Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
Трейдинг
ПАММ або піраміда?
ПАММ – системи присутні, мабуть, у більшості великих компаній, що надають свої послуги трейдерам на Forex. Такі сервіси дають керуючим, працюючи лише на одному торговому рахунку, використовувати капітал великої кількості інвесторів.
У свою чергу люди, що стають клієнтами трейдерів, можуть легко підключати свої депозити до робочого процесу, заробляючи гроші завдяки майстерні торгівлі керуючого. Сам брокер при цьому не відповідає за успішність роботи тих чи інших спекулянтів. Компанія лише створює зручні умови для співпраці керівників та інвесторів.
Уявімо собі ситуацію, коли керуючий рахунком заробив певну суму за підсумками календарного місяця. У цьому випадку ПАММ – система автоматично розділяє прибуток на частки для трейдера і його клієнтів. Таким чином, всі учасники цього співробітництва мають частку від отриманого прибутку.
Частка профіту розподіляється згідно з тими умовами, які розміщуються керуючим в його ПАММ рахунку. Більшість компаній дозволяє інвесторам спостерігати за ходом роботи з допомогою графіка прибутковості, наочно демонструє злети і падіння в роботі керівника.
Можуть бути ПАММ пірамідами?
Але чи все так прозоро у ПАММ – системах, як про це заявляють брокерські компанії? З одного боку ми дійсно бачимо, яким чином йдуть справи у нашого трейдера. З іншого боку, чи можемо ми бути впевнені в тому, що перед нами і правда результат чиєїсь роботи? У ряді випадків немає.
Теоретично можна навіть припустити, що якогось обраного нами керуючого немає, а його ПАММ це піраміда. В ролі трейдера може виступити сама компанія, якій нічого не варто намалювати графік, показати нам найзручніші для неї цифри. Ви впевнені, що графік прибутковості того рахунка, який Ви вибрали для інвестицій, не є художнім малюнком співробітника компанії?
Уявіть собі, що організація приймає рішення створити ПАММ – рахунок, здатна у найкоротші терміни привернути увагу інвесторів. Малюється красива крива, пишуться зручні дані, тобто створюються всі умови для того, щоб потенційні вкладники жадібно дивилися на роботу "керуючого".
Потім, через час, рахунок чомусь зливається, наприклад, повністю. Претензій до брокера не може бути ніяких, керуючий так само не несе матеріальної відповідальності за той капітал, яким керував, так що, проблема втрати грошових коштів такою і залишиться для інвестора.
Що ж говорити про тих компаніях, які навіть не надають графічних даних про роботі керуючих? У цьому випадку немає жодних доказів, що цей ПАММ не піраміда. Звичайно, відкритий доступ до створення ПАММ – рахунків для всіх бажаючих, тільки це не означає, що крім рядових керуючих немає таких ПАММ – рахунків, про які написано вище.
Все ж слід було б уважно дивитися за тим, що відбувається навколо, бути обережними при виборі компанії, що пропонує інвестиційні рахунки, а так само при визначенні тих трейдерів, з якими плануємо мати справу. Організація може нікуди не виводити гроші створеного нею ПАММ – рахунки, заздалегідь знаючи, що, набравши великий капітал, рахунок піде на дно.
Звичайно, все це лише припущення, але вони, швидше за все, не мають серйозних підстав, здатних переконати автора статті, що створити подібну модель неможливо.
|
Категорія: Форекс | Додав: 18.07.2016
|
Переглядів: 405
| Рейтинг: 0.0/0 |
|