Вівторок, 18.01.2022, 01:10

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Різне

Заробіток на введенні капчі - як заробити і вивести гроші: добірка сайтів

Зараз ви дізнаєтеся, як заробляти на капчі і про які суми йдеться. Ми покажемо вам кращі російські і англомовні сайти, на яких точно виплачують гроші за введення дозволеної капчи, покажемо покрокові дії, щоб ви могли збільшити свій дохід і моментально його вивести.

Що таке капча і навіщо вона потрібна?

Напевно кожен стикався з тим, що необхідно ввести набір букв або цифр, вказаних на зображенні, а потім продовжити свої дії.

Капча - це своєрідний тест або картинка, які спеціально спотворені. Завдяки Captcha визначається, хто знаходиться перед комп'ютером - бот або жива людина.

Потрібна капча з різних причин:
  • Захищає від реєстрацій на різних ресурсах не реальних передплатників, а куплених ботів для розкрутки;
  • Щоб зловмисники, які користуються автоматичною системою для злому, не могли здійснювати свої дії;
  • Так визначаються боти, які зламують різні системи і запобігає крадіжка призначених для користувача даних;
  • Розпізнається спам (часто повторювані дії);

Тепер давайте поговоримо скільки можна заробити на капчі і як вони виглядають.

Все про капчі: види

Графічна капча. Певний набір символів (букв і цифр), які спотворені - вони можуть бути закреслено або на саму картинку, де вказані дані символи, можуть бути накладені спеціальні ефекти. Може бути російська капча або латинськими літерами, найпростіша з усіх.

Даний тип почав вже зламували ботами - люди придумують програмні коди для обходу даної системи. Графічним виглядом користується Вконтакте, а також існує Яндекс капча.

Логічна. Цей варіант складніше попереднього, і тут вже більше можливостей для створення даної схеми. Можна створювати приклади - порахувати зірки або сердечка або вирішити вже готовий приклад, що складається з цифр. Також є завдання, при якій доведеться знаходити слово, що починається з певної літери.

Даний тип складніше попереднього і частіше використовується на сайтах для заробітку - однотипні дії приносять прибуток, тому обчислюють небажаних ботів.

Поведінкова капча. На даний момент цей вид застосовується рідше. Потрібно виконати певну дію, наприклад, перемістити або повернути зображення в потрібно місці. При його виконанні комп'ютер визначає справжнього користувача.

Аудіо капча або звукова. Являє собою набір фотографій або звукових елементів, які також необхідно підібрати відповідно до завдання. Такий вид капчі спочатку був придуманий для людей незрячих, щоб у них була можливість користуватися інтернетом без додаткових обмежень. Зараз цей вид є змішаним і додатковим.

Чому платять гроші?

Наприклад, веб-майстрам часто потрібно реєструватися на ресурсах, але виходить капча, щоб виявити, чи не є він ботом і на яку витрачати час вони не можуть. Тому часто використовуються автоматизовані програми, які це роблять самі.

Так як боти не завжди можуть розпізнавати будь-які знаки, капча вводиться замість них реальними людьми, які на цьому заробляють. Замовники перераховують кошти сервісу, який наймає працівників і заробляє%.

Скільки можна заробити на введенні капчі?

Все залежить від швидкості роботи. Чим більше буде розгадано, тим більше заплатять. За 1000 розгаданих слів виплачують в середньому близько 30-50 рублів, тому в годину, при наявності досвіду стільки і заробляють. Часто виконавці скачують бот для заробітку на капчі, щоб прискорити процес, але як ми вже говорили вони не завжди можуть впоратися із завданням.

Зустрічаються біржі, які обіцяють платити за 1000 введень набагато дорожче, ніж на інших. Також ще деякі блогери запевняють, що на капчі легко заробити 500 рублів в день. Це не правда.

Варто розуміти, що за одну таку «завдання» заплатять близько 0,05 рубля, а то і менше. Що стосується можливості отримувати великий дохід, то це буде реально тільки в тому випадку, якщо у вас буде достатньо рефералів (людей, яких ви запросили для заробітку за своєю посиланням). Все залежить від сайту, з яким співпрацюєте.

Головне розуміти, що, якщо обіцяють занадто високий заробіток, скоріше за все - це розлучення.

Заробіток: 1 капча - 1 рубль

Хоча заробіток таким способом вже досить давно практикується і для інших це непоганий дохід, все ж отримувати 1 рубль за капчу - нереально. Якщо такий ресурс існує, то їм явно володіють шахраї, які не бажають платити за працю інших людей. Варто бути реалістами і остерігатися таких, на перший погляд, «привабливих» пропозицій.

Де можна заробити?

Щоб не попастися в погані руки і не почати працювати на шахраїв, варто вивчити найбільш підходящі сайти для роботи. Існують деякі американські сайти, готові платити в доларах, на російських же можна отримати висновок в рублях і в гривнях, що дуже добре для жителів України, а також в біткоіни.

Сьогодні все частіше зустрічаються ігри, які роблять виплати в біткоіни . Що ж являють собою ці майданчики? Зараз розберемося.

Підбірка російських сайтів

Крім всіх перераховані нижче плюсів, можна відзначити ще один - всі вони адаптовані для мобільних, а працювати з телефону на базі андроїд і ios дуже навіть зручно.

Реєстрацію проходите як «працівник» і для подальшої роботи краще користуватися спеціалізованим додатком RuCaptchaBot, в якому працювати вигідніше і зручніше.

RuCaptcha. Ру капча є одним з найпопулярніших для заробітку таким методом. Напевно ви про нього чули. Перш за все потрібно зареєструватися. Тут є три варіанти - розробник, працівник і замовник. Реєстрація дуже важлива, тому необхідно проходити її уважно.

Kolotibablo. Сервіс, який існує вже понад 12 років. Тут капча різного виду, від звичайних символів до картинок. Є велика варіація доступних мов, при реєстрації краще вказувати, що володієте двома мовами - англійською та російською, так отримаєте завдань більше. Щоб почати, необхідно підтвердити свою електронну адресу.

Socialink. Сайт, на якому є кілька різновидів роботи - від реклами в соціальних мережах до розпізнавання ботів, де вводиться капча. Зарекомендував себе, адже тут добре платять, а також існує великий вибір електронних гаманців, де можна побачити свій заробіток з моментальним виведенням.

Х-Captcha. Тут теж є додаток, яке спрощує роботу користувача. Великий вибір налаштувань дозволяє збільшити продуктивність при роботі на капчі. Так, в налаштуваннях можна вибрати режим клону і одночасно вирішувати два завдання, а помічник, який здатний вирішувати нескладні приклади на автоматі, буде просто необхідний для збільшення доходу. Варто пам'ятати, що якщо аккаунт був неактивний більш ніж півроку, то він піти разом з усіма засобами на рахунку.

LeoWork. Як заявляють самі творці, їх проект привабливий з кількох сторін. Миттєва виплата з мінімальними сумами (1 рубль), проводяться регулярно конкурси, виплачуються непогані відсотки від рефералів (до 50% від запрошених). Щоб користуватися цим сайтом, заведіть електронний гаманець Payeer, адже вони співпрацюють тільки з ним.

Заробіток в доларах

Курси постійно змінюються, інфляція позначається, тому в деяких випадках вигідніше співпрацювати з англомовними сайтами, адже там відбуваються виплати в доларах - це більш стабільний варіант, враховуючи зростання цін і незмінність зарплат. Тому зараз будуть приведені три найбільш відомих, де капча і дохід за її введення нараховують у валюті.

Зарубіжні сайти

Щоб користуватися ними, досить в автоматичних настройках вставити російську мову. На різних платформах, які надають можливість за капчу отримувати гроші існують і інші види заробітку, наприклад на німецькому сайті Goldl , де оплата перераховується в євро, можна клацати.

MegaTypers. Щоб зареєструватися, необхідно мати електронну пошту і гаманець. Варто уважно все заповнювати, адже веб-сайт не передбачає зміну інформації. У рядку «код запрошення» можна ввести такий, якщо він є. Тоді людина, якій він належить, буде отримувати винагороду з вашої роботи. При успішній реєстрації ви теж отримаєте унікальний код запрошення.

2Captcha. 2 капча вже досить давно існує, тому тут не потрібно користуватися сервісами гугл для автоматичного перекладу - є вже окрема російськомовна сторінка. Тут все чесно - повідомляється дохід за тисячу при певних умовах. За певну кількість секунд треба вирішувати вказану кількість. Тут є завдання для новачків і більш складні - для профі.

EnigmaSolvers. Перша сторінка сайту розповідає про те, як заробляти гроші, не виходячи з дому. А під відео знаходиться кнопка для реєстрації, яка і потрібна. Заповнюєте невелику форму і починаєте роботу. Сайт хороший тим, що він досить просто організований, а це збільшує швидкість роботи. Якщо порівнювати з іншими сервісами з категорії іноземних, то тут на капчі отримують добре.

Рейтинг зарубіжних буксов для заробітку на кліках

На сайті captcha su при реєстрації пропонують вигравати бонуси, дивіться відео:

Що потрібно робити і будуть потрібні вкладення?

Зареєструватися і виконувати монотонні дії - розпізнаючи картинки, звуки або символи, а також вирішуючи прості приклади і завдання. Заробляти можна без вкладень. Гасло всіх сайтів «вводь капчу і заробляй», нічого перш вкладати не треба.

Якщо вас просять перевести будь-яку суму, то не ведіться - це виверт шахраїв.

Далі обговоримо конкретних 6 кроків для розгадки завдань, а також деякі секрети, як можна заробляти більше.

Як заробити грошей в інтернеті без вкладень з нуля

Покрокові дії

Крок 1.


Реєстрація. Тут все досить просто. Необхідно вказати свою поштову адресу, потім підтвердити його, якщо буде потрібно. Також уважно вказуйте реквізити, куди будуть надходити зароблені кошти, адже на деяких сайтах немає можливості змінити ці дані.

Крок 2.

Інструкція. Деякі сайти навчають тому, як правильно працювати і не допускати помилок (деякі сервіси передбачають штрафи за те, що капча введена невірно). Навчання допомагає швидше влитися в роботу.

Крок 3.

Вибір способу. Вивертів для виявлення ботів існує досить, тому необхідно вибрати той, що більше припадає до душі і найбільш зручний для роботи саме вам.

Крок 4.

Підготовка. Можливо вам знадобиться завантажити додаток або встановити відповідні розширення для браузера. Варто уважно вивчити рекомендовані сторонні плюшки.

Крок 5.

Робота. Після реєстрації і пройденого навчання можна приступати до справи. Практикуватися і збільшувати кількість виконаних завдань. Капча за часом за годину вводиться приблизно 1000 разів.

Крок 6.

Висновок. Тепер зароблене відправляєте на висновок і отримуєте на свій гаманець прибуток за свою працю. Варто звертати увагу на що стягується комісію, щоб потім не було непорозумінь щодо сайту.

Як дізнатися свій user agent?

Це потрібно для роботи. Дану інформацію про налаштування та версії браузера ви побачите, ввівши фразу «my user agent» в пошуку гугл. Далі її копіюєте і вставляєте там, де потрібні дані про юзер агента.

Як збільшити заробіток на розгадуванні капчи?

Декілька порад:
  • Правильний час. Найбільше завдань попадається в нічний час, тому, працюючи вночі або після півночі, вам не доведеться чекати завдання, а виконувати одне за іншим.
  • Помилки. Все виконується за певну кількість часу, тому, якщо здається, що капча складна, то краще пропустити її, ніж допустити помилку. За них можна отримати бан і позбутися грошей.
  • Сліпа друк. Чим менше відволікань на клавіатуру, тим швидше просувається справа. Освоюйте таку печатку, як і десятипальцевим, так ви зможете ввести більше цифрових і буквених знаків.
  • Рейтинг. Чим вище рейтинг, тим складніше завдання можуть потрапляти, відповідно, і оплата буде більше.

Якщо ви хочете заробляти багато, скористайтеся сервісом antigate.com, де розгадування картинок йде на автоматі.

Реферальная система або партнерка.

Запрошуйте своїх знайомих теж брати участь в проекті, відправляючи їм індивідуальну посилання. Так ви зможете отримувати відсотки з їх роботи і більше заробляти. Щоб користуватися реферальной програмою, в своєму акаунті будь-який користувач може знайти відповідну своїм профілем посилання, переходячи через яку інші користувачі зможуть теж на капчі отримувати%.

Посилання можна розміщувати під відео, в соціальних мережах, залучаючи незнайомих користувачів. Крім усього іншого, можна створити платне оголошення. Якщо користувач перейде по спеціалізованій посиланням, то отримає невелику винагороду.

Виведення коштів

На кожному сайті є свої обмеження щодо виведення - десь вони відсутні, на інших це мінімальна сума, треті повідомляють про те, що необхідно мати більше коштів.

При реєстрації аккаунта вкажіть гаманець. Найвигіднішими варіантами виступають Webmoney і Payeer.

Чим вище сума для виведення, тим більше доведеться чекати. Наприклад, на деяких сайтах при подачі заявки на суму від 100 рублів повідомляється про те, що висновок буде проводиться протягом доби.

Кращі способи заробітку грошей в інтернеті на Webmoney

Висновок

Звичайно, на капчі грошей великих не заробиш, але дана діяльність відмінно підійде для студентів і школярів в якості додаткових кишенькових грошей. Також помітним плюсом є доступність, а мінусом виступає те, що доводиться напружувати зір.

Оплата дорівнює діяльності - враховуючи, що потрібно розгадувати картинки, даний дохід заснований ні на чому. Так непомітно можна накопичити кілька сотень, а як то кажуть, «грошей зайвих не буває». Якщо ви хочете отримувати більше, на адвего пропонується заробляти написанням статей.

Дивіться докладний відео, як і що робити на сервісі по кроках:

Відгуки

Валерій. Друзі, на капчі не розбагатієш, і щоб отримати хоча б 100 рублів в день, потрібно постаратися. Тому, якщо хочете отримувати дохід вище, пошукайте інший вид заробітку. Цей метод добре підійде для школярів років від 13.


Категорія: Різне | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 270 | Рейтинг: 0.0/0