Вівторок, 18.01.2022, 01:33

Форекс


Меню сайту
/_pu/3/54205977.jpg
/_pu/1/02459832.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Скільки можна заробити на ставках

Довгі роки багатьох шанувальників спорту хвилює одне важливе питання: чи можна отримати якийсь дохід від ставок на спортивні змагання, скільки можна заробляти у букмекера?

І потрібно відзначити, що безумовно вигравати гроші в букмекерській конторі можна. Однак, для успішного просування необхідно вибрати правильну тактику гри, а також визначитися з тим, в яких саме напрямках найлегше розібратися, які види спорту можуть принести найбільше прибутку.

Скільки ж можна заробляти на ставках. Потрібно розуміти, що для правильного розвитку в даному напрямку людина повинна придбати і напрацювати у себе ряд спеціальних здібностей і якостей, які допоможуть йому йти до призначеної мети, заробити певну кількість грошей.

Крім того, дане заняття вимагає певного терпіння і прагнення. В голові має скластися розуміння того, що ставки на спорт це дуже складний і трудомісткий процес.

В результаті цього, багато хто починає грати нерозумно, програючи букмекерам величезні суми і постійно опиняючись в мінусі, заробляти таким способом не представляється можливим. Тільки певний невеликий відсоток гравців може дійсно отримувати гроші з постійною періодичністю і на довгостроковому періоді часу.

Як почати заробляти? 

Також потрібно підготувати себе до того, що іноді буквально все буде йти врозріз з бажаннями гравця, адже ставки справа тонка. Деякі люди навіть застосовують таку приказку: «беттінга - це найскладніший шлях до легких грошей».

Дійсно, якщо ряд розваг, таких як слоти в казино або інші автомати, які не вимагають тонкого аналізу, максимальної стриманості та розсудливості.

Якщо в рамках декількох великих ставок дійсно можна зробити легкі гроші, то в форматі постійної гри необхідно докладати величезних зусиль і віддавати всі наявні ресурси, тільки так можна заробляти гроші за допомогою беттінга.

Дуже велике значення має вміння провести межу між разовим виграшем і довготривалим доходом від ставок.
  • при першому варіанті можна всього в декілька ставок збільшити свій банк в кілька разів і вирішити свої короткострокові цілі, в такому випадку можна дійсно вийти на величезний плюс. Але таку діяльність не можна охарактеризувати терміном «заробіток». Це обумовлено тим, що короткострокова перспектива завжди пов'язана з ризиком і будь-яка ставка може підвести, привести до збитків. Заробіток ж вимагає набагато більших зусиль, в результаті яких особа має постійний і стабільний дохід, може заробляти собі на життя;
  • другий розклад набагато складніший, він передбачає планомірне зростання доходів. Але справа в тому, що букмекерські контори всіляко намагаються позбавити людину доходу, і навіть змусити його віддати якомога більше своїх коштів.

Саме тому гравець повинен відразу поставити перед собою чітку мету, до якої він збирається планомірно рухатися. А для цього потрібно чітко уявляти себе підсумкову картину, тобто те, що людина отримає на виході.

Скільки можна заробляти на ставках, скільки ж дійсно вийде заробити, саме такими питаннями задаються багато новачків.

З одного боку реальна сума може здатися гравцеві лякаючою, і навіть змусити кинути цю затію, але з іншого боку це відразу може запобігти невимушені грошові витрати, при яких великі фінансові потоки можуть відправитися в порожнечу.

Спосіб швидкого заробітку для новачків

Найоптимальнішим показником є ​​можливий дохід в 50% від початкового банку, до цього потрібно бути готовим. При цьому потрібно пам'ятати, що отримання прибутку з довгострокового процесу здійснення ставок неминуче пов'язане з великою часткою ризику, заробляти гроші абсолютно безпечно не вийде.

Саме тому багато людей і намагаються знайти для себе зручну, хоч і більш ризиковану стратегію, яка в перспективі може привести до отримання прибутку зовсім іншого масштабу.

Є можливість оперувати величезними грошовими потоками, але потрібно розуміти, що в разі програшу збиток буде максимальним, а значить - подібна тактика дуже небезпечна, особливо для початківців гравців.

Якщо використовувати таку стратегію гри, можна програти великий відсоток від свого банку. Це цілком вагомо, якщо врахувати, що для досягнення хорошого прибутку, як правило, використовують великий розмір банку.

Багато людей задають цілком логічний і правильний питання: а навіщо тоді намагатися заробляти на ставках, якщо лише мізерно малий відсоток людей виходить певний прибуток, а всі інші даремно витрачають свої законно зароблені гроші, поповнюючи рахунки в конторах і програючи їх повністю? А якщо виграш і є, то він дуже малий, так в чому ж тоді полягає основний сенс такої діяльності? Пояснюється даний феномен дуже легко.

Найефективніші способи заробітку грошей на Webmoney

Справа в тому, що дуже часто головною метою людей є зовсім не прибуток від беттінга, а зовсім інше. Їх тягне азарт, який перетворює все вчинки гравця в бажання отримати якомога більше яскравих емоцій, це веде до скоєння великої кількості ризикованих ставок.

Як підсумок, люди не хвилюються через цілих серій, що складаються з одних поразок, замінюючи бажання підняти побільше грошей тим адреналіном, який вони отримують від самого процесу.

В результаті про тих правилах, які повинні дотримуватися всі успішні гравці, доводиться забути, так як рутинний розрахунок не приносить такого задоволення, таких емоцій.

Якщо ж є реальне бажання заробляти багато грошей на ставках, це повинно перетворитися в холодний розрахунок, при якому будь-які емоційні пориви рекомендується відкинути.

Насправді, саме такий варіант гри підходить дуже малій кількості людей, так як за допомогою ставок вони як правило шукають необхідний їм адреналін, отримують емоції, як позитивні, так і негативні.

Лише деякі можуть відмовитися від цього і вибрати стабільний заробіток, який нехай і повільно, але стабільно зростає з кожною окремою ставкою.

Більш того, такі люди дуже дивно поводяться. Вони програють всі свої гроші, а потім починають поширювати абсолютно неправдиві чутки про те, що виграти на ставках абсолютно неможливо, а єдиним виходом є пошук якихось шляхів обходу системи.

Зокрема, на їхню думку можна виграти тільки за допомогою «вилок», за якими уважно стежать і карають недбалих гравців, що є дуже ризикованою справою.

Основні правила

Щоб дійсно хоч скільки-то заробляти на ставках, потрібно обов'язково вміти себе контролювати, а також приступати до справи з холодною головою. Не можна приймати це для себе як звичайна розвага, потрібно відразу визначити для себе, що це важка і копітка праця.

Крім того, не варто розраховувати на моментальний виграш - це практично неможливо. Після повної підготовки, причому не тільки моральної, а й матеріальної, можна приступати до першої стадії. Перші кроки як правило найважчі, вони вимагають уважності і до них слід поставитися якомога серйозніше.

Особливо важливе значення в житті кожної Беттери грає Інтернет, так як на його просторах знаходиться безліч корисної інформації. Щоб добре заробляти, початківець гравець повинен стартувати з вивчення всієї необхідної термінології, так як це дуже сильно допомагає розібратися з тим, на що слід ставити, уникнути помилок.

Також потрібно визначитися з тим, як позначаються різні види ставок, а потім вже розібрати всі правила по різним виду спорту.

Крім того, рекомендується прочитати спеціальну літературу, а також розглянути наявні відео з даної тематики, щоб краще розібратися в даному питанні. Взагалі, потрібно максимально вбирати різну інформацію, яка надходить ззовні. Слід попередити свою гру саме цим.

Раніше вже було сказано про те, що якщо гравець дійсно хоче домогтися успіху і стабільно заробляти на ставках, то він повинен чітко дотримуватися певних правил. І насправді ці правила давно не є секретом і багатьом відкриті, просто не всі можуть змусити себе строго їх дотримуватися.

Правило № 1.

Вміти знаходити ставки з перевагою. Насправді це правило є одним з ключових постулатів ставок на спорт. Пошук таких варіантів повинен ставати пріоритетним завданням абсолютно для будь-якого гравця, так як саме за допомогою них можна впевнено перемагати. Але щоб знаходити такі варіанти, потрібно вміти аналізувати ймовірність тієї чи іншої події.

Нові люди вкрай важко звикають до цього процесу. Дуже часто вони допускають масу помилок, а вибрані події насправді не мають ніякої переваги, гравець помилково визначає її ймовірність.

Щоб заробляти багато, потрібно ставити ставки на спорт більше грамотно, слід добре навчитися аналізувати конкретні види спорту, в яких азартна людина має найбільше знань.

Чим більше досвіду набирає Беттер, тим вдаліше він вибирає події, на які слід звернути свою пильну увагу. Тому слід дивитися як можна більше різних подій за обраним видом спорту.

Останнім часом багато досвідчених гравців вибирають для себе ставки на футбол, так як це приносить солідний дохід, також набирає популярність такий напрямок як кіберспорт.

Так, багато людей настільки люблять спорт, що дивляться величезна кількість трансляцій і здавалося б повинні знати все напевно. Однак, одного досвіду теж може не вистачити, для успішної спроби заробити на ставках потрібно добре розібратися в тому, як влаштований сам внутрішній світ беттінга. Наприклад, варто гарненько розібратися в тому, що вдає із себе маржа, як і коли потрібно застосовувати критерій Келлі, навіщо взагалі потрібні ці явища.

Правило № 2.

Кожен азартний учасник повинен знайти для себе ту стратегію, за допомогою якої він набирає найбільший заробіток, а потім невідступно її дотримуватися. Справа в тому, що саме в залежності від тактики ставок і варіюється правильний вибір дій, які кожен раз повинен буде здійснювати гравець. Є ряд тактик, які є найбільш вдалими з усіх точок зору, в тому числі і з математичної. Якщо строго дотримуватися цих правил, то можна звести ризик ураження до мінімуму, заробляти легко і багато.

Правило № 3.

Кожному учаснику, який бажає заробити на ставках, слід постаратися підвищити свій щомісячний оборот ставок. З одного боку, при цьому може трохи постраждати якість процесу, так як більший обсяг ставок тягне за собою збільшення ризику. З іншого боку в такому випадку буде менший відсоток випадковості, що діє позитивно, адже суттєво зменшується статистична похибка.

Якщо гравець повністю намагається заробляти той прибуток, який він отримує від перемоги на ставках, то будь-який ризик може залишити його без засобів. Це змушує постійно шукати для себе нові варіанти ставок і подій, а також приділяти багато часу аналізу вже минулих подій.

Висновок

Якщо підвести риску під усіма зазначеними правилами, можна вивести один загальний принцип, який і повинен вести гравця до перемог, допомогти йому заробляти: необхідно просто мінімізувати ризики.

Якщо стоїть завдання заробити гроші на ставках, потрібно в першу чергу думати про те, як зберегти банк, а потім вже намагатися його збільшувати.

Відгуки досвідчених людей говорять про те, що в місяць можна стабільно заробляти досить великі суми грошей. Важче з тим, коли потрібна заробити багато грошей в день, в такому випадку не можна повністю позбутися від ризиків на такій короткій дистанції.

Звичайно, заробляти на ставках можна і в середньому успішний гравець досягає прибутку в 20-30 тисяч рублів на місяць, що часто дозволяє використовувати свій дохід в якості основного заробітку.

Саме тому слід уважно розглянути наявні стратегії, а потім дерзати, адже нічого неможливого в цьому занятті немає.


Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 143 | Рейтинг: 0.0/0