Середа, 27.11.2024, 15:25

Форекс


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Форекс

Закриваємо торговельну позицію
Кожна операція це результат розрахунку валютного спекулянта. Такий аналіз, що проводиться на ринку з метою відкриття позиції, є не що інше, як перетворення своїх теоретичних знань у практичний результат. Як відомо, будь-яка торгова операція залежить не тільки від вибору точки входу в ринок, але і від вдалого виходу з позиції. Теоретично можна здійснити покупку за дуже привабливою ціною, але при цьому продати придбаний обсяг інструменту за не дуже великі гроші.

У цій статті ми перерахуємо найефективніші варіанти закриття угод на Форекс, розглянемо їх плюси і мінуси, звернемо увагу на те, в яких ринкових ситуаціях краще застосовувати той чи інший спосіб. Вихід з позиції це фінальна точка угоди, яка повинна бути поставлена так, як потрібно нам.

Розуміння важливості вигідного закриття угоди, дозволяє поглянути на торговий процес трохи більш різнобічно. Практика показала, що навіть при відкритті на Forex нових позицій за випадковим принципом, людина все одно може звести підсумки роботи до позитивного фіналу за рахунок завершення угод за максимально вигідними цінами, доступними в кожному конкретному випадку.

Результат роботи трейдера на ринку, це підсумкове сумування всіх результатів позитивних і негативних угод. Виходить, що на якісний показник нашого трейдингу ми можемо впливати мінімум двома способами:

• збільшувати прибутковість наших позицій
• зменшувати збитковість наших позицій

В обох випадках можна буде говорити про те, що на кінцевий результат впливає і спосіб визначення точки входу, і принцип виявлення точок закриття. Виходить, що важливість успішної фіксації результату по угоді в будь-якому випадку складно переоцінити. Як правило, трейдери більше уваги приділяють іншої складової частини роботи, а саме, пошуку точки входу.

Способи закриття угод на Форекс

В якості найбільш поширених способів закриття угоди можна відзначити наступні:

• фіксований Stop Loss
• закриття позиції по зворотному сигналу відкриття операції
• при настанні деяких ринкових умов
• угода може бути закрита в результаті супроводу позиції

Перший варіант є найбільш поширеним серед початківців трейдерів. У цьому випадку вибирається деяке значення Stop Loss, яке використовується в подальшій роботі на ринку. Більш досвідчені спекулянти виставляють Stop Loss не на фіксованій відстані від точки входу, а розраховують оптимальне положення Stop Loss для кожної позиції. У цьому випадку ордер так само є фіксованим, але вже буде відрізнятися за величиною від інших операцій.

Другий варіант застосовується часто в торгівлі, що використовує для відкриття операції індикатори. У цьому випадку поява сигналу торгової системи, людина сприймає, як наказ діяти. Таким чином, починається операція на валютному ринку. Як тільки система видасть йому новий сигнал, протилежний попередньому, його можна інтерпретувати, як наказ закрити позицію. В якості прикладу можна згадати дві середні лінії (МА) з різними періодами. Як тільки перша крива перетинає другу, то укладається угода. При зворотному перетині ліній один з одним операція завершується.

Третій варіант передбачає використання різних умов, що обмежують тривалість операції. Наприклад, може бути в роботі трейдера фіксація результату по часу роботи правочину, можливо, що закриття всіх позицій відбувається до виходу важливих новин або закінчення п'ятничної торговельної сесії.

В якості супроводу позиції можуть використовуватися різні інструменти на Форекс. До цього списку можна віднести і перенесення Stop Loss в безубиток і використання трейлінг стоп, і багато іншого. Той інструмент, який супроводжував нашу угоду в процесі її дії на ринку, а в подальшому став причиною її закриття, буде четвертим варіантом фіксації торгового результату.

Категорія: Форекс | Додав: 23.07.2016
Переглядів: 392 | Рейтинг: 0.0/0