Понеділок, 29.04.2024, 02:35

Форекс


Меню сайту
/_pu/3/13485560.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Омани інвесторів
Та й не тільки початківців, але і тих, хто вже має деякий досвід, але при цьому не доріс до професійного рівня. На форексі високі ризики, і про це знають ті, хто вирішують інвестувати свої кошти саме в цій області. Значить, як правило, надії дуже високі і не обмежуються в більшості випадків 100% в рік. Тому, в першу чергу увага звертається на ті пропозиції, які показують максимальні результати в прибутку.

Як варіант, відразу ще кидаються в очі рахунки, на яких сума клієнтських вливань капіталу максимальні. Ті ж рейтинги ПАММ – рахунків побудовані за таким принципом, що вгорі або рахунки з найбільшими сумами, або з найбільшою прибутковістю у відсотках. Але чи можна вважати саме ці пропозиції кращими?

Насправді не можна, але помилки у інвесторів в цьому питанні частенько бувають. Давайте розглянемо спочатку варіант, коли рейтинг будується за принципом – у кого більше грошей, той і вище. Є стереотип, що річ або послуга, тим краще і вигідніше, чим дорожче вона коштує. А так само, згадайте знайомих, а може бути себе в ситуації, коли Вам потрібно щось купити таке, в чому не розумієте нічого. І тоді, звертаючись до продавця, людина цікавиться, а що народ то частіше бере? Тобто, клієнт відразу вважає, що народ то явно розумніші його, що не правильний вибір робити не може.

Про те, що народ в 90-е вкладався в МММ (потім ще в 2011 були знайдені ті ж самі граблі) можна згадати, як один з найгучніших прикладів. При цьому продавець порекомендує саме те, що йому простіше і вигідніше продати. В нашому з Вами випадку продавцем виступає ДЦ, а це значить, що потрібно бути акуратніше.

Якщо говорити про ДЦ, то варто зайвий раз згадати, що не рідко вони живуть за рахунок втрат трейдера. Таким чином, їм не дуже вигідно рекомендувати хороші ПАММ – рахунки. Подумайте, ну який сенс компанії робити рейтинг керованих рахунків номінально сумі інвестицій у нього.

Омани інвестора з-за відсутності аналізу роботи керуючого

Розрахунок, мабуть, на те, що початківці інвестори побачивши найбільш затребувані пропозиції теж приєднуватися до нього. Повірте, що як раз верхівка рейтингів міняється дуже часто і оновлюватися практично повністю може безліч разів за рік. Найпоширеніший випадок, коли керівник починає сильно ризикувати в торгівлі, щоб швидше піднятися в рейтингу прибутковості. Нехай він усереднюється, нехай торгує на весь депозит, але одному з десятків таких самих ризикованих може просто везти деякий час.

І ось він потрапив в ТОП. Відразу на нього спрямовується увага інвесторів, тому що його відсотки прибутковості викликають трепет у початківців. В ПАММ набивається велика сума, тому що він на увазі, а потім рахунок тоне, хоча б тільки з-за того, що спочатку торгівля на ньому була дуже ризикованою. Виходить, що саме омани інвестора, а так само жадібність, часто стають причинами втрати грошей.

Не варто гнатися за великими відсотками. Завжди, копнувши глибше, набагато більш збалансовані та перевірені часом пропозиції керуючих. Велика сума інвестицій, швидше за все, говорить про гарний pr рахунку, ніж про його справжніх досягнення.

Пам'ятайте, натовп інвесторів часто не краще знає, куди вкладати свої кошти. Куди ефективніше самому навчитися оцінювати торгівлю трейдера. Такий варіант буде набагато перспективніше. Про те, з чого можна почати вивчення, можна прочитати в статті Інвестування на форексі.

Категорія: Форекс | Додав: 18.07.2016
Переглядів: 343 | Рейтинг: 0.0/0