Вівторок, 26.11.2024, 15:42

Форекс


Меню сайту
/_pu/4/28117900.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Три відмінності між професіоналом і «середнім» трейдером
Які люди досягають послідовної прибутковості, торгуючи на валютних ринках? Як у них це виходить? А хто програє, і чому вони програють? Відповідь на ці питання принципово важливий для того, щоб оцінити і поліпшити нашу власну торгівлю, і, в кінцевому рахунку, стати успішним трейдером.

Форекс приваблює самих різних людей: тих, хто намагається зробити швидкі гроші, і введених в оману інвесторів, а також неосвічених новачків, «гравців» і багатьох-багатьох інших. Але, крім представників цих груп, які складають, без сумніви, значну частину всіх трейдерів, є й інша група осіб, заробляють на життя торгівлею на валютному ринку. Вони, безумовно, професіонали в цій області. Так хто ж ці люди, і як вони займаються цим? Просто їх відрізняють деякі особливості, отримані в результатідосвіду або відповідного навчання, які і дозволяють їм досягати успіху. Але ці особливості геть відсутні у «середнього» трейдера,

1. Інформація

Вони володіють інформацією: вони знають ринки, на яких торгують, і знають, яку саме інформацію, технічну або фундаментальну, слід використовувати, як і коли саме. Щоб бути хірургом, Ви повинні вчитися і практикуватися в цій сфері, щоб бути юристом, Ви повинні як мінімум добре знати закони, так чому це правило не має працювати для валютних трейдерів? Щоб торгувати на ринку, необхідна інформація, як технічна, так і фундаментальна, і що найбільш важливо, Ви повинні знати, як її використовувати. Професійнаторгівля базується на досвіді та/або серйозній перевірці, і професіонали знають, як використовувати зібрану ними інформацію.

2. Менталітет

Вони торгують раціонально, не ґрунтуючись на емоціях. Емоції відіграють дуже незначну роль в їх щоденній торгівлі, оскільки професіонали знають, що «емоційна» торгівля - найшвидший і самий вірний спосіб втратити гроші на ринку. З іншого боку, «середній» трейдер частенько дозволяє собі таку «розкіш», як прояв емоцій:

• Страх перед втратами у разі, коли ціни занадто далеко перемістилися проти угоди, і відмова від закриття збиткової угоди або встановлення рівня обмеження збитків;

• Страх втратити сприятливу можливість, вхід в угоду тоді, коли ринок вже «пройшов» більшу частину руху

• Жадібність, відмова від закриття виграшної угоди в спробі отримати весь можливий дохід;

• Нетерпіння, небажання чекати вдалого моменту, а замість цього - прагнення отримати прибуток негайно.

Це лише деякі зі способів, якими наш мозок провокує нас на помилки, і ринки, з їх постійною мінливістю, постійно викликають подібні емоції у недосвідчених трейдерів.

3. Перспективи ринку

Професіонали знають про те, що роблять інші трейдери: торгівля - це не тільки розгляд нових даних та прийняття на їх основі рішення про здійснення угоди. Ви не можете очікувати, що, дивлячись лише на свої улюблені індикатори або оцінюючи фундаментальні дані, Ви дізнаєтеся, чи ринок рости або падати – Ваш аналіз повинен бути підтверджений рухом ринку, цінами і обсягами, які підкажуть Вам, що є й інші трейдери (причому великі) з таким же самим прогнозом і настроями. Звичайно, ми не говоримо тут про дії «середніх» трейдерів – їх занадто рішення«розкидані», вони часто помилялися, а їхній капітал недостатній для того, щоб викликати якесь істотне рух – ми говоримо про великих фінансових установах та фондах (маркет-мейкерах). Валюта може бути суттєво недооцінена, якщо виходити з різниці в процентних ставках та експортних прогнозів. Але, у зрештою, саме попит і пропозицію будь-яким управляють ринком, і якщо інші великі гравці не дотримуються тієї ж думки, що і Ви, як і раніше, займають «ведмежі» позиції на ринку, то валюта чи зросте найближчим часом, і таким чином, Вам слід чекати кардинальної зміни умов на ринку.

Категорія: Форекс | Додав: 16.07.2016
Переглядів: 401 | Рейтинг: 0.0/0