Вівторок, 23.04.2024, 13:22

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Криптовалюта

Скільки можна заробляти на біткойн-кранах (реальний експеримент)
Біткоіни-крани - це сайти, які за виконання певних дій розраховуються Сатоши (похідна біткоіни) або іншими криптовалюта. Чи можна заробити на біткойн-кранах пристойні гроші? Спробуємо розібратися.

За що платять біткоіни крани?
 

Користувач, що пройшов нескладну процедуру реєстрації на сайті біткоіни крана, відразу ж може приступити до заробітку, виконуючи такі дії:
  • Перегляд різних відеоматеріалів;
  • Читання листів;
  • Перегляд рекламних роликів та оголошень;
  • Відвідування зазначених рекламодавцем сайтів;
  • Участь в пропонованих іграх і лотереях;
  • Введення каптчі.

За кожне завершене дію манімейкер отримує винагороду в розмірі від 3 до 100 Сатоши.

Деякі Манімейкер стверджують, що існують особливі крани, які нараховують, а користувач накопичує на своєму рахунку Сатоши навіть в той час, коли комп'ютер відключений від мережі живлення. Це скоріше привабливий вигадка, ніж реальна істина, так як багато хто пробував реалізувати подібне на практиці, але ні в кого не виходило.

Власники деяких кранів пропонують різні розіграші, призовий фонд, яких може досягати 1000 Сатоши. Для участі в подібному заході необхідно розмістити ставку і, швидше за програти гроші, ніж виграти.

Також біткоіни крани пропонують участь в рефреральной програмі. Після набору рефералів манімейкер буде додатково отримувати від 10 до 20% заробітку залучених Майнер.

На чому заробляють біткоіни крани?

Як правило, засновники біткоіни кранів намагаються переконати користувачів в тому, що нібито їх дітище покликане привернути на ринок криптовалюта все більша і більша кількість людей. Насправді, їх мета - це збільшення власного трафіку, так як в цьому випадку вони отримують більший куш від рекламодавців за показ їх продукції. Справа в тому, що будь-який кран розміщує на своїх сторінках рекламу. Чим більше відвідувачів, тим щедрішим рекламодавець. Частиною отриманих за рекламу грошей, творці сайту віддають відвідувачам, а левову частку залишають собі.

Кожен кран встановлює для користувачів мінімальну суму для виведення зароблених грошей. Як правило, це близько 30 000 Сатоши. Зазвичай висновок можна здійснювати в будь-який час доби, проте, серед подібних сервісів зустрічаються такі сайти, які дозволяють знімати зароблені гроші тільки в певні дні тижня. І ті, і інші при перекладі стягують солідну комісію з заробленої суми.

Читайте також: Скільки грошей заробляють блогери в Інстаграмме на рекламу?

Обережно: халява

Деякі біткоіни крани, відразу після реєстрації обіцяють виплатити манимейкеру 10 000 Сатоши, а то і більше. Не варто вірити таким пропозиціями, так як тут правлять бал шахраї. Схема такого обману зводиться до наступного: нечисті на руку ділки пообіцяють віддати криптовалюта, але зажадають заплатити комісію за переказ коштів реальними грошима. В результаті, любитель халяви віддасть свої гроші і не отримає обіцяних. Як відомо, спробувати в мишоловці безкоштовний сир можуть собі дозволити тільки найдурніші миші.  

Зараз так багато біткоіни кранів, що можна одночасно працювати на кількох ресурсах - відвідувати рекомендовані сайти, читати листи, переглядати відео, клікати по банерній рекламі і т.д. зможете ви це робити чи ні, залежить від вашого комп'ютера - чи здатний він обробити такий величезний потік інформації.

Як біткоіни-крани виплачують гроші?

Щоб виводити зароблені гроші, треба завести гаманець для зберігання біткоіни чи іншої криптовалюта. Номер цього гаманця необхідний як для успішної реєстрації на сайтах кранів, так і для подальшого виведення коштів на банківську карту. 

В даний час в мережі можна зустріти кілька кранів, які здатні автоматично поповнювати накопичувальні електронні гаманці. Людина працює і знає про те, що частки криптовалюта виявляться на його електронному рахунку.

Серед гаманців найбільшою популярністю користуються ресурси FaucetHub і CoinPot. По завершенні простої реєстрації, ви відразу ж отримуєте перелік кранів, які співпрацюють з цими гаманцями, а також список підтримуваних криптовалюта.

Синхронізація відбудеться в автоматичному режимі, якщо в ході реєстрації на гаманці та біткоіни-крані ви вкажете один і той же адресу електронної пошти.

Чи можливо заробити на біткоіни кранах?

Звичайно, адже гроші дійсно можна вивести на свій гаманець. І, що важливо, це заробіток без вкладень: навіть після першого успішного виконання завдання ви вже в плюсі. Безумовно, величина цього плюса мізерно мала, проте її присутність уже є чистим прибутком.

Скільки конкретно можна заробити?

Зробимо нехитрий розрахунок. Середній заробіток протягом 1 години становить 100 Сатоши. Працюючи цілодобово, можна отримати 2400 Сатоши. 1 біткоіни = 100 000 000 Сатоши. Тобто, щоб заробити всього-на-всього 1 біткоіни, доведеться трудитися не покладаючи рук приблизно 114 років. Люди стільки не живуть.

В середньому, трудовий стаж людини становить 40 років. Якщо не пропускати ні секунди, за 40 років можна заробити 0,35 біткоіни. З огляду на, що в даний час 1 біткоіни варто 3766 доларів (грудень 2018), за всю трудову діяльність на кранах можна отримати тільки 1318 долара. Це гідні гроші чи ні за майже півстоліття напруженої праці?

Зі зрозумілих причин, людина не може працювати 24 години на добу. Середня тривалість робочого дня становить третину доби, а значить, отриману вище суму необхідно розділити на 3. В результаті вийде 440 доларів за 40 років безперервного стажу! Таким чином, працюючи з біткоіни кранами великих грошей отримати не вдасться нікому і ніколи!

Середній заробіток за час з одного крана становить близько 100 Сатоши. Припустимо, що для заробітку манімейкер використовує 10 кранів. В цьому випадку часовий заробіток становитиме 1000 Сатоши.

Повноцінний 8-ми годинний робочий день присвятити роботі з кранами неможливо, так як таке навантаження шкідлива для здоров'я, в тому числі і психічного. Опімально-максимальним можна вважати період часу, рівний 4 годинах. Разом, в день можна заробити 4000 Сатоши.

З огляду на текушего курс біткоіни по відношенню до рубля, а також курс рубля по відношенню до долара, отримаємо величину добового заробітку в рублях. Ця цифра буде дорівнює 20 рублям. Отже, при сумлінному виконанні цієї роботи можна заробити 600 рублів на місяць.  

Якщо користувач готовий проявити нелюдську активність і працювати одночасно на 30-40 кранах по 10 годин на добу, він отримає місячний дохід в розмірі 10 000 рублів.

Щоб отримати такі гроші, відвідування кранів, справді, стане важкою каторжною роботою. Так як за екраном монітора комп'ютера або дисплеєм мобільного телефону доведеться проводити десятки годин вільного часу. Безумовно, цей заробіток не передбачає серйозної розумової чи фізичної навантаження, але від цього людина не буде втомлюватися менше. Вважаю, що зароблені 10 000 рублів не виправдовують енергії, що витрачається для їх отримання.

А тепер найважливіше. При спробі виведення зароблених Сатоши, кожен кран стягує комісію. Несподівано, чи не так? Але так і є насправді. В середньому, величина цієї комісії становить 10 000 Сатоши. Таким чином, виходить, що певну частину свого робочого часу користувач переглядав відео, кликав по банерах і читав листи абсолютно безкоштовно, «працюючи на дядю» - власника біткоіни крана.

13 способів заробітку криптовалюта в інтернеті

Реальний експеримент

Ми вибрали з широкого різноманіття ті біткоіни крани, які відносять до категорії найбільш прибуткових.
  1. Bonusbitcoin.co обіцяє своїм учасникам за один сеанс виплати в розмірі близько 5000 Сатоши. Однак, при реальній спробі заробітку вдалося отримати лише 6 Сатоши. Причому, це максимум. Наступні спроби обернулися ще меншим заробітком. Багато гри не працюють. Ресурс невиправдано довго вантажиться, а подальший процес синхронізації триває кілька хвилин. Капчу дозволено заповнювати з періодичністю 1 раз в 15 хвилин. Якщо користувачеві дуже крупно пощастить, що практично неймовірно, він отримає 5000 Сатоши, а якщо ні - доведеться задовольнятися малим. Протягом 8-ми годинного робочого дня можна зібрати 200-250 Сатоши або всього-на-всього 0,7 рубля.
  2. Dailyfreebits.com. За заявою розробників, це кран дозволить заробити за один раз від 6 до 1200 Сатоши. Неодноразові спроби обернулися заробітком самого мінімального обіцяного порога. Після відвідування ресурсу протягом кількох наступних днів вдалося покласти на рахунок 115 Сатоши. Безумовно, завдання тут нескладні, проте, ресурс не можна назвати привабливим через абсолютно незначного заробітку.
  3. Welovefaucets.com. Ресурс гарантує отримання 15, 20, 30 або навіть 100 Сатоши протягом кожних 10 хвилин. На практиці виявилося, що ці цифри істотно завищені.
  4. 8raa.com/bitcoin пропонує цікавий процес отримання Сатоши. Хід збирання цікавий тільки перший час, а надалі сильно набридає. Щоб отримати одне посилання, необхідно затратити 3-4 хвилини. Виплачує по 6-7 Сатоши. Операція доступна для повтору через кожні 5 хвилин. Процес роботи складний, а виплати мізерно малі.
  5. Faucet надав унікальну можливість заробити протягом одного робочого дня 650 Сатоши. Якщо зробити простенький розрахунок, неважко визначити, що для досягнення суми мінімальної виплати потрібно працювати 46 днів. Сума мінімальної виплати становить 160 рублів.

Висновок: В результаті 3-х денний роботи на 5-ти кранах вдалося заробити близько 1000 Сатоши або 3 рубля. Приємних відчуттів під час роботи не спостерігається, так як постійно доводиться переключатися між різними вікнами, а введення каптчі протягом 2-х годин дуже стомлює зір і притуплює увагу. Деякі сервіси пропонували пограти в рулетку, в яку навряд чи хто-небудь вигравав. Час від часу, складалося враження, що власники деяких кранів займаються справжнім Майнінг, так як в ці моменти вентилятор блоку живлення переходив в посилений режим роботи, а сам блок сильно нагрівався.

Найголовніше - заробити пристойні гроші на біткоіни кранах в наш час неможливо

Чому багато хто все одно юзают крани?

Чому співпраця з кранами не набридає протягом досить тривалого часу? Перше, що може прийти в голову - це думка про простоту заробітку. Так це дійсно так. Людям подобається отримувати прибуток, не докладаючи для цього, здавалося б, серйозних зусиль. Нехай навіть розмір прибутку буде незначним. Однак, власники кранів прекрасно розуміють, що заробіток Сатоши - це постійно повторюваний монотонний процес. Щоб закликати своїх відвідувачів до активності, адміністратори цих сайтів розробили безліч бонусних пропозицій. Основними з них є:
  • Партнерські програми;
  • Рішення простих завдань;
  • Участь в лотереях.

У той час, коли користувач очікує прихід сотні Сатоши, йому пропонують трохи розважитися і подивитися відеоролики, пройти один або кілька опитувань, клікнути по банеру і т.п. Біткоіни крани отримують свій прибуток в результаті розміщення реклами. Відповідно до цієї схеми, власник сайту отримує свої гроші від рекламодавця і тільки невеликі копійки платить користувачам за кліки по рекламних банерів або переходи по посиланнях цього ж рекламодавця.

Щоб дохід від реклами був високим, власнику крана потрібно залучити, як можна більше користувачів. Це призвело до виникнення на кранах партнерських програм. Власники ресурсів за кожного залученого реферала пропонують 40-50%, а за їх активність - 5-20%. Чудовий привід поділитися партнерської посиланням з друзями. Більш того, посилання можна розміщувати на сторінках тематичних форумів. Всі ці дії забезпечать додатковий дохід.

Переважна більшість кранів пропонує своїм користувачам випробувати удачу, взявши участь у пропонованій ним лотереї. Як ставок приймаються раніше зароблені Сатоши. Упевнений, що кожен з читачів не раз купував лотерейні квитки. Як часто випадав щасливий квиток? Якщо дивитися на речі об'єктивно, необхідно відзначити, що реальних шансів подвоїти кількість зароблених Сатоши, вигравши в лотерею, практично не існує.

Список надійних кранів

Є, звичайно люди, яких надприбуток не цікавить, а зайва копійка не завадить, і яким подобається сам процес заробітку на біткоіни-кранах. Щоб позбавити цих манимейкеров від тривалих пошуків в мережі, а також, щоб їм не судилося стати жертвою шахраїв, наведемо список найнадійніших кранів станом на поточний момент.
  • Freebitcoin вважається найнадійнішим краном на безкрайніх просторах всесвітньої мережі. Він співпрацює з клієнтами, починаючи з 2013 року і до цього дня. Чи не зареєстровано жодної скарги, а тим більше спроби шахрайства. За годину роботи є від 20 Сатоши. Розмір доходу залежить від удачі користувача.
  • Bitgames є більш цікавим проектом, так як тут для отримання нагороди потрібно розбити кілька каменів, а не банально клікнути кнопкою. За виконання дій майнер може отримати від 500 до 2000 Сатоши на годину. Ще одна тонкість роботи з цим сервісом полягає в тому, що висновок заробітку можливий тільки після накопичення на рахунку 100 тисяч Сатоши. Так що належний рівень терпіння зайвим не буде.
  • Cryptomininggame відрізняється від аналогічних сервісів наявністю привабливого інтерфейсу. Працюючи тут, користувачеві не знадобиться тупо натискати кнопку. Замість цього, він запустить віртуальний Майнінг. За профілем користувача закріплять невеликий за потужністю майнер, який буде приносити кожні 10 хвилин 100 Сатоши прибутку. Кількість генерується криптовалюта можна збільшити в ході виконання завдань, таких як скачування картинки або перехід по посиланню.

Заробіток на своєму власному біткоіни крані

У будь-якого крана є власник, який розміщує на своєму сайті рекламу, отримує за це гроші, і тільки самої незначною частиною прибутку ділиться зі своїми відвідувачами. Так чому б звичайному користувачеві, що бажає забезпечити собі гідний мережевий заробіток, чи не створити власний кран, безпосередньо отримуючи гроші від роботодавців.

Безумовно, такий спосіб повноцінним заробітком біткоіни навряд чи можна назвати. Однак, якщо не використовувати цей метод, прибутку чекати не варто. Цей варіант можна розглядати в якості заробітку. Ланцюг послідовних дій для його реалізації виглядає наступним чином:
  1. Створення або покупка власного біткоіни крана.
  2. Залучення рекламодавців.
  3. Розміщення реклами на сторінці сайту.
  4. Отримання прибутку.
  5. Роздача Сатоши користувачам, які могли б не мати заробітку при відсутності створеного вами крана.
  6. Різниця, отримана за результатом залучених і віддаються грошей, є тією самою прибутком.

Кумедний підхід, чи не так? Виходить, що без розміщення реклами неможливо отримати прибуток. Але з іншого боку, не буде реклами, Майнер нічого буде постити. Безумовно, кликати по рекламних банерів можна на будь-якому сайті, однак, розміщення реклами саме на тих сайтах, де її гарантовано переглянуть, приносить рекламодавцю більший ефект.

Висновок

Роботу з біткоіни кранами не можна розглядати в якості основного виду заробітку. Навіть дуже успішну співпрацю з ресурсами подібного типу навряд чи можна, взагалі, назвати заробітком. Це просто-напросто найбезпечніший спосіб стикнутися зі світом криптовалюта. Робота з кранами повністю позбавлена ​​ризику втрати власних грошей.

Робота з кранами не годиться навіть для поповнення кишенькових грошей школярів молодших класів. Що стосується дорослих, крани можуть зацікавити лише тих, хто не має хоча б найменший поняття про принципи функціонування криптовалюта. Крани ніколи не стануть ефективним інструментом в ході створення особистого капіталу.

Так скільки можна заробити на біткоіни кранах?

Самий мізерний мінімум, який навряд чи покриє суму комісії за зняття коштів з подібного сервісу. Не будемо забувати про те, що працює комп'ютер споживає з мережі електричну енергію, за яку теж необхідно платити.

Категорія: Криптовалюта | Додав: 10.03.2021
Переглядів: 478 | Рейтинг: 0.0/0