Вівторок, 18.01.2022, 02:01

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/75743281.jpg
/_pu/3/54205977.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Методика заробітку на Форекс: способи заробити з нуля

Всіх початківців трейдерів цікавить, чи існує ефективна методика заробітку на Форекс, щоб з нуля вийти на якийсь дохід. Колеги, скажу відверто - універсального алгоритму отримання доходу на валютному ринку немає, але існує безліч прибуткових способів і методик, вміле використання яких дозволить кожному трейдеру, що освоїв їх, стабільно заробляти гроші. Розберемо їх докладніше, розповімо, як можна заробити без вкладень і участі в торгах. Розглянемо простий і зрозумілий приклад.

Вісім способів заробітку з вкладеннями і без

Більшість людей, які бажають мати додатковий заробіток в мережі Інтернет, впевнені в тому, що валютний ринок може надати лише два варіанти отримання доходу - самостійна торгівля та інвестування і це дуже обмежений погляд.

Виявляється, на Форекс можна заробити і іншими способами, при цьому, багато хто з них не вимагають вкладення капіталу. Розглянемо докладно всі методи і можливості Форексу.

1. Трейдинг

Цей варіант передбачає реєстрацію в одній з брокерських компаній, відкриття торгового рахунку і подальшу самостійну торгівлю з виходом на міжнародний ринок, користуючись послугами обраного брокера.

Як правило, більшість новачків впевнені, що трейдинг є одним із способів швидкої і легкої наживи. Це широко поширена помилка обертається тим, що багато новачків, після кількох «зливів депозиту» починають звинувачувати брокера в шахрайстві, а потім і зовсім залишають ринок назавжди.

Трейдинг тільки на перший погляд здається простим способом заробітку - купив на зниженні, після чого продав на подорожчанні, поклавши різницю собі в кишеню. Вся складність полягає саме в тому, щоб правильно виявити ці необхідні для успіху піки зниження і підвищення. Для їх визначення на ціновому графіку потрібне вміння виконувати аналіз, а це вже ціла наука.

Крім вміння правильно робити аналіз, необхідно мати торгову стратегію і успішно застосовувати її на практиці. Тільки чітке дотримання всіма пунктами торгового плану (стратегії) дозволить домогтися на Форекс бажаного фінансового успіху. Основною перевагою самостійного трейдингу є можливість заробітку безпосередньо в домашніх умовах. Щоб працювати трейдером на валютній біржі, необхідно мати персональний комп'ютер, підключений до інтернету.

2. Керуючий ПАММ-рахунком

Трейдери, досконально вивчили причини ринкових коливань курсів валют і навчилися отримувати з цього прибуток, можуть приступити до наступного етапу підвищення доходу від торгівлі на валютному ринку. Брокер надає можливість кожному успішному партнеру стати керуючим ПАММ-рахунки.

Щоб заробляти цим способом, потрібно спочатку відкрити рахунок, потім набрати команду інвесторів і приступити до торгівлі загальним капіталом, який складається з грошей самого трейдера і учасників. В результаті, торгівля збільшеною сумою в сукупності з комісійними від інвесторів дозволить серйозно підвищити планку особистого доходу.

Складність реалізації цього способу полягає в наборі команди інвесторів. Справа в тому, що далеко не кожен власник вільних коштів, який вирішив пустити їх в оборот на Форексі з метою перебільшення, погодитися довірити свої кревні незнайомцю, вислухавши лише тільки його солодкі обіцянки. Довіри вкладників необхідно домогтися в ході успішної багаторічної торгівлі.

Кращі стратегії і схеми заробітку на Олімп Трейд: як заробити в Olymp Trade без ризику

3. Копіювання угод професійних трейдерів

В даний час новачки ринку Форекс мають чудову можливість для успішної торгівлі і, відповідно, для солідного примноження власного капіталу. Все, що їм потрібно робити, це стежити за угодами успішних трейдерів і в ході копіювання відкривати власні позиції. Така можливість позбавляє початківців від необхідності витрачати тривалий час для аналізу ринкової ситуації і звести до мінімуму кількість помилок.

Для цього в мережі існує безліч спеціалізованих сервісів, які дозволяють копіювати угоди професіоналів в ручному і автоматичному режимі. Новачки, які вирішили скористатися таким способом заробітку повинні грамотно підійти до вибору ведучого трейдера. Як правило, зробити це досить складно через наступні випадки:
 • Торгівля на ринку Форекс пов'язана з високим ризиком і навіть професіонали нерідко несуть серйозні збитки.
 • Більшість трейдерів, які давно заробляють, не вважають за потрібне розкривати секрети своїх стратегій, а тим більше ділитися ними з кимось.
Ті, хто високо цінують точність власних прогнозів і використовують для торгів надійну стратегію, найчастіше надають інформацію про укладених ними угодах платно. Оплата виражається у вигляді комісійних або відсотка від прибутку. Однак, новачки не повинні забувати про те, що навіть в цьому випадку ніхто не застрахований від можливих невдач.

4. Купівля торгових сигналів

Описуваний спосіб має схожість з попереднім. Зацікавлений у купівлі сигналів трейдер реєструється на спеціальній платформі, що займається продажем точок входу / виходу, після чого отримує на це право. До числа подібних платформ відноситься відомий багатьом термінал MetaTrader.

Після успішної реєстрації новачок отримує право самостійно вибрати трейдера і включити автоматичне копіювання скоєних ним угод. В цьому випадку необхідно визначити ступінь ризику і грамотно виставити стоп-накази.

У разі вдалого закінчення угоди, новачок перераховує професіоналу зароблені комісійні, розмір яких залежить від обсягу угоди. Неважко помітити, що подібна співпраця є взаємовигідною.

Як один з варіантів, отримання торгових сигналів може здійснюватися по поштовій розсилці або приходити з смс-повідомленнях на мобільний телефон. Після отримання подібного сигналу, починаючому гравцеві залишається тільки зайти в термінал і укласти угоду в зазначений час.

5. Торгівля по радникам

Самим останнім нововведенням автоматичної угоди стало використання роботів, спеціально розроблених для укладення та подальшого закриття продажу в потрібний момент.

Зверніть увагу! Радник Форекс - це спеціальна програма, що дозволяє вести торгівлю в автоматичному режимі, повністю виключаючи участь трейдера в цьому процесі.

Що ж потрібно робити трейдеру при роботі з таким роботом радником? Йому слід вибрати на свій погляд найбільш успішного помічника, прикріпити його до власного рахунку і обраної валютної пари, після чого дозволити торгувати.

В ході свого функціонування радники використовують різні технічні індикатори, історичні дані зміни курсу і інші інструменти аналізу. На підставі отриманих даних, торгові роботи самі приймають рішення про вступ в ринок і виходу з нього. Участь трейдера зводиться тільки до налаштування радника на обраний ним тип торгівлі.

Як заробити грошей в інтернеті без вкладень з нуля

6. Фінансовий беттинг

Щоб заробити цим способом, потрібно зареєструватися на спеціальному сервісі, поповнити свій депозит і спрогнозувати подальший напрямок руху обраного активу. Якщо напрямок вибрано правильно, трейдер отримує заробіток, в разі невдачі, звичайно ж, не отримає нічого.

Такий різновид укладення угод нагадує участь в букмекерській конторі. Величина доходу безпосередньо залежить від початкових вкладень (суми ставки). Незважаючи на гадану простоту цього способу, прогнози в беттінг теж можуть бути невдалими.

Однак, фахівці Форексу рекомендують новачкам починати осягнення таємниць валютного ринку саме з цього способу, так як спрогнозувати напрямок руху завжди простіше, ніж отримати прибуток, використовуючи повноцінну стратегію. Для складання точних прогнозів дуже важливо стежити за виходом економічних новин і відкривати позиції в напрямку поточного тренда.

7. Інвестування

У наш час все більше і більше широку популярність набирає процес вкладення коштів в ПАММ-рахунки, що є сумою коштів від різних інвесторів, які довірені в управління заданої трейдеру. В цьому випадку ви вкладаєте гроші, а керуючий укладає угоди на валютному ринку, використовуючи для цього власні гроші і кошти вкладників.

Основною перевагою цього різновиду заробітку на ринку Форекс є відсутність необхідності самостійної торгівлі та пов'язаних з її реалізацією ризиків. Безумовно, обраний керівник не завжди буде торгувати прибутково. Щоб інвестор від цього не страждав, він може працювати одночасно у кількох керуючих. У цьому випадку невдачі одного трейдера будуть компенсовані успіхами іншого, а керуючий отримає бажаний дохід.

Скільки можна заробити на форексі з 100 доларів? Згідно даних статистики, грамотно сформований портфель може приносити річний прибуток в розмірі 50%. Неважко підрахувати скільки можна заробити через 10 років, якщо депозит інвестора буде збільшуватися в 1,5 рази. Також існують спеціальні калькулятори.

8. Партнерські програми

Такий заробіток не вимагає від його учасника вкладень. При цьому, в разі активної діяльності партнерська програма може принести досить пристойні гроші. Суть заробітку полягає у співпраці трейдера і обраної ним брокерської компанії. Партнер активно займається рекламою свого брокера і розміщує реферальную посилання на його ресурс на різних мережевих сервісах.

Реєструються за його посиланням учасники ринку Форекс беруть участь в торгових операціях, а сам трейдер, який запросив новачків, отримує певну винагороду від брокера за залучення гравців.

Методики аналізу на Форекс, використовувані для заробітку

В даний час серед досвідчених трейдерів широкою популярністю користуються такі методи аналізу:

Графічні фігури. Рух валютних пар на Форекс не відбувається строго по прямій лінії, спрямованої вгору або вниз. В ході коливань графіка утворюються певні фігури, за результатами аналізу яких трейдер може зробити висновок про ймовірне подальшому напрямку курсу.

До розворотним фігурам відносять:
 • Голова та плечі.
 • Перевернута голова і плечі.
 • Подвійне дно.
 • Подвійна вершина.
 • Потрійне дно.
 • Тр-ая вершина.

Фігури продовження існуючого тренда:
 • Прямокутник.
 • Трикутник.
 • Клин.
 • Вимпел.
 • Прапор.

Технічні індикатори. Цей метод передбачає установку на графік аналізованої валютної пари кількох індикаторів, які підказують трейдеру моменти входу в ринок і коли пора виходити.

Поділяються на такі різновиди:
 • Трояндова.
 • Осцилятори.
 • Обсягу.
 • Білла Вільямса.

Як правило, професіонали у своїй торговельній діяльності використовують 2-3 аналізатора. Використання більшої кількості неефективно, тому що вони можуть подавати прямо протилежні сигнали. Оптимальним вважається варіант, коли два різних індикатора подають однакові сигнали.

Свічкова аналіз. Цей метод є простим для розуміння і нескладним для подальшої реалізації. Його суть полягає в знаходженні трейдером на графіку обраної валютної пари певних свічкових комбінацій, які становлять певну модель. Розшифровка цієї моделі підкаже ймовірність подальшого руху пари.
Незалежно від обраного способу аналізу ринку, з кожним з них може бути успішно використана методика заробітку за допомогою Фібоначі. Сенс полягає в тому, що після основного імпульсу тренда буде обов'язково слідувати корекція або відкат (рух в протилежному напрямку), величина якої відповідає певним рівням Фібоначі.

Таким чином, з огляду на величину імпульсного руху, можна розрахувати точку відкату, від якої знову відновити дію в напрямку руху основного тренда.

У відео коротко про простих і складних методиках:

Чи можна заробити, не беручи участь в торгах?

Так, не беручи безпосередню участь в торгівлі можна почати отримувати дохід з нуля. Про партнерських програмах і інвестуванні було сказано вище. Крім цього, заробити без покупки / продажу валюти можна наступними методами:

Написання програмного забезпечення.

Цей спосіб має на увазі заробіток програмістів в ході створення радників для торгівлі та їх подальшого збуту.

Продаж сигналів.

Трейдер, здатний грамотно аналізувати ситуацію на ринку може отримувати додатковий дохід, пропонуючи купити сигнали на вхід в угоду і вихід з неї.

Участь в конкурсах.

Більшість сучасних брокерських компаній пропонує своїм учасникам і новачкам взяти участь в різних організованих ними конкурсах. Ці змагання не вимагають вкладення власних коштів, проте їх переможці в якості винагороди за перемогу і призові місця отримують досить солідні грошові суми.

Найпростіший спосіб заробити на Форекс

Простим і надійним способом заробітку на валютному ринку є позиційна торгівля. В основі цієї методики закладена необхідність торгувати в одному напрямку з чинним в даний час на ринку довгострокових трендом.

Як відомо, ціна активу ніколи не рухається або строго вгору, або строго вниз. Будь-яке спрямоване рух валютної пари (тренд) складається з мінімумів і максимумів ціни. Завдання позиційного трейдера зводиться до того, щоб виявити мінімум ринкового руху і дешево купити в цей момент. Потім, дочекавшись максимуму, дорого продати і вигідно заробити на цій різниці.

Найпростіший приклад заробітку

Слюсарю Макарову Петру Сидоровичу набридло щодня рано вранці вставати і йти на ненависну роботу. Працювати-то, в принципі, можна, та й фахівець Петро Сидорович непоганий, але от з начальством йому не пощастило. Все, що зробиш доброго, керівництво не помічає навмисне - похвали або хоча б схвалення не дочекаєшся. А ось за кожну, навіть зовсім маленьку помилку, пресують нещадно, та ще й рублем карають.

І ось одного разу, попалася Петру Івановичу в руки цікава газетка з не менш цікавою статейку, в якій описувалося, як нікому раніше невідомий таксист з Бішкека став мільйонером, торгуючи на ринку Forex. Прочитав слюсар замітку і подумав: «А чим я гірший? Чому мені не впізнати, як розбагатіти на форексі ? »Заліз в Інтернет, знайшов брокера, зареєструвався і почав вивчати основи торгів.

Сидоров був не простим людиною, життя його похитала і потягати, тому Петро Іванович відразу зрозумів, що тут не все так просто, а тому поставився до вивчення основ технічного і фундаментального аналізу з усією серйозністю. Через місяць після початку торгівлі на демо-рахунку наш герой вирішив зробити першу операцію на рахунку реальному.

Не звертаючи уваги на докори дружини і тещі, він зібрав всі свої заощадження і залив на депозит 10 000 $. Після аналізу курсу рубля по відношенню до долара, Петро Сидорович зрозумів, що національна валюта хоча і зазнала не так давно подорожчання, але все ж знаходиться не в дуже хорошому стані, а тому на зміну тимчасовому посиленню дуже скоро прийде різке ослаблення. Поточний курс рубля складає 60 одиниць за 1 долар. Він зробив ставку на зниження, відкривши угоду на купівлю 1000 іноземної валюти за 60 000.

Через два дні прогноз збувся -% підскочив до позначки 65 руб. Іванов вирішив продати валюту і реально заробив на цій угоді 65 000 - 60 000 = 5 000. «Так, це мій тижневий дохід!» - здивувався слюсар, після чого вирішив раз і назавжди піти з роботи і не бачити більше начальство.

Розрахувався і з головою занурився в ринок. В даний час наш герой їздить на новенькому «АУДІ» і іноді бачить свого колишнього начальника, ще більш нервового і зовсім змарнілого.

Безпечний старт новачка

Новачкам, які прийшли на валютний ринок з єдиною метою - розбагатіти до неподобства протягом декількох найближчих місяців, слід краще розібратися - що таке Форекс або відразу відмовитися від нього і не витрачати на це заняття час. Швидких і легких грошей тут немає і бути не може. Всі успішні трейдери до успіху йшли роками.

Щоб домогтися гарних результатів у торгівлі , початківець трейдер повинен постійно вдосконалюватися. А новачкам необхідно реалізувати на практиці кілька кроків безпечного старту.
 1. Вибір брокера. Вибирати потрібно надійну брокерську компанію, торговельні умови якої максимально підходять фінансовим можливостям новачка. Ретельне вивчення ринкової діяльності кандидата вбереже починаючого трейдера від неприємної ймовірності нарватися на шахрая.
 2. Навчання. Без наявності якісних знань успішна торгівля неможлива, тому для отримання необхідної інформації прийнятні всі способи: заняття на платних або безкоштовних курсах, відвідування вебінарів, перегляд тематичних роликів і читання літератури. Чим більше багаж знань, тим точніше аналітика.
 3. Вибір стратегії. Людина повинна сама для себе визначити, якою буде його стратегія - довгострокової або короткострокової, агресивною, помірною або пасивної, чи буде він використовувати технічні індикатори або скористається іншими методами аналізу.
 4. Торгувати на демо-рахунку. Перш ніж переходити до операцій на реальному рахунку, новачкові слід перевірити свої сили в прогнозуванні та відпрацювання стратегії на демо-рахунку. Такий трейдинг не несе в собі фінансових ризиків, але при цьому, точно вкаже на наявні провали в знаннях.
 5. Торгівля на реальному рахунку. Необхідно пам'ятати про те, що Форекс несе в собі ризик втрати власних грошей, тому при оформленні угод потрібно враховувати обсяг операцій, залучати до торгів тільки частину депозиту, дотримуватися правил управління капіталом і обов'язково використовувати стоп-накази.

Як вже говорилося в передмові, ця стаття не містить в собі універсального рецепта отримання прибутку на біржі Форекс. Однак, використання описаних вище методик дозволить кожному учаснику валютного ринку забезпечити собі додатковий, а може навіть і основний, заробіток на довгострокову перспективу. Попутного тренду, колеги!


Категорія: Форекс | Додав: 13.03.2021
Переглядів: 152 | Рейтинг: 0.0/0