний час способи описані вище. Виходячи з фінансових можливостей, наявності вільного часу і ряду інших критеріїв, слід вибрати найбільш підходящий спосіб з додатками або без.

3 Крок. вибір біржі

Від правильного вибору біржі багато в чому залежить успіх починаємо заходи. Необхідно враховувати, що надійний брокер існує на цьому ринку багато років. Його діяльність характеризується значною перевагою позитивних відгуків над негативними. В ідеальному варіанті, краще, коли негативних відгуків не буде взагалі.

4 Крок. Вирішуємо: зберігати або торгувати?

У цьому питанні якихось узагальнених рекомендацій немає і бути не може. Зберігати або торгувати - залежить виключно від характеру трейдера і підпорядковується цілям, переслідуючи які він прийшов на цей ринок. Якщо мета зводиться до швидкого заробітку, потрібно торгувати. Якщо ж важливіше зберегти наявне, потрібно зберігати.

5 Крок. Виведення грошей

Більшість сучасних мережевих бірж, які торгують криптовалюта, без проблем виводять зароблені кошти на гаманець будь-якої системи електронних платежів або безпосередньо на банківську картку учасника.

Висновок

Після прочитання напрошується один єдиний висновок: до тих пір, поки будуть існувати цифрові гроші, буде можливий їх заробіток будь-якими наявними для цього засобами. А ось величина цього заробітку безпосередньо залежить від обраного інструменту.


Категорія: Криптовалюта | Додав: 09.03.2021
Переглядів: 125 | Рейтинг: 0.0/0