Вівторок, 18.01.2022, 00:42

Форекс


Меню сайту
/_pu/2/00580133.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Рейтинг зарубіжних буксов для заробітку на кліках

Багато хто мріє заробляти гроші, не виходячи з дому. Найбільш простим способом для заробітку в інтернеті є перегляд реклами - людина просто робить клік по посиланню, робить перегляд від кілька секунд до хвилини і отримує грошики. Але, щоб в дійсності отримувати непогані гроші з цього, варто придивитися до закордонних сайтах, які прийнято називати букс і вони платять долари. 10-15 штук таких буде досить, щоб назвати свій заробіток стабільним. У цій статті розглянемо рейтинг зарубіжних буксов, які найбільш вигідні для заробітку на даний момент і які в дійсності платять.

Зміст статті:
  1. Скільки можна заробляти?
  2. Особливості виведення коштів.
  3. Найкращі зарубіжні букси.
  4. Надійні іноземні букси.
  5. Висновок.

Скільки можна заробляти?

Мова не йде про сотні доларів за рекламу, але один перегляд може виходити близько 20 центів. З огляду на, що реклама не тривати більше 1-2 хвилин, то можна порахувати, що в годину можна заробити до 5-6 доларів, якщо без перерви кликати на рекламу.

Хоча в більшості випадків можна придбати апгрейди, щоб підвищити своє членство або рейтинг для більшої плати за одну рекламу, а також запрошеним вами рефералів або системних, які будуть ставити клік замість користувача, заробляючи для нього ще більше.

Тільки й тут потрібно враховувати деякі особливості:
  1. На деяких сайтах необхідно досягти певного рівня майстерності, щоб платили більше.
  2. Тимчасово реклами може не бути, тому, в ці хвилини (години) заробіток на буксах буде не доступний.

Особливості виведення коштів
  • через міняв до 20%
  • через кредитку 5 $ - протягом 3 днів
  • через банківський чек 20% - висновок до 30 діб от 2000 $ вигода більше

Так як мова у нас йде про закордонні буксах, то з висновком буде трохи складніше, ніж, ніж з російськими сайтами. Основні джерела для виведення - електронний гаманці, найбільш поширений з яких, - PayPal, але на Україні і Білорусії він не працює. Також висновок доступний на Bitcoin і інші гаманці. Уважно вивчіть розділ щодо виведення грошей в обраному буксе.

Апгрейд (upgrade) спочатку відноситься до оновлення на пристроях старих версій на більш нові: апгрейдити. Тут же слово апгрейд має значення як перехід на новий, більш вигідний рівень за гроші.

Найкращі зарубіжні букси

Коротко розглянемо кілька сайтів, які займають високий рейтинг серед користувачів, які вирішили заробляти ставлячи кліки.

Програми для заробітку біткоіни

• ATICLIXER.


Цей букс був створений надійним адміністратором, у якого в арсеналі є ще парочку подібних, і всі вони працюють стабільно. Щоб гідно заробляти, необхідно досягти певного рівня. Найпопулярніший серед користувачів на даний момент - Director 90 днів + 500RR.

• GPTPlanet.

«Дідок», який працює стабільно з 2010 року. Щоб добре заробляти, необхідно придбати «оновлення», при якому замість вас будуть здійснювати кліки боти. Найбільш вигідними є ті, в назві яких є слово Gold. Непогано заробляти можна за допомогою запрошених, за кліки яких теж платять. Найбільш вигідне кількість запрошених рефералів 750/1000 з включеним автоматичним відтворенням.

• ScarletClicks.

Визнано таким, що самим надійним буксом на даний момент. Сайт платить вже більше 9 років, тому завоював довіру користувачів. Адміністратор створював і інші, але тут найбільш високий AVG. Як і в попередніх буксах, тут необхідно оновитися до певної міри. Як і в GPTPlanet, найвигіднішими будуть ті апгрейди, в яких є слово Gold. Тут необхідно для заробітку 500/1000 з включеним автоматичним відтворенням. Адмін надає всякі плюшки у вигляді знижок на поновлення. Можна стежити за ними і непогано заощадити.

• Optimalbux.

Проект від адміністратора ScarletClicks і GPTPlanet. Для збільшення доходу тут не потрібно купувати якийсь певний апгрейд, але необхідно збільшувати кількість кліків від орендованих рефералів. Коли тільки почнете, щомісячний прибуток становитиме близько 10 доларів за самостійні кліки.

• Twickerz.

Надійний адмін, який платить вже більше 7 років поспіль. Щоб почати добре заробляти, не потрібно думати, який апгрейд купувати - всі вони гарні собою і відрізняються гарною роботою рефералів. Прибуток відразу ж видно. Щодня необхідно переглядати близько чотирьох оголошень Regular Exposure.

• ZIGMA.CASH.

Це третій проект від адміністратора інших - Twickerz і YouGetProfit. Тут заробіток грунтується на орендованих рефералів. Чим більше їх, тим більше ви отримуєте. Тут є кілька апгрейдів - деякі з них доступні на рік, інші на 90 днів. Вибирати можна будь-який, все вони досить прибуткові.

• ATICLIX.

Досить-таки прибутковий і надійний зарубіжний букс від адміністратора, у якого є три таких подібних, а також особистий ротатор і сервіс скриптів. Будь-апгрейд підійде, адже заробіток безпосередньо залежить від вашого членства. Орендовані реферали працюють без перебоїв, тому їх навіть не доведеться оновлювати. Перший мінімальний заробіток в місяць складе близько 11 доларів.

• CroClix.

Адміністратор родом з Хорватії, і вже має кілька подібних букс в арсеналі. Платить він вже близько 6 років і надає апгрейди, найбільш вигідні з яких йдуть на шість місяців і називаються Titanium. Тут дається мінімум 20 активних рефералів, які будуть допомагати заробляти від 8 доларів на місяць до максимального ліміту на цьому буксе.

• EkoClix.

Як і попередній, він йде від того ж самого адміністратора з Хорватії. Обидва ці проекти надійні, і їм можна довіряти. Тут радиться купувати «Leaf» відразу на півроку, адже це дозволить непогано заощадити - цілих 40 доларів. А заробляти можна від 7 доларів щомісяця.

• ELDICOIN.

З двома попередніми саме цей букс об'єднує один творець-адміністратор. Тут, по вашому членства, можна збільшити дохід. Тут не має значення, який саме апгрейд необхідно купувати, все залежить від кількості кліків. Так, можна заробляти від 30 доларів щомісяця, і, звичайно, це не є межею.

• Godl - це німецький сайт, виплачує в євро починаючи з 1 євро на кілька популярних платформ. Дохід йде на кліки, завдань досить, створений 9 років тому. Учасників більше половини росіян.

Надійні іноземні букси

Розглянули ті, які зараз користуються особливою популярністю серед фрілансерів, а тепер розберемо ті букси, які також гідні нашої уваги. Всі вони робочі, творцям можна довіряти, просто не увійшли в десятку кращих. У деяких з них ті ж самі адміністратори, що і в найкращих, тому можна для роботи розглядати і сайти, які будуть приведені нижче.

Мобільний заробіток на кліках без вкладень: популярні додатки

• YOUGETPROFIT.

Зарубіжний букс з цією назвою вже згадувався трохи вище, поряд з десяткою, адже тут той же адміністратор, що і в Twickerz. Тут платять вже більше 6 років, і гарний він тим, що можна мати стабільний заробіток без придбання апгрейда. Але все ж, якщо зважитеся його купити, то краще вибирати Silver. Щодня необхідно переглядати чотири реклами Paid To Click Ads.

• ojooo.

Німецький сайт, в роботі з яким немає необхідності в придбанні апргрейд, адже тут можна працювати як самостійно, так і орендувати або запрошувати рефералів. Від прямих рефералів можна отримати 50%, що є додатковим стимулом, щоб розповідати іншим про даний буксе. Для більш зручного серфінгу можна використовувати спеціально розроблене додаток, які називається також, як і сам сайт.

• Minerva-clicks.

Наймолодший і швидко розвивається проект, який почав працювати близько півроку тому. Тут продумане розподіл доходу, а невеликий апгрейд за 6,5 баксів допоможе збільшити свій дохід. Незважаючи на те, що проект досить молодий, виплати відбуваються стабільно і дуже швидко.

• NEOBUX.

Тут існують правила, до яких необхідно звикнути. Перші 15 днів не можна запрошувати рефералів, а також для повного доступу необхідно мати 100 переглянутих посилань, але зате після заробітку, рівного 60 центам можна орендувати їх у системи.

• SPRIZADS.

Один з наймолодших проектів, що зародився навесні 2018 року. Щоб отримувати стабільний дохід, який легко виводити, необхідно закупитися апгрейдом, бажано Golden.

• ATIADS.

У десятці найкращих уже був закордонний букс, який створив даний адмін, тому і цього проекту можна довіряти. Найвигідніший апгрейд називається «District». Тут доступні і швидкі висновки зароблених доларів, і реферали, яких ви орендуєте у системи, працюють стабільно.

• ATIBU X.

У даного адміна це четвертий за рахунком букс, отже, проект відрізняється особливою стабільністю і користується популярністю серед користувачів. Тут вигідні умови, адже при будь-якому апгрейде можна заробляти добре, все тільки залежить від ваших можливостей. Платять швидко, якщо раптом гроші знадобляться терміново, то це відмінний варіант. Апгрейди дозволяють підвищувати членство до 1000 балів.

• DIXNE D.

Адміністратори запустили цей проект в 2016 році і з тих пір до цих пір стабільно здійснюють виплати. Хороші умови заробітку і апгрейди за привабливою вартістю. Тут можна отримувати відмінний дохід навіть якщо сам ставиш кліки, не рахуючи орендованих або власних рефералів. Є додаткова плюшка у вигляді реклами даного проекту - при розміщенні скриншота про виплати кожен раз після публікації на баланс буде приходити додатковий долар.

• EldiBux.

Найпривабливіші апгрейди - хочеться купити тільки через назв «PARTY - TIME» і «FULL - TIME», які додадуть до рейтингу 250 або 500 очок відповідно. Даний закордонний букс існує вже близько 4 років і водить в групу інших, адже їх адмін вирішив не зупинятися на одному проекті.

• NBCLIX.

Останній у списку, але не за рейтингом проект, який є максимально прозорим і чесним в прибутку. Тут є кілька апгрейдів, але навіть самого мінімально буде досить на початковому етапі. Далі можна дивитися за своїми можливостями.

Висновок

Звичайно, якщо ви зважилися спробувати почати свій заробіток натискаючи кліки, то краще почати з російських, а потім почати користуватися закордонними сайтами, або буксами. Такі є, але варто вибирати ті, у яких перевірені адміністратори - в більшості випадків вони ведуть кілька проектів одночасно протягом багатьох років.

Майте на увазі, що букс може піти в Скам і ви можете втратити свої вкладення! Ставтеся уважно до вибору.

Для більш стабільного заробітку варто запрошувати інших людей - друзів, колег або родичів, а якщо не хочете запрошувати знайомих, є способи, якими залучаються зацікавлені з боку. Всі ці люди будуть називатися рефералами і відсоток від їх кліків буде надходити на ваш рахунок. Також можна скористатися системними рефералами, яких пропонують деякі проекти.

Апгрейди потрібні для більшого рейтингу, який прямо пропорційно впливає на заробіток. Вибирати можна ті, які йдуть на кілька місяців або навіть рік, адже вони найбільш вигідні. У деяких доступна така річ, як Autopay, що теж є своєрідним бонусом.

Вивчіть уважно сайт, який привернув вашу увагу і будьте обережні, щоб не попастися в руки шахраїв. Все, розглянуті вище сайти, надійні і перевірені, лави серед них немає.


Категорія: Різне | Додав: 14.03.2021
Переглядів: 161 | Рейтинг: 0.0/0