Неділя, 10.11.2024, 23:04

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/21804076.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Три способи виходу з операцій на валютних ринках
Отже, наше обговорення триває – що найбільш важливо для форекс-трейдера? Вхід в ринок? Або ж вихід?

Немає сумніву, що обидва ці аспекти дуже важливі, якщо Ви серйозно збираєтеся "робити гроші" на валютних ринках, однак, також вірно і те, що більшість трейдерів набагато більше думає про вході, ніж про вихід.

Вдалий вихід з ринку, тим не менше, не можна переоцінити, оскільки він може врятувати угоду до того, як вона закінчиться програшем, або отримати від неї прибуток саме в оптимальний момент. Перерахуємо три способи виходів з угод:

1 – Заздалегідь зумовлений вихід

Найпопулярнішим способом виходу з угоди є досягнення певного розміру прибутку, який обчислюється в піпсах або в доларах, з автоматичним закриттям угоди при досягненні цього рівня. Це робить управління ризиками простіше, але в цьому не так вже багато логіки.

Фактично це "ледачий" спосіб виходу з ринку, оскільки при цьому від Вас не потрібно ніяких розумових зусиль або проведення аналізу. Все ж краще вийти з ринку, знаючи, що Ви зробили все можливе, щоб упевнитися в тому, що Ви дійсно обрали найкращий варіант для виходу.

Звичайно, Ви ніколи не зможете точно передбачити всі повороти ринку, але краще все ж таки мати своє власне обґрунтування для виходів. Вихід з угоди через стоп-лосс повинен бути самим останнім з методів виходу. Реальний вихід повинен бути обґрунтований логікою Вашої торгової стратегії.

2 – Стопи, протестовані на "історії"

Якщо у Вашому терміналі є можливість тестування торгових систем на основі "історії" даних за курсами валют, то Ви з високим ступенем точності зможете перевірити, які системи здатні приносити прибуток і яка ця прибуток. Але, заради бога, не зупиняйтеся на цьому. Попутно також можна протестувати різні варіанти для стопів і виходів, оптимізуючи їх і відбираючи найкращі.

Спостерігаючи за двома факторами; максимально несприятливих виконанням (MAE - maximum adverse execution) і максимально сприятливим виконанням (MFE - maximum favorable execution), можна точно зрозуміти, коли вихід перестає бути ефективним.

Наприклад, MAE може показати, що Ваші угоди ніколи не виграють, як тільки курси знизилися на 20 піпсов. Відмінно! Просто розміщуйте свої стопи точно на відстані в 20 піпсов і будьте впевнені, що Ви вибрали вірний стоп.

Аналогічно, MFE може показати Вам, що угоди рідко приносять дохід після 50 піпсов прибутку. Це і буде ідеальним моментом для виходу з прибуткових позицій.

3 – Рівні півот

Деякі стратегії є складними і малопридатними для тестування на "історії", і це особливо вірно для таких короткострокових стратегій, які більше покладаються на інстинкт, трейдерських чуття. Але навіть якщо з таким чуттям у Вас все гаразд, Вам зовсім не завадить сигнал для того, щоб вдало вийти з торгівлі.

В короткострокових стратегій, заснованих на рівнях півот, рівні S2, S3, R2 і R3 є прекрасними місцями для виходу з торгівлі. Багато професійні трейдери-внутридневники спостерігають за цими рівнями, і, таким чином, ринкові курси часто досягають цих відміток перед розворотом. Такі рівні також придатні і для установки стопів, які варто розміщати відповідно на кілька пунктів нижче або вище рівнів півот.

Категорія: Форекс | Додав: 16.07.2016
Переглядів: 406 | Рейтинг: 0.0/0