Вівторок, 07.05.2024, 15:55

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Трейдер на форексі
Спочатку думав, почати статтю з визначення, хто такий трейдер, але вирішив, що це буде дещо сухувато. Пропоную спочатку саме зрозуміти, а не отримати пряме визначення цього слова. Говорячи про торговця, варто відразу уявляти собі саме спекулянта, чия діяльність більш широко відома.

Завдання полягає в тому, що б купувати дешево, а продавати дорого, тим самим, вигодою для спекулянта є різниця між його ось такими торговими операціями. Трейдер, це і є спекулянт, тільки на ринку акцій, або ф'ючерсів, облігацій або валют. Його мета та ж сама, заробляти гроші за рахунок успішних покупок і продажів тих ринкових інструментів, які він для себе визначив.

Форекс трейдер

Форекс трейдер
це валютний спекулянт, людина, який здійснює торговельні операції на Forex. На відміну від продавця, що заробляє собі на життя купівлею і подальшим продажем картоплі, наприклад. Валютний торговець може не тільки продавати те, що вже купив, але так само продавати і те, чого у нього немає. Розумію, це здається, м'яко кажучи, дивним, але насправді все не так вже і складно собі уявити. У разі купівлі, спекулянт віддає свої гроші і набуває якийсь товар, наприклад, один лот за певною валютній парі.

Ось ми віддали 100 доларів, і придбали за допомогою торгового плеча 0.1 лота валютної пари EUR/USD. Тут все зрозуміло, подібні операції роблять люди в кожному магазині, віддаючи деяку суму грошей і натомість отримуючи товар. Розглянемо другий варіант, коли людина продає 0.1 лота пари EUR/USD.

В даному варіанті валютний спекулянт як би займає 0.1 лота і зобов'язується пізніше віддати назад саме 0.1 лота. Важливим моментом є те, що потрібно віддати саме 0.1 лота, а не грошові кошти, в незалежності від того, скільки обсяг цієї пари буде коштувати на момент, коли будемо віддавати.

Таким чином, трейдер має можливість продати певний обсяг, зобов'язуючись потім його купити і тим самим повернути назад. Якщо людина вважає, що ціна на ф'ючерс нафти зараз почне опускатися, то він може, як би зайняти цей ф'ючерс, продати його, поки ціна висока, а потім, коли вартість ф'ючерсу знизиться, його купити і повернути. Відповідно, різниця, отримана в результаті такої операції, і буде вигодою працівника біржі.

Трейдер - продавець повітря

Іноді складно зрозуміти відразу процедуру з продажем того, чого фактично у людини немає. Та це і не дуже важливо, тому що спекулянт не доводиться ні в кого просити в борг той інструмент, який він вирішував продати. Замість цього у терміналі є всього дві кнопки, які можуть цікавити нас, коли розмова йде про відкриття позиції.

SELL та BUY дозволяють людині продати або купити вибраний інструмент відповідно. Для валютника взагалі немає ніякої різниці, звідки візьметься те, що він хоче купити або продати, адже головне, що це можна зробити, просто натиснувши відповідну кнопку. Весь процес автоматизований, тобто контрагент перебуває для нашої заявки, наприклад, на купівлю автоматично. Таким чином, учасник біржових баталій може зосередитися саме на торгівлі, не відволікаючись на сторонні питання.

Перерозподіл грошових коштів

Звідки з'являються ті гроші, які заробляються трейдерами на біржах? Вся справа в тому, що кожен учасник системи вкладає свій капітал на депозит. Хтось заробляє в результаті трейдингу, а хтось втрачає. Не всі учасники ринку є спекулянтами. Деяким компаніям потрібен певний обсяг однієї валюти в певний момент.

Організація просто набуває необхідного їй обсяг, не прагнучи на такій операції щось заробити. Іншими словами, на ринках відбувається перерозподіл коштів між всіма учасниками системи. Одні змушені щось купувати для своїх потреб, а для інших форекс є саме способом заробітку за рахунок спекулятивних дій.

Розвиток трейдингу

Звичайно, є деякі моменти в роботі трейдера, які можуть турбувати хто цікавиться цією професією людей. В першу чергу мова йде про те, що людина не має жодних гарантій того, що у нього взагалі вийде щось заробити. Даної професії вчаться роками, постійно відточуючи свою майстерність.

Заздалегідь неможливо визначити, чи зможе цікавиться досягти фінансового успіху в трейдингу. Тому, часто люди поєднують свою основну роботу з форексом. Це дозволяє їм не відмовляючись від стабільного заробітку вивчати валютний ринок.

Зараз активно розвивається Інтернет – трейдинг, коли кожен бажаючий, що має доступ в Інтернет, може дозволити собі здійснювати операції на світовому фінансовому ринку. Навіть якщо немає коштів, щоб торгувати на форексі, можна відкрити абсолютно безкоштовно демонстраційний рахунок та здійснювати на ньому ті ж самі операції, тільки на віртуальні фантики.

Такі рахунки допомагають освоюватися на форексі людям, не поспішають вкладати свої кошти в торгівлю. Індустрія розвивається дуже стрімко, а тому, що нікого вже не дивує факт, що спекулянти купують і продають валюти, золото, акції і так далі, не тільки зі свого комп'ютера, але і з мобільних телефонів, планшетів і з іншого обладнання, яке має вихід у всесвітню павутину.

Категорія: Форекс | Додав: 24.07.2016
Переглядів: 474 | Рейтинг: 0.0/0