П`ятниця, 29.03.2024, 02:41

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/03438159.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Як заробити грошей в інтернеті без вкладень з нуля

Сьогодні ми розглянемо всі можливі способи для заробітку в інтернеті без вкладень, які може використовувати будь-яка людина без спеціальних знань, навіть якщо тобі немає 18 років, тобто, навіть школяр.

Безкоштовно заробити в інтернеті можна швидко, але дохід від подібних способів невеликою.

Зате це можливість спробувати, почати з чогось, щоб переконатися, що в інтернеті є гроші, і їх можна заробити, вивести і витратити. причому, не вкладаючи ні копійки.

Заробіток на кліках (буксах)

Букси - це спеціальні ресурси, де ви можете виконувати прості завдання від рекламодавців.

Щоб почати заробляти, пройдіть реєстрацію на цих сайтах (список нижче), беріть завдання і виконуйте. В основному, це завдання по перегляду реклами, роликів, сайтів. вам потрібно буде кликати по посиланнях, переходити на сторінки, бути там якийсь час, потім переходити на інші сторінки і т. п. Для деяких завдань потрібно реєстрація на сайті рекламодавця, він же і оплачує роботу. Винагорода нараховується через кілька секунд після виконання завдання.

Скільки можна заробити? В середньому від 30 до 200 рублів в день, при цьому, кількість грошей залежить від вашого витраченого часу на виконання завдань, ніж його більше, тим вищий заробіток.

Безперечними перевагами заробітку на кліках є можливість заробити, не маючи особливих навичок і знань, немає обмежень за віком, тому підробити може навіть школяр.

Мінусом є сам розмір винагороди, який може служити тільки додатковим доходом.

Виводити зароблені гроші можна на електронні гаманці.

Найпопулярніші сайти заробітку на кліках:
  • SeoSprint.net;
  • Seo-Fast.ru;
  • Liked.ru;
  • ProfitCentr.com;
  • Vipip.ru.

Якщо вас цей спосіб зацікавив, то ви захочете почитати також про Мобільному заробіток на кліках без вкладень: популярні додатки

Заробіток на лайок і глобально в соціальних мережах

У соцмережах можна не тільки спілкуватися і знайомитися, багато давно використовують їх для простого заробітку на лайок і подпісках.Етот спосіб схожий на попередній, т. К. Тут теж треба виконувати завдання, розміщені на спеціальних сайтах-біржах, тільки завдання ці пов'язані з соціальними мережами.

Для роботи буде потрібно активний профіль Вконтакте, Інстаграм, Однокласниках, Фейсбуці або Ютубі з фотографіями, заповненими даними і реальними друзями. Чим більше інформації, передплатників і друзів, тим краще. Тільки такий аккаунт допоможе заробити гроші.

Рекламодавці платять гроші за лайки, репости до записів, підписки на певні групи, коментарі, перегляди відео і т. П.

Реєструємося на біржі, прив'язуємо до свого профілю всі наявні акаунти в соціальних мережах, які відповідають вимогам, і виконуємо завдання. Оплата проводиться моментально, після того як програма перевірить виконання завдання.

Судячи з відгуків, в день виходить заробити близько 100 рублів, для цього потрібно витратити 3-4 години часу.

До плюсів можна віднести просту технологію заробітку, вільний графік, швидке нарахування оплати, немає вкладень.

З недоліків потрібно відзначити монотонну роботу, яка не відрізняється високою оплатою, до того ж профілі в соціальних мережах стануть рекламним «щитом», високий ризик блокування облікового запису.

Ресурси для заробітку в соціальних мережах:
  • Vktarget;
  • Smmok;
  • V-like;
  • VKserfind

З цієї ж теми: Як заробити на лайок і глобально в Інстаграм

Заробіток на відео

Відео може приносити не тільки задоволення від перегляду, але і дохід. Сума заробітку коливається від 60 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і більш. Все залежить від способу заробітку.

На переглядах

Найпростіший варіант без вкладень - звичайні перегляди відеороликів за гроші. У день достатньо приділяти пару годин щоб заробити до 150 рублів. Для роботи буде потрібно реєстрація на спеціальному сайті, після потрібно прив'язати свої сторінки соціальних мереж і переглядати відео тривалістю по 1,5-2 хвилини. Дивитися треба повністю і до кінця, за це в особистому кабінеті сайту нараховуються гроші - від 2 копійок, до 3 рублів. Це небагато, тому для досягнення великої суми буде потрібно багато часу і зусиль. Короткі відео тривалістю 30 секунд оплачуються по 2-3 копійки, таким чином, в годину не вийде заробити більше 20 рублів. Кожен думає сам, чи варто витрачати свій особистий час на це.

На своїх відео

Заробляти можна і на власних роликах, викладених в Ютуб. Сума доходу залежить від кількості переглядів і реклами, розміщеної в відео. Всі ролики повинні відрізнятися унікальністю, бути цікавими аудиторії, саме такі відео збиратимуть перегляди.

На онлайн-кінотеатрах.

Суть полягає в розміщенні на особистих облікових записів або сайтах персональної партнерської посилання на фільм. Подібна маніпуляція залучає інших користувачів інтернету переглянути фільм, до його вільного виходу на простори інтернету. Розмір заробленої суми залежить від кількості увійшли користувачів в онлайн-кінотеатр за посиланням.

Створення відео на замовлення

Високі заробітки можна отримати, працюючи на створенні відео - роликів на замовлення клієнтів. Це можуть бути вітальні ролики, огляди товарів або послуг. Тут важлива творча жилка, фантазія і вміння знімати якісні відео. Оплата за один ролик коливається від 500 до 2500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Цей вид заробітку зажадає терпіння, адже спочатку потрібно створити рекламу своїх послуг, портфоліо з роботами і шукати потенційних клієнтів.

Сайти роботодавців:
  • Воркзілла;
  • BeSeed;
  • VideoSeed;
  • МоёVideo;
  • VKTARGET.

Заробіток на фото

Розміщуючи унікальні фотознімки, хорошої якості в спеціальних фотобанках, можна заробити гроші. Популярні і поважають себе, купують знімки в інтернеті, але для них вкрай важливо висока якість і унікальність фотографій. Для цього існують спеціальні англомовні і російськомовні ресурси з продажу візуального контенту. Заробіток буде вище, якщо фотографії зняті професійною камерою. За одне фото можна отримати від 7 до 200 рублів, залежить це від розміру, якості, оригінальності, затребуваності і краси знімка.

Для роботи буде потрібно реєстрація з введенням паспортних даних на спеціалізованих сайтах з продажу фото контенту. На багатьох з них підписується електронний договір, тільки так можливо розміщення фото і виведення коштів. Перед продажем фотографій, вони перевіряються на унікальність адміністрацією сайту, і після виставляються на продаж. Попитом користуються векторні знімки, фото текстур, фотографії вузької спрямованості, тварини, чорно-білі знімки, панорамні види, дрібні елементи зняті крупним планом і т.д. Для того щоб в місяць отримати прибуток в середньому 15 тис. Рублів, в день потрібно завантажувати близько 1500 тисяч знімків.

Популярні фотобанки:
  • Shutterstock;
  • IStockphoto;
  • Bigstock;
  • Dreamstime;

До плюсів можна віднести можливість заробити на улюбленому і цікавому хобі без вкладень. Фото, що мають унікальні та цікаві тематики, здатні принести непоганий дохід. Мінуси: трудомісткий процес, фотографії продаються не кожен день, тому заробіток нестабільний.

Заробіток на файлообмінниках

Тут не треба мати особливих умінь і навичок. Файлообмінник - це ресурс, який дозволяє завантажувати і викачувати файли для подальшого обміну ними. Завантажувати можна відео, книги, фільми, знімки, програми. При завантаженні файлу користувачеві видається посилання, її можна розміщувати на сторінках в соціальних мережах, форумах, сайтах або інших відомих ресурсах.

Оплата нараховується за транслювання реклами під час завантаження або за укладення договору між зацікавленою особою і файлообмінником. Партнерська угода укладається між компанією, яка зацікавлена ​​у використанні саме її ресурсів, так як має платні варіанти використання. При завантаженні файлу з сайту, користувачеві надходять пропозиції про послуги компанії, якщо він їх купує або починає ними користуватися, частина грошей від цієї суми надходить особі, завантажив даний файл.

Заробити таким методом можна до кількох тисяч рублів, все залежить від кількості завантажень файлу. Для підвищення їх числа, потрібно якомога більше розміщувати посилання на скачування на різних ресурсах.

За одне скачування в системі нараховується від 3 рублів, вивести гроші можна на електронний гаманець, деякі сайти пропонують виведення коштів на банківську карту. Висновок здійснюється від 50 рублів, надходить переклад близько 3 діб.

Як заробити на файлообмінниках

Для цього способу заробітку не потрібно власний сайт, а якщо він вже є, це велика перевага, так як заробити вийде більше. Вкладення теж не потрібні. До мінусів, в першу чергу, відноситься ризик бути заблокованим в соціальних мережах, при частому і нав'язливому розміщенні своїх посилань. Детальніше про заробіток на файлообмінниках читайте в цій статті.

Популярні файлообмінники:
  • Depositfiles;
  • Dick Spase;
  • File-seven;
  • File-spase;
 
Заробіток на введенні капчі

Справитися з цим завданнями може навіть школяр. Вкладень немає. Але, на жаль, заробити на цьому багато не вийде. Каптча - це картинки з зображеними на ній цифрами або буквами, або зображення транспорту, дорожніх знаків, тварин і іншого, що виникають при реєстрації на будь-якому ресурсі.

Люди, які займаються розкручуванням сайтів, заносять певний ресурс на різні сайти, і скрізь необхідно вводити капчу. Для економії часу і сил вебмастера можливо автоматичне заповнення капчи, але картинки і текст дана програма розпізнати не може. Тому люди замовляють на спеціалізованих сайтах роботу по введенню капчі, і платять за це гроші виконавцям. За кожен введення капчі вам на рахунок надходить від 5 до 10 копійок.

Переваги цієї роботи очевидні, дії нескладні, не вимагають спеціальних знань і умінь. До мінусів варто віднести нецікаву і монотонну роботу, на жаль не приносить високого доходу.

О першій годині можна заробити близько 20-30 рублів, в середньому за 1000 правильно введених команд нараховується 50-60 рублів. Сайтів для подібної роботи не багато, самі перевірені з них:
  • RuCaptcha.com;
  • EnigmaSolvers.com;
  • X-Captcha.ru.
 
Заробіток на опитуваннях

Участь в опитуваннях і заповнення анкет може принести невеликий прибуток. Суть в тому, що багато маркетингові компанії проводять опитування серед населення, з метою з'ясувати думки потенційних клієнтів, їх переваги серед товарів і послуг і т.п. 

За заповнення анкет нараховуються гроші, так як не всі хочуть витрачати час і відповідати на питання, а грошова винагорода є стимулом і заохоченням для аудиторії.

Для початку потрібно зареєструватися на сайті-опитувальнику і заповнити всі запитувані дані. Чим більше ви введете особистих даних, тим більше вам потім буде приходити анкет для заповнення. Зазвичай в день приходить 1-3 опитування. За одне опитування в середньому нараховується від 25 до 100 рублів, високооплачувані анкети зустрічаються рідко. Якщо працювати на декількох анкетах одночасно, можна заробити кілька тисяч рублів на місяць (судячи з відгуків). Важливо не потрапити на сайт шахраїв, вони зазвичай вимагають невеликий внесок при реєстрації, насправді, реєстрація повинна бути абсолютно безкоштовна.

Плюси заробітку на опитуваннях: вільний графік, без начальства, що дозволяє працювати з будь-якого місця, легка робіт.

Мінуси: невеликий прибуток, щоб досягти мінімальної суми виплати, може пройти кілька місяців.

Перевірені опитувальники:
  • ANKETKA.RU;
  • GlobalTestMarket.com;
  • ThePanelStation.com;
  • Surveys.ru;
  • OnlineOpros.org;
  • Anketolog.
 
Заробіток на відгуках

Тут є 2 варіанти: писати свої чесні відгуки про продукти, якими ви реально користувалися, або писати відгуки на замовлення, від свого імені, про товари, які ви ніколи і в очі не бачили. Тут питання етики і вашій совісті.

У першому варіанті вам треба писати якомога більше відгуків про товари і послуги, якими вам колись доводилося користуватися. Пишіть чесно і об'єктивно, прикладайте фото. Оплата йде за перегляди ваших відгуків - чим більше людей зайдуть і переглянуть їх, тим більше вам капне грошей. Відгук вважається переглянутих, якщо він був відкритий не менш ніж 15 секунд. За один перегляд можна отримати від 1 до 100 рублів. Але це завжди сущі копійки. . Інша справа - писати відгуки на замовлення.

Платні відгуки з'явилися порівняно недавно і вже набрали популярність. Замовники платять за відгуки про товари, послуги, фільмах і т. Д.

Заробити на цьому можна близько 350 рублів в день і більше. На спеціалізованих сайтах замовники розміщують свої вимоги до роботи і тему відкликання. Обсяг одного відкликання не менше 500 символів, повинен бути унікальним, тобто, не скопійованих з іншого ресурсу, грамотним і правдоподібним, стимулюючим купити товар. Оплата за 1 відгук може досягати 1000 руб.

Сайти, що дозволяють заробити на відгуках:
  • Отзовік;
  • Адвего;
  • ВсеОтзиви;
  • SeoSprint;
 
Заробіток на установці додатків

За те, що ви встановите додаток на свій пристрій, багато розробників платять невеликі гроші. Це потрібно їм для просування своїх додатків, підняття їх в рейтингу і здобуття популярності.

Для початку роботи потрібно пройти реєстрацію на сервісах (вказані нижче). В день на різних сервісах з'являється від 5 до 20 запитів на установку. За одну установку файлу нараховується в середньому 10-15 рублів. Вивести їх можна на номер мобільного телефону, електронний гаманець або витратити їх на покупку в інтернеті.

Деякі завдання не обмежуються тільки лише на встановлюєте програму зустрічаються замовлення, де потрібно його оцінка або написання відкликання про нього. Такі завдання оплачуються трохи вище. Після того, як додаток було встановлено і активовано, його можна видалити, звільняючи місце для нових програм. Деякі розробники ставлять обов'язкова умова, користуватися встановленим додатком близько тижня, після його також можна видалити.

У день можна заробити близько 100-200 рублів. Для збільшення доходу багато хто користується реферальной програмою і пасивним доходом від установок своїх рефералів. Великих грошей у такий спосіб не заробити, але поповнення рахунку мобільного телефону, без розтрат особистих грошей, цілком реально. Встановлювати програми можна як з мобільного пристрою (Андроїд, IOS і ін.), Так і з ПК.

Де можна знайти подібні завдання:
  • Payforinstal.ru;
  • ProfitTack.com;
  • Appbonus.ru;
  • Appcoins;
  • Appcent.
 
Заробіток на написанні статей

Цей вид заробітку називається копірайтингом, а професія «Копірайтер».

Для початку роботи, потрібно зареєструватися на сайтах для копірайтерів. На них замовники розміщують завдання з написання статей для сайтів, які ви можете брати і виконувати. До кожного замовлення існують вимоги: обсяг символів без пробілів, унікальність за спеціальними програмами, план статті, тема, ключові слова для пошуку і т.д. Після того, як виконавець подає заявку на виконання замовлення і отримує схвалення, йде час, за яке замовлення повинен бути виконаний. Якщо готова робота відповідає всім вимогам замовника і не потребує доопрацювання, протягом декількох годин виконавцю на баланс надходить наперед визначена сума грошей.

Заробіток на написанні статей в інтернеті за гроші

В середньому за 1000 знаків замовники платять від 20 до 50 руб. Ціна залежить від складності статті, від досвіду і навичок копірайтера. Якщо його досвід достатній, він може брати в роботу високооплачувані замовлення від 50 руб. за 1000 символів. Роботи повинні бути цікавими, унікальними, без граматичних і пунктаціонних помилок, в такому випадку хороші відгуки і пропозиції про співпрацю допоможуть заробити набагато більше. Замовлення мають різний характер, це може бути текст, що продає, переклад статей, наукові, інформаційні і т.д.

Переклад статей

Попитом користується переклад статей, частіше з англійської мови та навпаки, з російської на англійську. Для перекладу замовники не вимагають освіти лінгвіста або диплом про закінчення курсів іноземної мови, достатньо лише вільно володіти іноземною мовою і розуміти, про що текст. При перекладі потрібно дотримуватися деяких правил: не зраджувати стиль і терміни тексту, дотримуватися унікальність і структуру тексту. Переклад статей оплачується вище, за 1000 символів тексту, що копірайтер отримає від 150 до 500 рублів. Чим складніше тема і вже її спрямованість, тим вища оплата.

На багатьох біржах є можливість не тільки писати статті за гроші на замовлення, а й продавати свої вже готові статті.

В місяць на написанні статей можна заробити від 2000 до 20000 рублів. Дохід залежить від кількості виконаних замовлень, від того, як швидко ви друкуєте, як швидко можете аналізувати інформацію і складати з неї унікальні тексти. Всі ці вміння приходять з досвідом, вже за місяць можна навчитися добре писати. Тут є тільки одна вимога - ви повинні писати грамотно, інакше нічого не вийде.

Якщо ви напрацюєте портфоліо і покажете себе як професіонал, то вам почнуть пропонувати співпрацю безпосередньо, за ціною від 100 руб. за 1000, так можна заробити набагато більше 15000 рублів. Виводити гроші можна на електронні гаманці або банківські карти, переклад надходить близько 5 днів.

До плюсів відноситься можливість високого заробітку без вкладень, вільний графік, творча і цікава робота, мінімальна сума виводу від 250 рублів. З мінусів варто відзначити, що перший час замовлення на велику суму брати в роботу не вийде, потрібно досягти певного рівня і рейтингу на біржах, трапляються складні технічні завдання і прискіпливі замовники.

Пошукові системи для копірайтерів:
  • Text.ru;
  • Etxt.ru;
  • Advego.ru;
  • Copylancer.ru.

Курсові, дипломи, реферати

Написання курсових та дипломних робіт популярний вид заробітку, так як тисячі студентів готові заплатити хороші гроші за грамотну і унікальну роботу. Цей вид заробітку підійде для викладачів, студентів, жінок в декреті, які мають знання в певній сфері.

Для початку роботи потрібно зареєструватися на спеціалізованому сайті, який продає курсові роботи. Принцип роботи такий же, як і у звичайного копірайтера. На сайт надходять замовлення про виконання роботи на певну тематику, за виконання яких на рахунок надходять гроші. Робота повинна відповідати всім вимогам замовника та виконуватися строго за правилами, мати структуру, зміст, розділи і підрозділи, таблиці.

Готові реферати можна виставляти на продаж. В місяць можна заробити в середньому 25000 рублів. Деякі сайти розраховують вартість від кількості символів, інші платять певну суму за одну сторінку роботи. Заробіток можна збільшити, залучаючи рефералів і отримуючи від 20 до 35% від їх заробітку.

Плюси - непоганий прибуток, зведений графік, цікава робота. До мінусів відноситься сезонність даного заробітку, більшість замовлень надходить влітку, в решту часу замовлення є, але їх кількість мінімально. Сайт, на якому був розміщений запит на виконання роботи, віддає виконавцю тільки 20-25% від оплати замовника.

Ресурси для роботи з написання рефератів і курсових робіт:
  • Work5.ru;
  • Zaochnik.com;
  • Referatik.ru;
  • Readywork.ru.

Заробіток на фрілансі

Фріланс - це це віддалена робота за різними спеціальностями. У вас немає начальника, ви не працюєте на конкретну фірму, а просто берете замовлення у різних людей і компаній і виконуєте їх віддалено.

Можна працювати фрілансером в абсолютно будь-якій сфері: юристом, бухгалтером, редактором, веб-дизайнером, програмістом, психологом, учителем і навіть лікарем.

Як заробити на транскрібаціі аудіо та відео в текст онлайн

Робота цікава, дозволяє заробити гроші віддалено, характер діяльності і оплату своєї праці людина вибирає сам, Недоліки цього заробітку полягають в тому, що новачок витрачає багато часу на пошук потенційних клієнтів, йому потрібен час для накопичення досвіду і підвищення рейтингу. Тільки по досягненню високого рейтингу, заробіток буде більшим. 

Біржі заробітку для фрілансерів:
  • Fl.ru;
  • Weblancer.net;
  • Work-Zilla;
  • Kwork;
  • Upwork.com.

Заробіток на партнерських програмах

Партнерська програма - це алгоритм співпраці між вами і людиною (магазином), який щось продає. Ставши партнером, ви можете залучати клієнтів для покупки партнерських товарів, і вам від кожної покупки буде виплачуватися комісія.

Це чимось схоже на мережевий маркетинг, тільки простіше. Зараз багато магазинів мають партнерську програму (або, як ще називають, реферальную).

Спочатку потрібно знайти сайт, інтернет - магазин, який пропонує партнерські стосунки. Після реєстрації на ресурсі, ви отримуєте посилання, по якій проходить залучений вами відвідувач і закріплюється за вами. Якщо він купує товар або послугу даного магазину (або укладає з ним угоду, вирішує скористатися послугами банку), ви отримуєте свій відсоток. В середньому власник програми готовий відраховувати до 40% від проведеної за допомогою партнера угоди.

Розміщувати партнерську посилання можна на своєму сайті або в соціальних мережах в особистих облікових записів, групах. Чим більше людей пройшовши за посиланням, укладуть договір з компанією, або придбають товар, тим вищий заробіток. До вибору партнерської програми потрібно підходити серйозно. Важливо, щоб товари та послуги організації користувалися попитом, були цікаві і унікальні, непотрібний товар не зможе принести дохід партнеру. Якщо співпраця планується з інтернет-магазином, потрібно ознайомитися з його товаром, способом оплати і доставки, поверненням.

Почати заробляти можна без вкладень, а згодом можна купувати рекламу. 

При грамотному підході до роботи, без вкладень можна заробити до 7000-10 000 рублів. А при ефективному платному просуванні, можна вийти на серйозний прибуток від 100 000 рублів.

Але існують і недоліки, прибуток непостійна, залежить від якості товару і послуг, їх необхідність, кількості проведених угод. Якщо використовувати платні способи просування свого заслання, то існує ризик піти в мінус.

Тут можна знайти партнерські продукти:
  • Glopart.ru;
  • Linkbuilder;
  • BetAdvert;
  • Aliexpress;
  • Sotmarket;
  • Admitad.

Заробіток на Авито

На Avito та інших подібних сайтах можна продавати свій товар, новий або бувший у вжитку, рекламувати свої послуги, які будуть цікаві людям. Для продажу потрібно зареєструватися на сайті, створити оголошення із зазначенням ціни, фото описом товару і контактного телефону. Після залишається чекати повідомлення або дзвінка, від зацікавленої особи. Чим більше опису характеристик товару і фотографій різних ракурсів, тим вище шанс продати його.

Продавати можна товари, зроблені своїми руками, або товари інших умільців, які готові платити відсоток за допомогу в просуванні. Попитом користуються недорогі товари з китайських сайтів, які можна продавати за своєю ціною з невеликою накруткою. Деякі продають продукцію мережевих компаній - тут можна заробляти без вкладень.

Розміщувати можна безкоштовні і платні оголошення, періодично потрібно підвищувати оголошення в топі, або видаляти старе і додавати аналогічне нове.

Сума місячного доходу залежить від затребуваності товарів, які ви продаєте, націнки, безпосередньої вартості, а також від опису (грамотно описати товар теж треба вміти)

Великим плюсом є можливість продавати товари власного виробництва, речі, які вже не потрібні вам, але можуть стати в нагоді іншим.

Гроші покупець передає безпосередньо продавцеві, чекати тривалого перекладу не буде потрібно.

Часто на Авито і подібних сайтах купують дитячі ліжечка, коляски, санки, речі та інші предмети, на їх продажу за один раз можна принести в бюджет непогані гроші. Попитом користуються товари ручної роботи: прикраси, косметика, свічки, солодкі подарунки, одяг.

Висновок

Ми розглянули всілякі безкоштовні способи заробітку через інтернет, які не потребують вкладень, але вимагають багато зусиль і вашого часу. З усього перерахованого вище рекомендуємо звернути увагу на фріланс і написання статей на замовлення. Це те, з чого можна почати заробляти в інтернеті непогані гроші.

Для отримання швидких грошей рекомендуємо завантажити наш безкоштовний навчальний файл (Формат PDF), з якого ви дізнаєтеся простий спосіб, як вже завтра отримати перші гроші з інтернету.

Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 370 | Рейтинг: 0.0/0