Вівторок, 18.01.2022, 02:11

Форекс


Меню сайту
/_pu/3/30957645.jpg
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Трейдинг

Головна » Статті » Криптовалюта

Біржі криптовалюта для початківців список
Даний огляд кращих кріптовалютних бірж для новачка актуальний на 2019 рік.

Кріптовалютние біржі відрізняються різними параметрами. У цій збірці присутні платформи, на яких найлегше буде здійснювати операції початківцю:
 
 1. Bittrex. Існує на ринку з 2015 року. За порівняно невеликий термін встигла заробити репутацію надійної кріптовалютной біржі. На цій платформі використовується близько 250 валютних пар. Цього цілком достатньо для охоплення більшості відомих криптовалюта і фіатних грошей. Комісія за операції становить 0,25%. Відчутною перевагою є стабільна робота сайту. Невеликий мінус - відсутність перекладу на російську мову.
 2. Yobit. Кріптовалютная біржа з ​​мінімальним набором простих інструментів. Платформа російськомовна, це є перевагою для новачків, так як дає можливість швидше навчитися. На біржі присутні більше 400 валютних пар. Комісії одні з найнижчих. Існує моментальний висновок на деякі платіжні системи. Також можна здавати свою криптовалюта в оренду, і отримувати щоденний відсоток. Мінусом є те, що в деяких випадках техпідтримка довго обробляє запити.
 3. EXMO. Російськомовна кріптовалютная біржа, яка користується великим попитом в Росії. Кількість валютних пар невелика, але постійно зростає. Є підвищені вимоги до безпеки і кваліфікована група підтримки. Комісія за операції - 0,2%. Кріптобіржа підтримує роботу з популярними платіжними системами в Росії (Webmoney і ЯндексДеньги).
 4. BITFINEX. Проста в роботі російськомовна кріптобіржа. Підтримує більше 30 валютних пар. Комісія не буває більше 0,2%. Перевагою для новиков є відкриття демо-рахунку, де можна потренуватися, без ризику втратити гроші. Є зручний мобільний додаток.
 5. Kucoin. Заснована в 2017 році, але вже встигла завоювати популярність. На цій біржі не потрібно верифікація (тобто ідентифікація особи). Хороший інтерфейс і простота в роботі роблять цю кріптобіржу цілком прийнятною для новачків. Низькі комісії, а на деяких напрямках відсутні зовсім. Високий рівень захищеності користувачів. Компетентна технічна підтримка допоможе вирішити практично всі питання.
 6. LIVECOIN. Багатомовна кріптовалютная біржа, відома серед трейдерів з СНД. Виводити гроші можна як в рублях, так і в доларах. Відрізняється високим рівнем безпеки і хорошою технічною підтримкою.
 7. POLONIEX. Одна з найбільших англомовних кріптовалютних бірж. Відрізняється великою кількістю зареєстрованих користувачів. Кількість торгових пар - більше 100. Комісії на операції починаються від 0,25%. Ця біржа відрізняється високим рівнем безпеки і надійністю системи.

Все більше число громадян інвестують свої фінанси в криптовалюта. Вищепредставленими біржі найбільш зручні і безпечні для початківців трейдерів.
 

Як вибрати відповідну біржу

По-перше: не потрібно зберігати гроші на якомусь одному ресурсі. Потрібно вибрати для операцій якусь основну біржу, де можна помістити половину криптовалюта. А іншу половину покласти ще на два інших ресурсу.

Тепер потрібно визначитися з завданнями, які будете виконувати на кріптобірже. Якщо необхідно просто продавати «намайненную» криптовалюта, тоді підійде Bittrex. Якщо бажаєте інвестувати фінанси в найбільш популярні криптовалюта, тоді потрібно звернути увагу на Poloniex або Bitfinex.

Кілька правил для новачка на кріптобірже

Ці правила допоможуть починаючому освоїтися на біржі і уникнути великих втрат:
 • Перед тим, як зареєструватися на біржі, потрібно прочитати відгуки про неї. Найкраще, якщо вам підкаже досвідчений трейдер.
 • Не варто інвестувати гроші в одну криптовалюта.
 • Необхідно читати новини та аналітику щодо курсу різних криптовалюта.
 • Не забувайте про безпеку. Паролі потрібно придумувати складні і не зберігати їх на комп'ютері.

Підводячи підсумок, щоб починаючому трейдеру не прогоріти в перший же місяць, нужноівибрать надійну біржу, убезпечитися від зломів і дотримуватися обраної стратегії, спираючись на новини та аналітичні дані.


Категорія: Криптовалюта | Додав: 09.03.2021
Переглядів: 423 | Теги: криптовалюта | Рейтинг: 0.0/0